Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв газов котел използвате и защо точно такъв?

Публикувано от my 
my
Какъв газов котел използвате и защо точно такъв?
14-08-2007 - 14:02:52
Помогнете на тези които още не са се ориентирали, казвайте всички плюсове и минуси на котлите които ползвате.
Re: Какъв газов котел използвате и защо точно такъв?
15-08-2007 - 21:48:41
w koi grad ste.
my
Re: Какъв газов котел използвате и защо точно такъв?
16-08-2007 - 09:21:12
какво значение има? говоря принципно
Re: Какъв газов котел използвате и защо точно такъв?
17-08-2007 - 13:16:22
my Написал:
-------------------------------------------------------
> какво значение има? говоря принципно


Аз от 5 години събирам информация и следя темповете и предпоставките за газификация!
Как са оганизирани нещата! Котли, марки, модели и просто изчаквам да се доразвият нещата!
На всички ни е ясно, че нашите стандарти и жилища не са предвидени за газификация!
И за мене колкото и добър да е италианският, немският, чешкият, румънският и незнам какъв си котел... то той просто не е съобразен със особенностите на България!
Говоря за жилищата! Твърдоста на Водата! Наляганията ни на Водата където я ги има я ги няма! Ел.мрежата ни с пикове и падове! знаете какви золуми може да предизвика непостоянното ни нарежение в мрежата
Другото което е много важно, че това е сложен уред работещ в много агресивна среда и подлежи на атаки отвсякъде! Така, че ако ще и от титан да е съм напълно ясно че сервизиране ще има!
Ей тука при нас нещата куцат...много!
А и няма как да е, щом внасяме котли, то внасяме и резервни части, то плащаме на двама трима търговеца отгоре по-веригата!

Не ме разбирайте погрешно...Аз съм за с две ръце за газтта, бил съм в чужбина и знам какво удобстов е! Но там от гледна точка на следпродажбеното обслужване хорат са напред, защото има местни производители, комуникация на съвсем различно ниво, сервизни схеми, обезпеченост и т.н.

Силно се надявам Българските Теси да са добри, а според това което съм говорил с хора в бизнеса това е така, но още малко искам да се уверя и влизам вътре с двата крака! :]
Re: Какъв газов котел използвате и защо точно такъв?
29-09-2007 - 21:11:41
Какво ще кажете за унгарските TERMOMAX. От Варна съм, водата е твърда.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход