Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка

Публикувано от големо жувотно 
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
01-02-2012 - 16:49:26
avatar
Quote
javcho


Бурсук, това че си бедна люлинска аутсайдерка и патологичен социопат, няма нищо общо с това, че си стара бабка.

Бурсук, май любовта към панелката е толкова силна, че не я напускаш по никакъв повод вече?

Наркоманче изтрещяло, явно и влечението ти към мен е толкова силно, та нищо не може да му повлияе.
Нито насмешките, нито презрението, нито обясненията.
Прав си, за теб няма значение, дали съм на годините на майка ти или на баба ти- любов необяснима и гротескова е твоята, и плачеща за доктор.............ама и той няма да може да ти помогне, докато не спреш дрогата.
Айде, със здраве и прилагай факти, следи всяка моя стъпка, щом това ти е тръпката в този нещастен животец.
Аз само ще отбелязвам с подписа си, че съм прочела поредните ти бисери.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
01-02-2012 - 16:51:25
avatar
Quote
големо жувотно
[docs.google.com]


Специален по-здрав за ивчо, камелия и дичо (виж линка)

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
01-02-2012 - 17:21:03
А мйните са предназначени за дичо, не за мене.
----------------------
Значи какво излиза - ако аз пишех тези фантасмагории, за мен са майните, но понеже си ги писал ти - всичко е истина ?
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
01-02-2012 - 17:29:33
avatar
Ужас, баси и брокитата! Щом къща със сауна за тях е фантасмагория, представете си колко още от света не виждали. Ама аз пък какво се чудя, то верно, че техният свят стига до панелката.

Брокита от мене да го знаете: Освен в панелите има хора живеещи в къщи с двор, басейн и гараж. Такива къщи има и в БГ.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
01-02-2012 - 17:59:43
avatar
Quote
големо жувотно
Ужас, баси и брокитата! Щом къща със сауна за тях е фантасмагория, представете си колко още от света не виждали. Ама аз пък какво се чудя, то верно, че техният свят стига до панелката.

Брокита от мене да го знаете: Освен в панелите има хора живеещи в къщи с двор, басейн и гараж. Такива къщи има и в БГ.

Твоята собственост върху къща със сауна е фантасмагория- това, за да изясним нещата и да не си мислиш, че някой хваща вяра на приказките ти.
В едно си прав- има хора, живеещи в къщи с двор, басейн и гараж, че и сауна................но ти не си сред тях.
Няма лошо да мечтаеш, обаче, стига на де бъркаш мерака с действителността.:]
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ
Въпрос на вкус Яворе!На вкус и на цвет, тавариши-нет! Аз харесвам луканка, а ти водорасли. Аз харесвам домашарка, а ти разни опушени вискита. Аз харесвам Камелия, а ти разни чистачки в бара в който бацаш. Няма лошо, но защо трябва да ми налагаш твоя вкус?
Виж големото жувотно си има свой и го изразява характерно! Иворадчо също*bow*

Сахибе, изобщо не искам да ти наложа моя вкус, защото е очевидно, че е извън ограничените ти финасови възможности.
Съвсем в рамките на нормалното е, когато живееш в слатинска панелка, да харесваш кисело зеле и ракия.
Все пак, един беден милиционер да покрива основните характеристики на стереотипа - панелообитател, е нещо съвсем нормално.

Миризмата на кисело зеле, джибри и прокиснало вино е една от характеристиките на жилищата на аутсайдерите.
Такива жилища обикновенно притежават огромна палитра от гнусни аромати, не само горепосочените, които не мисля да изброявам.

Еее, нека да съм си все така беден "милиционер" с близо десетина имоти зад гърба повечето от които в големия град, пък ти като богат барман да наливаш на такива като мен каквото си поръчат, като те нарекат приятелски "Гарсон"!:]Явно си богат на мечти. А пък като си припомня снимките на ония стари баварци тип акули, ми досмешава още повече твоята баровщина.

П. П. Сега видях, че имаш рожден ден и може би не си във форума. Честито!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-01 19:44 от панелообитателя САХИБ.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
01-02-2012 - 19:52:07
Quote
големо жувотно


А мйните са предназначени за дичо, не за мене.


Пак халюцинираш, хахо холандски!
Майните, хахавелко, са предназначени за гордия собственик на Аудито. Ето доказателството:

Quote

И като се събудиш тока спрял някой ти свалил гащите и те боли задникановото Ауди е на шефа а ти трябва да го измиеш.как не ви омръзна да си фантазирате.Толко изперкал народ у София никога не е имало....Така убедително лъжат че сами си вярват


От този цитат следва, че Каката е свалила гащите на собственика на Аудито и то така, че да го позасърби задникът. Като гарнитура е нарекъл собственика на скъпата кола "изперкал" и "лъжец", абсолютно основателно, впрочем!
Честито, Шльоки, как е задника в Аудито?

:]
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.