Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ес ли?

Публикувано от roki 
Re: ес ли?
28-09-2006 - 16:23:31
Винаги е такаsmiling smiley
Re: ес ли?
28-09-2006 - 16:27:02
Все си мисля, че каквито и да са пречките, едва ли ще има големи пречки пред фирма регистрирана в ЕС. А такава може да регистрира всеки.
Re: ес ли?
28-09-2006 - 17:00:26
за да не изпадаме в излишни дребнавости :[www.elke.gr]това е официалния сайт на Гр . агенция за чужди инвестиции и всеки може да направи запитване за своя си бизнес проект който иска да реализира в Г-я , а колкото до фирма от ЕС по-точно къде в ЕС защото по отношението към нашите сънародници на Гр. пункт на 99,99% процента съм убеден за същото отношение и към българските/ЕС ???/ фирми
Re: ес ли?
28-09-2006 - 17:03:43
Във Великобритания примерно. Предполатгам, че като член на ЕС, пречки по придобиване на земя едва ли има за тези филрми.
Re: ес ли?
28-09-2006 - 20:52:53
Природата не търпи празно - щом гърците се трупат в Атина, ние ще се настаним на Беломорието smiling smiley

Сега сериозно: не мисля, че могат да забранят на българи да купуват имоти, проблема е, че българите ще трябва да се оправят с 1000 неща на гръцки. А и предполагам, че там е скъпичко, щом гърците инвестират в България.

Но си струва - тази територия е била българска. Някой знае ли какви са плановате за КПП-тата около Подкова и Момчиловград ?
Re: ес ли?
29-09-2006 - 09:07:08
Ще поровя... Сега като се замисля по-сериозно, би трябвало подходящия метод да е като тука - обикаля се по места или намираш познати които да те информират. Хитрите византийци сигурно надуват цените за потенциални "англичани" още повече и от нас.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход