Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Интересно, че за цените на имотите пишат бедни мизерни озлобени от живота прокудени от БГ гастарбайтери.
Пишеха и други идиоти като Куку, Булкан, Асен -пицаря, но се отказаха. Остана най-болния параноик - пироман Весо Василев! Пише от клиника за душевно болни в Холандия, след като беше принуден да емигрира след години модериране в Дира и въпреки това невъзможност да закупи ИМОТ.
На този болник трябва ли да му слушаме денонощните трели за цените на НИ, коит би трябвало да интересува само българи занимаващи се с тях, а не болни шизоидни параноици на 2000км. минимум! Странно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 11:23 от панелообитателя САХИБ.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 15:36:55
Написано от Драгомир на ЛС до "болния гастарбайтер"


Дъноров
От: панелообитателя САХИБ
На: 149лв./м2
2012-03-28 23:33
149 извинявай!!! Наистина исках да сме приятели! Хайде да се видим в Перник в един рок бар?
Не си мисли, че ще търся някакво възмездие срещу тебе и мъст! Напротив. Ти си един успял българин в Холандия. Сигурен съм, че имаш много приятели в БГ. Успокой се и не ме питай за банки и тем подобни простотии, защото аз не се занимавам изобщо с тях. Аз съм човек който си прави сметката откакто се е родил. С нищо няма да ти навредя. Напротив. Ще ти доставя удоволствието да се срещнеш с един земляк, да поговорим за живота на запад. Помисли си, нищо не губиш. Давам ти мъжката ми дума , че не ти залагам капан!! Ако искаш го запиши в твоят харддиск. Пожелавам ти приятна и спокойна вечер!
========================

Сега е редно да се запитаме: Нормален човек ли е този написал горните две изповеди адресирани до една и съща личност?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 15:42 от 149лв./м2.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 15:50:22
За весо василев ви светвам отдавна, хубаво е, че стават все повече тия, които разбраха колко е ненормален. И тъп.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 15:50 от имотен.
Quote
имотен
За весо василев ви светвам отдавна, хубаво е, че стават все повече тия, които разбраха колко е ненормален. И тъп.
Мани, ами нестига, че получава разпеторение на личността а сега и на капацитет в цените взе да се прави. Пълен боклук и нещастник.
Щял да ми пали колата! Мизерник си Василев, пълен мизерник!:}
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 16:17:48
Параноята явно е заразна, щом и сахибта я е прихванал.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 16:32:36
Сахиб, направи си регистрация в дир-а, клуб "Недвижими имоти", напиши нещо добро за брокерите и ще усетиш справедливия гняв на същия този нещастен , ненормален комплексар весо василев.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 16:50:17
Аз чета форума редовно и бих обсъждал темата за цените на имотите, защото съм лично заинтересован, но не го правя.
Защо не пиша - прочетете темата до тук (без да гледате никовете) и ще разберете.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 17:20:45
Сахиб, направи си регистрация в дир-а, клуб "Недвижими имоти", напиши нещо добро за брокерите и ще усетиш справедливия гняв на същия този нещастен , ненормален комплексар весо василев.
=========================================

Пропусна да кажеш на сахибта да си направи регистрация с женско име както направи и ти. Иначе за брокитата или добро или нищо. Те са измиращ сорт. дичка и разкажи на сахибта как се опитваше да забиваш колежки в дир-а...
Quote
buyer
Аз чета форума редовно и бих обсъждал темата за цените на имотите, защото съм лично заинтересован, но не го правя.
Защо не пиша - прочетете темата до тук (без да гледате никовете) и ще разберете.
Ами темите стават такива, защото има хора които мразят България просто. Те затова искат всичко да е в срив разруха и мизерия, а в същото време са на място където хич не би трябвало да ги брига за цените на имотите. Само, че са злобни и комплексирани затова, че са прокудени от тук или всеки момент ще изчезнат. Ами да се махат и да си пишат на новото място каквото си искат. Ама зорлем да буташ цените........
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 01:30:32
ако не си го вдянал Европейския саюс е една държава...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход