Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?

Публикувано от filmatoplo 
България , Бургас кажи Не на този проект - Тръбата или Чернобил - 2 :g:
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> България , Бургас кажи Не на този проект -
> Тръбата или Чернобил - 2


Съмнявам се че е така.
Ако гледаме по този начин на всичко, трябва да бъдем и срещу движението на автомобили понеже замърсяват околната среда и около 1000 души годишно загиват по пътищата.
Чудя се каква ни е ползата от "върлите" анти-руснаци?
Повече бизнес ли носят за България или от какво точно се опитват да ни пазят не мога да разбера?


Референдома ще покаже - кой изка децата му да са болни .
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> България , Бургас кажи Не на този проект -
> Тръбата или Чернобил - 2


Има ли някой,който да е видял карта на трасето на петролопровода? confused smiley
Има, Ками, има...
Гоцето...
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> Има, Ками, има...
> Гоцето...


Хубаво,де! Ако никой друг не я е виждал,за чий тук си тракаме клавишите? winking smiley
Ех, може и Серьожа да е видял някое ъгълче...
Ами за на Путин-най-богатия човек в Европа....

Сега сериозно-от този проект Бг не печели нищо, Гърция и тя почти нищо, но Русия...
През южна България -от Бургас в посока Елхово , Тополовград към Свиленград-Капитан Андреево .
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> Ех, може и Серьожа да е видял някое ъгълче...
> Ами за на Путин-най-богатия човек в Европа....
>
> Сега сериозно-от този проект Бг не печели нищо,
> Гърция и тя почти нищо, но Русия...


Ако ни заобиколят,ще спечелим ли нещо? confused smiley confused smiley
Ако това е пътят-за нашите мащаби,не са малко километрите.Защо да не получаваме транзитни такси?
Само не ми казвай,че има опасност от спукване на тръба и екологична катастрофа, защото и сега сме опасани от проводи,пък независимо че са стари и неподдържани, такова нещо няма........ smiling smiley
Рискове има и като вървиш по тротоара....

Ако се направи както трябва риска ще бъде много малък. По договор собственика на тръбопровода трябва да отговаря и да плаща за всяко замърсяване.

Намирисва ми на мислене "не е важно аз как съм, важното е другия да е зле", или за случая: "няма значение дали ние имаме полза, важното е руснаците да нямат".

(Относно Странджа Сакар от стратегическо значение е според мен граничните райони да бъдат заселени. Ако се строи разумно с добра инфраструктура може да се запазва природата и хората да живеят като в парк.)




.[www.beinsadouno.org]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход