Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

От къде по-точно ще минава новата магистрала "Люлин" някой знае ли?

Публикувано от Продавач 
Re: От къде по-точно ще минава новата магистрала "Люлин" някой знае ли?
03-02-2007 - 02:09:57
точно,откъде минава можете да видите от новия ОУП на София,според мен, ако тези магистрали до Солун скоро се завършат,ще можем само за около 3часа да сме на морето под Солун,което за мен лично е по добре,отколкото 6 часа до ВАРНА...
мисля,дори,че гърците там са доста по-гостоприемни,отколкото нашите сънародници по цялото море (за съжаление е така),освен това престоят може да се окаже и доста по-евтин... smiling smiley
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
03-02-2007 - 09:20:43
avatar
Според мен ще се задръства само тунела и част от трафика ще се пренасочи към бул."Сливница" както си е и сега.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
03-02-2007 - 09:21:56
avatar
Но в Княжево друг път няма и на места е само с две ленти докато в люлин тунела не е единствения изход/вход на Люлин.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
05-02-2007 - 08:54:56
Ще се задръсти и Сливница.
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
05-02-2007 - 10:09:57
avatar
Яко песимист си обаче човекsmiling smiley))) Недей така аз живея в люлин точно до магистралата :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: От къде по-точно ще минава новата магистрала "Люлин" някой знае ли?
05-02-2007 - 10:23:07
София ще си остане задръстена докато не се сетят да направят един вътрешен кръгов контур, вдигнат над земята, без сфетофари, с по две или три платна в една посока, само с ръкави за влизане и излизане. В Пекин е така и китайците си джиткат без особени задръствания. Ако и част от околовръстното се дублира надземно пак няма да е зле.
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
05-02-2007 - 13:58:48
avatar
Тунелът и сега се задръства,не ща да мисля какво ще стане после.Реално погледнато в "град"Люлин се влиза само от три места-Околовръстното,тунела и Сливница.
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
06-02-2007 - 08:50:54
Не съм песимист - отбелязвам до какво ще доведе разногласието между държавана и общинска власт. След като от 100 години се знае , че ще се стори тази магистрала, защо заедно с нея не стартира и нова връзка Люлин-център?
Re: Наистина я започнаха и сега остава и да я завършатsmiling smiley))
06-02-2007 - 11:43:14
avatar
Може би заради метрото незнам и аз.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: От къде по-точно ще минава новата магистрала "Люлин" някой знае ли?
06-02-2007 - 11:45:27
avatar
Докато има подкупни и мързеливи общински съветници и чиновници, които са завършили висшето си образование под думите на родителите си "Учи мама за да не работиш!" и смятат, че данъкоплатците сме им длъжни, а не те на нас ще имаме проблеми.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход