Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1

Публикувано от najnaj 
Abu
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
15-01-2008 - 14:41:15
Това е някаква подигравка... с усилията на хората да живеят някак.
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
26-01-2008 - 21:15:09
света се гради от оптимистите,
българия се гради от илюзионистите :}
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
26-01-2008 - 23:55:09
БЪЛГАРИЯ Е ЧАСТ ОТ СВЕТА!!!! :loveu:
www.bgshop.info
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
27-01-2008 - 01:02:08
ахаааа,
аз пък си мислех,че света е част от българия.
пак съм се объркал.....
Abu
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
27-01-2008 - 08:46:26
najnaj,
свикнал съм ти на повърхностните словоизлияния, а и ме кефи употребата на думички като ТЩЕСЛАВИЕ, затова ще се опитам да ти обясня добронамерено и с прости думи защо това е бълвоч:
"Документът" отрича метафизичното (религиите) и това за мен е голямата гавра с хората. Всеки има право да вярва в каквото иска, ти го караш да вярва в парите на Бил Гейтс. Много забавно е това с вдишване-издишване-попръцкване и насиране...
Забавно е и прозрението на гуруто - че то всеки, дето е бъркал в контакта му е просветлявало така! Та тези стъпки сигурно заместват диалектическата логика (теза-антитеза-синтеза), която е опозиция на вярата. Ама казваш, трябвало да сме все оптимисти. Аз пък ти казвам, че дори да има зрънце истина в написаното, трябва да се гледа безкрайно критично, за да се отсее.
И тъй, ако аз се опирам на логиката, но вярвам и в Бог, то авторът на "финансовия" съвет нито е вярващ, нито доказва логически твърденията си. Разликата е, че аз не публикувам терзанията си, ха-ха!

ПП Искрено се учудих, че накрая нямаше адрес, където да пратим 5-6 евро за по-подробна информация. Но все още ми остава убеждението, че това е някакъв вид финансова ПИРАМИДА.
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
27-01-2008 - 22:43:52
Препоръчай ми някой???Във Видин,в Калафат или в Зайчар???
Abu
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
28-01-2008 - 07:21:11
“Преди 15 години получих дълбоко просветление за успеха. Спрях
да вземам финансови съвети от бедни хора и здравословни съвети
от болни хора. И спрях да търся духовно водачество от хора,
които не можеха да демонстрират проявата на законите на
Вселената в живота си...” - Ранди Гейдж

Някъде към 5-6 годишна възраст нормалните деца развиват чувството за логика. Като ти е убягнало тогава, не виждам как ще го придобиеш сега, то не се учи... За останалите, които могат да разберат, но са пропуснали поради недоглеждане:
Ти богат ли си? Здрав ли си? Демонстрираш ли проявата на законите на Вселената в живота си? Трябва ли да приемаме съвети от теб?
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОК N1
28-01-2008 - 15:40:57
Abu,трябва да си траем и да очакваме следващите "поучителни уроци" от ПРОФЕСОРА по имотите winking smiley Да вземем да го финансираме да издаде един учебник ли?
Re: ФИНАНСОВА ГРАМОТНОСТ –УРОЦИ от N1 до N7
03-02-2008 - 19:40:33
И без да ме финансирате -ИМАТЕ РЕАЛНАТА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПРОЧЕТЕТЕ НЕЩО ПОЛЕЗНО -БЕЗПЛАТНИ УРОЦИ -7 на брой на следния адрес:

www.bgshop.info



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-03 22:25 от najnaj.
...
04-02-2008 - 19:27:10
интересна тема



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-04 23:57 от BizKonsult.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход