Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Snimki

Публикувано от bansko7 
Snimki
15-12-2006 - 07:07:45
Bihte li mi kazali kak se puskat snimki vav foruma. Blagodaria
Re: Snimki
15-12-2006 - 11:30:52
avatar
Форума според мен не е място за реклама, но ако ще пускате снимки на мис България за 2005г. давайте смелоsmiling smiley)))))))

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Snimki
15-12-2006 - 11:57:53
Ами даваш URL-то на снимката като натиснеш бутончето "Kартинка" и готово
Re: Snimki
15-12-2006 - 16:28:59
Не ,нямам снимки на миски, искам да пусна малко строежи. Какво е URL, не съм много наясно, ако е много сложно и ще ви отнеме време не си правете труда.
Re: Snimki
15-12-2006 - 19:00:38
Що не пуснете форум за снимки със съответните улеснения (обяснения) за лаици? Доста от темите могат да се коментират само ако се видят. Например ако искам да похваля или оплюя някой строител, да му публикувам уникалната сграда.
Re: Snimki
15-12-2006 - 20:25:30
Това ми беше идеята, thanks kalinka.
Анонимен потребител
Re: Snimki
15-12-2006 - 21:54:46
Ами качете си снимката, която искате да покажете на някой сървер и дайте линк към нея. По принцип в мнения във форуми не е прието да се качват снимки или други файлове. Обикновено се дават линкове, които само се визуализират но не се съхраняват като файлове.
Re: Snimki
16-12-2006 - 17:08:34
'бсолютно си прав! Твои колеги ми обясниха къде е проблемът. Sorry, не съобразих!
Re: Snimki
16-12-2006 - 17:42:59
Има и още една опция да качите снимка или картинка. Ако я няма на друг сайт, не можете да я сложите на друг сайт и да дадете URL.

Отидете в "Моят профил" в менюто във форума. Там кликнете на Моите файлове > Редактиране на файл и имате опция "browse" за избор на файл от вашия компютър.

След като качите файла кликвате на него и в мястото където е URL адреса на сайта ще видите точния адрес на файла.

После в съобщението си, за да сложите тази картинка кликвате на картинка и с copy-paste слагате URL то на картинката, която сте качили в Моите файлове.

Re: Snimki
17-12-2006 - 23:50:22
Ясно, мерси.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход