Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молба до администраторите за пълно отваряне на "досиетата"(т.е. IP адресите ни) ни

Публикувано от Peter123 
Всичко това ми звучи на китайски.Виждам,че понякога в IP има показани цифри,друг път-било съхранено.Като го съхраняват,молба ли трябва да пуснеш,че да ти го покажат?И защо е всичко това?На кого за какво му трябва?Или,зорът е да си анонимен,че да се чувстваш в "безопастност" и да си правиш каквото ти скимне? confused smiley
Nablujdatelja e prav.
Ami da razbira se mnogo me e jad che ne sym si kupil panelka v Mladost ili Ljulin ili pyk kyshta v Banishora.
Na 'evtinite ceni'.
Kakva dalavera samo iztyrvah...
Gaz pikaja napravo.
Shtah da ja davam pod naem na studenti/kitajzi/moldovzi/anglichani/japonzi.. deto shtjaha da givejat po 2/3/5 v stjaj i

da mi plashtat po 80/100/120 euro na kalpak na mesez za luksa da givejat v Sofia.
Njamashe da plashtam danyzi, da remontiram nishto, te parite shtjaha sami da si tekat, az samo si poglagam torbata i

pylnja li pylnja torbi s pari bez za si mrydna prysta.
nacheff,

Знаех си аз, че си "немски възпитаник", знаех си smiling smiley smiling smiley. Какво нещо е изисканият Hochdeutsch! Ех, ех, ще дойдеш ти някой ден за по 1 бира, ама да видим кога ще стане това.
Само леко да вметна:
1.Бих предпочел (става въпрос за предпочитание, не за нещо друго) да използвам
Es freut mich sehr, dass........usw.
2. сигурен съм (ако считаш, че думата "убеден" е по-силна, то да знаеш, че съм убеден)
smiling smiley , че в бързината или поради разсеяност си изял "ch" при geschweige denn.

Както и да е.
Но проблема си стои. Администраторите понякога отварят IP ни, а друг път са съхранени. Виж например тук:

[forum.imoti.net]
Кой купи "Бизнес Парк София" ?
Изпратено от: was (---.direct-103-84.bgcell.net)
Дата: September 5, 2006 06:30PM

.............................................


и сега виж тук какво става:

[forum.imoti.net]
т.е. при Хуба Буба, Joan , Потенцилния купувач нещата са скрити. Итн.


Т.е идеята ми е следната:
Или ще бъдем всички и по всяко време с открити IP или винаги ще бъдат закрити.
Няма идея според мен от този "двоен стандарт".



Re:Сега видях, че IP ми е съхранено...
05-09-2006 - 18:57:21
Сега виждам, че IP ми е останало скрито, а минути преди това was е "страдал" с откритото си IP.
Мисля че зависи от форума. В някои форуми всички са "полу открити" в други форуми са скрити
Re: Re:Сега видях, че IP ми е съхранено...
06-09-2006 - 11:30:25
Добре де, Peter, толкова ли е важно това с IP-то? В крайна сметка нали се знаем...

Има понякога объркване, особено ако се появи по-параноичен нов участник. Но в крайна сметка нещата пак си застават в равновесие.

На мен също не ми е ясна системата, но не мисля, че е толкова важно това. Особено ако има колеги, които си имат причини да не им се вижда IP-то, пък са особено ценни за форума.
Re: Re:Сега видях, че IP ми е съхранено...
06-09-2006 - 14:21:16
Joan,

Важно е според мен. Постави се на мястото на Начев. Това раделяне на форума на 2 за него е също толкова неудобно, колкото и при изцяло "откритите" айпита. Къде му остава сигурността, че неговото IP ще се остане в тайна? Защото едва след като си пусне постинга му става ясно, дали IP му е скрито или открито.


Re: Re:Сега видях, че IP ми е съхранено...
07-09-2006 - 11:03:31
peter,

Ок - не се изразих правилно - исках да кажа, че не е важно да станат всички открити, след като си се знаем. Аз лично вярвам на никовете, все едно познавам хората. В смисъл - не би ми хрумнало да подозирам "двуличие", а и познавам стила и начинана изразяване на старите приятели, така че мога да се досетя (в повечето случаи), ако има "измама".

Иначе смятам, че щом Начев държи да остане скрито, си има причина и тя трябва да бъде уважена. Така че съм за пълно скриване на IP-тата. Имах впечатлението, че ти си за пълно откриване, затова така коментирах.
Петре,
Хубаво съм се докарал с правописна грешка (макар и механична), но няма време за проверки. Добре, че думата откъм правопис е семпла, не предлага никакви особености, т амога убедено :-))) и настойчиво да твърдя, че знам, как се пише.

Съгласен съм с нещата, които споделяш. Не съм обръщал внимание, но наистина, па макар и по-рядко, се разкрива информация.
Ние с тебе, а и колегите, можем да изкажем само субективно мнение и предпочитания.

Хлябът, ножът и ... плащането на сметките :-)))) са на друг адрес и той е суверен в тази територия.
Следователно, един може да получи дебело намазана филия, друг може да се прости с ... част от тленността си :-)))))
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход