Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

много интересни анонси на обяви!!!

Публикувано от picer 
Abu
Re: много интересни анонси на обяви!!!
06-02-2007 - 18:03:59
Евала, Стефан - с категория С в Банката!
За Хърсев - не макроикономист, ами макробизнесмен. Навремето един не по-малко известен от него ме поучаваше, че няма закон написан случайно. Важното е да знаеш защо точно го пишат и приемат и съответно къде е далаверата. Та и Хърсев - може прекрасно да знае и за долара, и за имотите, съответно да прави пари от информацията и прогнозите си, а в същото време да пуска не толкова изрядни коментари за масова консумация. След като си работил с него, трябва да знаеш доколко навътре е бил в политиката на различни правителства, за да има достъп до въпросната информация по отношение на закони, проекти и прочее вмешателства на държавата на пазара.
Анонимен потребител
Re: много интересни анонси на обяви!!!
06-02-2007 - 18:04:00
Аз тези мнения ги давам във форум и безплатно
Re: много интересни анонси на обяви!!!
06-02-2007 - 18:21:35
avatar
Добре защитихте го защото дава невярна информация тц тц тц :} :} :} Хърсев имах предвид всеки си има гледна точка и моята е, че или не разбира за това, което пише или ако го прави умишлено значи манипулира хората от страниците на вестник Сега, което ако ми кажете, че е правилно - евала.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: много интересни анонси на обяви!!!
06-02-2007 - 18:36:54
"....няма закон написан случайно. Важното е да знаеш защо точно го пишат и приемат и съответно къде е далаверата."
Много, много верен коментар! clap:
Abu
Re: много интересни анонси на обяви!!!
06-02-2007 - 18:39:00
Прави се на улав, което е разбираемо. Не е разбираемо да му се вярва безусловно. Писанията по вестниците са колкото да покаже, че е наясно и ако му станеш клиент, ще те светне и теб. Иначе купуваш СЕГА и си готов милионер.
ПП Уцелил е големината на лъжичката, с която подава инфо. Ако можеше да го приложиш на клиент на НИ - да му покажеш колкото да възбудиш и задържиш интереса и без да издаваш излишни подробности, мисля че и ти щеше да го правиш. Сто процента поне опитваш!
Re: много интересни анонси на обяви!!!
08-02-2007 - 10:55:27
avatar
Аз имам други подходиsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: много интересни анонси на обяви!!!
08-02-2007 - 11:23:56
ехооо Вие май сменихте темата за анонси на обяви!! Ето и една обява от мен - Обява във вестник Ало-в Бургас,подрубрика"Продава парцеи"-софийски номер-продава в централни гробища място за гроб"
Какво ще кажете за това-нормално ли е ? В София така ли се закупуват местата за гроб?
И малко черен хумор: мисля да звънна да попитам с какво изложение е все пак пацела ,плътност на застрояване и естествено на каква цена ще ми го продадът?И може ли да комасирам ?" (извинявам се ако на някой не му харесва този вид хумор) :} :} :}
Abu
Re: много интересни анонси на обяви!!!
08-02-2007 - 19:02:32
Доста полезна оферта! Съжалявам, че това Ви е забавно. Сигурно ще Ви е забавно да ходите в един ден (разни Задушници) на различни гробища да почитате починалите си близки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход