Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля подкрепете!

Публикувано от paraplaner4eto 
Моля подкрепете!
27-09-2007 - 15:02:46



Това е филма на BBC за дома в с.Могилино, а ето и петицията, която моля да подкрепите.
[www.bgpetition.com]




Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2008-01-15 13:31 от magic.
Re: Моля подкрепете!
30-09-2007 - 08:03:40
avatar
Никога не съм гледала нещо по-шокиращо....

Достатъчно е да се включим всички... темата да стане основна за медиите поне за ден, за да бъдат спасени каквото е останало от тези деца... това не е невъзможно! И най-вече за всички бъдещи такива случай да не се случват... никога...




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-30 08:31 от magic.
Re: Моля подкрепете!
03-10-2007 - 14:53:43
Знам, ужасно е. Нашето малко човече е с аутизъм и определено не прилича на тези дечица. Знам колко много могат да постигнат и как им е отнето. Ето това не мога да простя, подобно отношение е подсъдно. Моля пратяте петицията и на познати и приятели. Благодаря Ви.
Re: Моля подкрепете!
09-10-2007 - 08:45:05
avatar
Гражданският протест срещу равнодушието на държавата към децата в институции и децата с увреждания,
ще се състои на 09 октомври (вторник) 2007 г., от 13.00 ч.
пред МТСП. (Министерство на труда и социалната политика), ул. "Триадица" №2.





Това е снимка на едно от дечицата преди да постъпи в дома и след няколко години.
Няма болест олигофрения - това е термин измислен през комунизма, непознат за други страни - има деца, за които не се полагат елементарни грижи.
В тези домове те биват гледани като животни, без необходимите за едно дете грижи то не може да се развие нормално.





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-10-09 09:14 от magic.
Re: Моля подкрепете!
26-10-2007 - 10:20:31
avatar
Една нова статия по тази тема:


http://www.capital.bg/show.php?storyid=388941
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход