Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прясна информация за Несебър smiling smiley

Публикувано от Joan 
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
19-07-2006 - 13:59:06
filma toplo,

За какво по-точно мрънкам, че не разбрах? :crazy:

КАЗАХ, ЧЕ СИ ИЗКАРАХМЕ СУПЕР! И че искам още smiling smiley
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
19-07-2006 - 14:02:33
Е, колега, за там нямам информация. Морето няма да е студено със сигурност, няма начин, но от там нататък не знам....
Разходих се в края на Юни надолу почти до Резово на екскурзия, че никога не съм бил толкова на юг. За голяма моя изненада установих, че Китен е страхотно чист и подреден на фона на прашния и горещ Ахтопол и ужасното и гадно Приморско. Иначе свръхпротивната чалга е навсякъде там. А в Синеморец и Варвара като че ли се бях върнал с 20 години назад. Отидох и до Бродилово, където живота е замрял като преди поне 30г. Но природата там е невероятна, през такива гори не бях минавал.
Privet ot Drujba, vodata e 22 grausa /na men mi e hladno, no detetone izliza/ malko duha, no ina4e prejurq slanceto, moreto e 4isto, plaja e bil i po-mrwsen... Abe yadwa se. Skwpotiqta e umerena.
Nichto novo, a, Granda e remontiran i poluprazen.
I rusnacite sa se vwrnali!!!!
и на мен неми хареса приморско :g:
Анонимен потребител
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
23-07-2006 - 19:06:29
А и аз да кажа като завърнал се от същото място smiling smiley

Тез цени на чадъри и шазлонги по 5 лева направо ме разбиха и естествно бяха отрязани. Интересно, че преди две години на Албена и миналата на Созопол нямах нищо против цените на шазлонгите и чадърите и си ги ползвах.

Има едно хубаво място на южния плаж без чадъри ама в началото на тази седмица се изсипаха някакви сърби и стана ад. В сряда примерно като се връщам след къпане в морето гледам някакви ми легнали под чадъра smiling smiley

Водата горе долу бива за чистота ама в победелник и четвъртък се забелязваха петна по водата. Сина ми има една въдичка с магнитче накрая и много се чудвх като взе да вади на магнита нещо като метални стружки.

Иначе вода си има в Несебър. Аз бях на 12-тия етаж и нямах проблеми с налягането. Ама сефте видях на главната в новия град как гърви елтабло. Ей страшничко си беше.

Новия град е пълен със строежи ама най-зле е между Равда и Несебър. Не знам доколко е забранено строителството през летния сезон ама пред един почти построен хотел в новата час на алейката която свързва моста с южния плаж си трамбоваха без проблеми.

Старият град се е превърнал с "Илиенци 2". То бива, бива ама надали човек е отишал там да си купува прашки.

Иначе където може се строи. Всяко второ офисче(магазинче) или адвокат или агенция за недвижими имоти. Какво да ви кажа - отиваш на почивка и попадаш в някаква среда на "треска за злато". На всякъде всеки гледа да "изрови" пари. Поне на мен това ми действа подтискащо.

Толкоз от мен
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
24-07-2006 - 12:05:42
ЗА мен основната причина да ходя на море в БЪлгария е , че се чувствам у дома си. По точно още намирам места, където се чувствам у дома си. Тенденцията обаче е да се прави всичоко възможно да не се чувствм добре приетsmiling smiley
Съвет към "морските" - руснаци, англичани, немци си идват и отиват - страшното е когато българите си тръгнат. Малко повече внимание и по-добро отношение към сънародниците ще ви се отплатят. Правете така, че не чужденците да се чувстват у дома си, а българитеsmiling smiley
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
24-07-2006 - 19:59:07
може ли на фона на хауса и беззаконието в страната - туризма дае окей ? иначе погледнато кой отрасъл го превъзхожда , все трески за дялане . smiling smiley
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
25-07-2006 - 09:51:28
ами на мен не ми пука за хаоса - аз отивам да си почивам и ако на Рилските езера ми е по-приятно отколкото на Черно море - отавам на езератаsmiling smiley
Re: Прясна информация за Несебър smiling smiley
25-07-2006 - 10:03:22
Относно:
"ами на мен не ми пука за хаоса - аз отивам да си почивам и ако на Рилските езера ми е по-приятно отколкото на Черно море - отавам на езерата"

4овек,
аз застъпвам тази позиция и без да слагам знака smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход