Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...

Публикувано от големо жувотно 
во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
03-02-2012 - 17:58:11
avatar
[ceb.bg]

Статут на печките с дърва в жилищните блокове
14.12.2010 - Съседи - 1 Отговори (0)

Здравейте, ceb.bg! Поради ниските температури тези дни някои мои съседи запалиха печките си. Използват дърва, ако не и други материали и опушиха целия вход. Миризмата е ужасна, но все още не знам къде е проблема. Има ли начин да се защитим от такива проблеми и да бъде уредено, кой трябва да пали и кой не. Има ли стандарт за използването на подобни уреди или всеки с комин може да пали? Как стоят нещата законово?


:] ХАХАХААААА :] :] :]

По-здрав за тримата тенори:
[goo.gl]
Re: во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
03-02-2012 - 18:47:13
avatar
Само по темата моля! Има ли димящи панелки в Източно Филиповци и смърдят ли стълбищата? Ама честно...

По-здрав за тримата тенори:
[goo.gl]
Re: во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
03-02-2012 - 19:21:54
avatar
Някои съфорумци сравняваха Свинадория с други европейки столици. Ама печка на дърва в панеляка, това и в Тирана го нема баси!

И логично възниква въпросът колко пари бихте дали за коптор със свалени радиатори, намиращ се в опушен вход на жълтите павета?


Само сериозни мнения моля. Забранена тема за тенорите!

По-здрав за тримата тенори:
[goo.gl]
Re: во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
03-02-2012 - 19:50:38
А печка си немам затова палим у хола у сердата.Ламината замина,малко опушва ама топли.Развали ни се големия асансиор и не моем си качвам коня у хапартамента иначе се натркаляме около него и ни топли.Туй хапартаментите са голямата работа добре че брокерите на 3% само ни светнаха да си го зимаме.И кредит хипотечен зехме.Убаво.И брокерките едни дебели мазни,че и самотни с едни отгледани ануси.Убава работа.И за секс да си помисли човек.Живота е убав.Отивам да разтрия коня ,че беше потен и ще изтине,а вчера му направих и каско и винетка му напазарувах.Малко винетката му пречи на очото ма иначе като дигнем повечеот 40 ме спират милиционерите.Аде сега да си бегам че на Айшето ша прайм секс ,а на Бойко Борисов нов поданик.Я моем да имам правописни грешки че се специализилвам у секса а не у провописите.
Re: во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
04-02-2012 - 09:39:28
avatar
Интересно, как разбра, че стълбището на моите квартирки миришат? Всъщност права си, стълбището на квартирката ми в Банско (зп. около 1/2 декар) все още мирише на латекс. И не съм свалил радиаторите (представяш ли си?) даже в коридора и в гаража радиатори има и топлят. А в холандската ми квартира 200м2 стълбището също мирише, но на китайски дъб с който са облечени стъпалата. Само гръцката ми квартирка 300м2 не мирише щот там сичко е мозайка, пък и през зимата там почти не ходя. Общата площ на дворовете на квартирките ми е 6 дка. Бая сняг трябва да изхвърли снегорината която е в гаража в Банско.

По-здрав за тримата тенори:
[goo.gl]
Re: во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
04-02-2012 - 10:21:53
avatar
Здравейте,

Посещава се на дичо послучай 1111-та сделка и на камелия послучай 11111-ят и постинг и на ивчо послучай 111-тото...(да не казвам какво) той си знае

Василев, Веско аз се казвам
По професия счетоводител, но сега съм модератор в Дир-а
и живея си самотен в миризливата квартира.
Моите люти завист и злоба,
на Дичо на 1000-та сделки не ще донесат прокоба.

За сауна, кола и къща аз отдавна си мечтая,
а за тези трите, но в държави чужди,
дори не смея да си пожелая.

В имотен форум аз съм мразен,
и даже ивчо педерастя,
не ще ми пусне гъза си мазен.

Затуй късметя си опитвам,
при застаряваща, но умна лелка,
но тя кат гладен пес ме гони
от свойта люлинска панелка.

Така сега добре ли е дичо? Сега вече оправям ли се? Може пък болестта ми да е излечима а?

По-здрав за тримата тенори:
[goo.gl]



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2012-02-04 11:36 от големо жувотно.
Re: во свинарникот селяне нема и ово въобще не се е случило...
04-02-2012 - 11:22:56
Гениално. Типично за теб впрочем.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход