Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 03:51:24
днес графиката яко надолу
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 11:33:38
весо, тъпако, мен жените винаги са ме харесвали и аз ги разбирам. Теб не те харесват, пак ги разбирам. Колкото до колежките в твоя клуб, едната съм срещал веднъж на оглед, с другата веднъж пих кафе и никога не съм имал някакви мераци към тях, но всъщност вместо да ти се обяснявам, ще призова колегите тук наистина да си направят по една регистрация в оня клуб, да си общуват с трите останали брокерки и сами ще дооформят впечатленията си за теб. Лудко.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 11:41:49
Колкото до колежките в твоя клуб, едната съм срещал веднъж на оглед, с другата веднъж пих кафе и никога не съм имал някакви мераци към тях...
=========================================================================================================================

Не дичка, колежките писаха във форума, че те не са имали мераци към тебе след като сте се видяли на живо... Така, че нюанса е стои малко по-иначе. Все пак никой не мое ти забрани да лъскаш бастуна, въпреки, че е под въпрос дали и на това си способен???
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 12:34:17
Нищо весо, простено да ти е, ти не си виновен. Иначе Свестна, Ани и Уникална са още там и всеки може да ги попита.
pg1
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 12:40:01
Едната е тук, моля очаквам вашите въпроси winking smiley
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 12:40:16
Иначе Свестна, Ани и Уникална са още там и всеки може да ги попита
==========================================================

Нали ти писах, че знам, че това са все твои никове там. Все едно не ти знам IP-то и под кои никове се подвизаваш. На краставичар, криви краставици ще продаваш а?
pg1
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 12:43:37
Quote
Нали ти писах, че знам, че това са все твои никове там. Все едно не ти знам IP-то и под кои никове се подвизаваш. На краставичар, криви краставици ще продаваш а?
ами, явно господине сте добър само с кривите краставици smiling smiley..........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-10 12:44 от pg1.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 12:54:31
Едната е тук, моля очаквам вашите въпроси
=====================================

Въпрос: Как ви се стори дичката? Нормален ли изглеждаше?
Въпрос: вие под кой ник пишете в дир-а?
Въпрос: как се казва вашата агенция (ако не е някаква тайна)
Въпрос: Какви са ви впечатленията от форума на дир-а?
pg1
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 13:01:25
Незнам кой е Дичката! И защо ми задавате следващите три въпроса, при положение, че твърдите, че знаете IP и никовете? Нещо, изпотен ми изглеждате и дори се притеснихте и започнахте да си противоречите! :-)
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 13:08:44
Незнам кой е Дичката! И защо ми задавате следващите три въпроса, при положение, че твърдите, че знаете IP и никовете? Нещо, изпотен ми изглеждате и дори се притеснихте и започнахте да си противоречите! :-)
==============================================================

дичка, мерси за отговора.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход