Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ес ли?

Публикувано от roki 
ес ли?
28-09-2006 - 12:02:29
Вчера 27.09.2006 четох , във в-к Марица как 40 човека тръгнали на родова среща в Гърция били върнати от гръцките служители с черни печати в паспортите За каква Европа говорим и за какви европейски ценности и други глупости след като ни третират по този начин?
Re: ес ли?
28-09-2006 - 13:15:24
Е те гърците са малко чувствителни на тема "Как откраданахме имотите на българите, живели векове в сегашна Северна Гърция." Та въпросът е много деликатен относно родовите срещи.
Re: ес ли?
28-09-2006 - 13:21:49
Да. Доста хора там знаят български и явно си се имат за българи. Интересно с времето ако границите почнат да се размиват какво ще стане...
Re: ес ли?
28-09-2006 - 14:38:19
казвам за този случай защото ние с нищо не заслужаваме това отношение но в случаи като този държавата стои зад служителите а нашата май е мащеха за гражданите си и не ни заслужава
Re: ес ли?
28-09-2006 - 15:05:34
Много интересно е. Понякога се чудя какво всъщност са обещали на Гърците. Може би тайно са им дали право на вето за това какви проекти и какви пари да се дават на България.
Ако не се създават преднамерине пречки Северна Гърция постепенно ще попадне под икономическото влияние на БЪлгария. Солун е пристанището на София, при добро развитие на нашата икономика и прилична политика просто няма как да не се стигне до икономическо завладяване на Егейска Македония.
Интерсното е, че като се замисли човек някак си нямаме нагласа в обществото какво трябва да правим с външната си политика в икономически аспект. Това май никога не се е случвало. Влизаме в ЕС, борим се с международния тероризъм, а по-нататък?
Re: ес ли?
28-09-2006 - 15:15:18
А имало ли е нужда да им се обещава кой знае какво? Дали биха посмели изобщо да ползват правото си на вето когато е ставало дума за приемането на България и Румъния? И със сигурност в Европа е пълно с подобни смесени области. Но нали идеята е да не се пречи на капиталите? Мисля, че разширяването на икономическото влияние не би трябвало да е невъзможно, но това зависи най-вече от нас. Аз лично очаквам доста софиянци да почнат да ходят на море по Халкидики и наоколо, което ще доведе и до допълнителни инвестиции от българи - хотели и т.н. Дали не е изгодно да се купуват парцели на Бяло море сега? smiling smiley
Re: ес ли?
28-09-2006 - 15:25:49
Боби я порови като имаш време, че аз като рових и повечето оферти ми излизат на гръцки. Освен тези дето са ориентирани към заблудени западняциsmiling smiley
Според мен на изток от Кавала би следвало да има прилични оферти.
Да ти кажа честно няма да се учудя ако повечето пари за БЪлгария по един или друг начин минат през византийците.
Re: ес ли?
28-09-2006 - 15:58:59
много ми е интересно как ще купите земя в Гърция нямате представа какви са пречките на теория може и не е много скъпо в сравнение с Б9я
Re: ес ли?
28-09-2006 - 16:12:09
Ами кажи ни ги да ги знаем какви са пречките.
Re: ес ли?
28-09-2006 - 16:23:04
откъде тръгнахме къде стигнахме
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход