Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?

Публикувано от filmatoplo 
Uraa, можеш ли да ми кажеш точно колко ще печели България от този проект-нещо по-конкретно знаеш ли или само пишеш-ей така да има критика.
Знаеш ли, коя е най-плодородната земя в България- Тракия, знаеш ли едно такова съоръжение колко сервитутна зона има и колко земя ще изяде...
Знаеш ли точно как ще се захранва в Бургас съоръжението, знаеш ли колко процента е рискът за разлив? и какво ще изтрови ?
Аз не искам определено да съм зле и натровен, защото някой друг ще е добре ! Баста ! :g:
Не знам наска. Не съм специалист в тая област. Но ядрените централи са далеч по-опасни ама на, Американците ги имат, Японците, Германците ..........

И 200 млн Евро да носят пак са добре. Плюс това интересувай се колко газопроводи и петролопроводи има построени по света. Този няма да е първия и последния построен.
Нашите кметства са много по-опасни за нашето здраве с нерузмното презастрояване, което позволиха.

.[www.beinsadouno.org]
А ти да си чувал В САЩ да има газопровод или нефтопровод, собственост на Мексико, Канада или Зимбабве ? или в Япония ? или в Германия ?
А чия собственост ще е този ?
Разбери ме правилно-аз не искам моите деца да плащат, страдат и се тровят, заради нечии комисионни... Не искам да живеят заробени...от нечии великоимперски комплекси и национални предателства...
Не искам !
Несеризно говориш.
Няма как посочените от теб страни да имат нефтопроводи на другите. То ако тези тръбопроводи изпускат толкова много нефт и газ, то нашето правителство да си отвори нефтодобивна корпорация и направо да събира нефта или газа от течещите тръбопроводи.
Стандарта на тези тръбопроводи е много по висок от на кои да е други тръбопроводи.

за пример ти като имаш водопроводи в къщи колко загуби имаш от течове?

(Твоята позициия отвсякъде крещи, че си антируснак. Друготе е второстепенно.)
Не се храни с омраза, защото тя и на тебе вреди. Това, което мислиш и желаеш на другите един ден и на теб ще се върне.


.[www.beinsadouno.org]
200 млн.-това са смешни пари, приятелю... И ако си мислиш, че някой ще ги даде, без да ти вземе десетократно от теб-лъжеш се...
Знаеш ли колко струва битовата газ в Москва и колко струва в София ?
И кой прибира разликата ?
Знаеш ли колко струва бензина в САЩ и колко в БГ-при положение, че и двете държави го внасят-само, че от различни места...
Знаеш ли от къде ни идва огромната задлъжнялост по външнотърговската сметка-от вноса на енергоносители...
...
ААА-далеч не съм русофоб...
Аз си обичам руснаците (и особено нежната им половина spinning smiley sticking its tongue out )...
Просто си мисля, че България, ако се пазареше-трябваше да се пазари не за транзитни такси, а точно за пренос-срещу енергоизточници...
А това няма как да стане, ако не си собственик на нефтопровода. Като в Полша.
А алегорията ти за водопровода и нефтопровода е смешна-ако се спука тръбата на водопровода-какво ще стане-ще полее градината-кво толкова ?!, ако се спука нефтопровода-така ще я полее, че 50 години нищо няма да ражда...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-12 14:16 от Naskata.
Все още е открит и въпроса за собствеността на терминала в Бургас. Там Руснаците са твърди-искат 100 % , а управляващите в България-отстъпчиви. Познай какво ще се случи...
За разлика от преди години, когато независимостта се свързваше с независимост от идеологии, сега вече независимостта се свързва с независимост от чужди икономики и ядката на тази независимост е енергийната...
Има и още нещо-не отъждествявай Русия с руския народ и изконните чувства на българите. Това, което имах предвид до тук е Русия-не като руския народ, а Русия като търговско дружество- две съвсем различни неща...

Не знам-може и да греша...
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> 200 млн.-това са смешни пари, приятелю... И ако си
> мислиш, че някой ще ги даде, без да ти вземе
> десетократно от теб-лъжеш се...
> Знаеш ли колко струва битовата газ в Москва и
> колко струва в София ?
> И кой прибира разликата ?
> Знаеш ли колко струва бензина в САЩ и колко в
> БГ-при положение, че и двете държави го
> внасят-само, че от различни места...
> Знаеш ли от къде ни идва огромната задлъжнялост по
> външнотърговската сметка-от вноса на
> енергоносители...
> ...

Може да са смешни пари,но ти какво предлагаш? Да се лишим от тях. Да ни заобиколят всички коридори.Нали така ще станем съвсем независими-от нас абсолютно нищо няма да зависи.
Ако имахме газ и у нас цената щеше да бъде друга.
За 7г. цената на бензина в САЩ от 90 цента,стана 7-8 долара.За тях пак е изгодно,но поскъпването е факт.Факт са и договорите на САЩ,подписани с различни страни преди много години,за много години напред-така внасят за жълти стотинки.
По-важното е,че никой от ЕС,САЩ или друга страна не ни е направил никакво друго предложение,освен да спираме мощности.Така че,няма как да избираме по-добър вариант.
sad smiley
$200 млн. смешни пари???

Ти да не искаш половината печалба на България да я дадът?
Никога досега не са били смешни пари. Пари да вземаш без да влагаш нищо кога е било лош бизнес?
Колко е бензина сега в САЩ? Преди да тръгна за БГ беше около $3.40 за галон.



.[www.beinsadouno.org]
При положение, че ти взимат 1 млрд и ти дават 200 млн.... Наистина конструкцията си е смешна..
Прочие от къде ти хрумнаха тези 200 млн. ?! Като няма да са повече от 1,5 млн годишно от такси...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход