Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
22-12-2010 - 21:10:43
и си регистрира diсho и vаlsodar

Ще го трия до утре докато го баннат администраторите
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
22-12-2010 - 23:12:17
avatar
[www.imotco.com]
па аз се си мислех че това е на имотко бившето местоработаsmiling smiley
Като си помисля колко блондинки имат юридическо образование, и вирят краката ежедневно...
Чак ми дожалява за имотко...
Уилсън не го жаля... той е мамино синче и да му е криво мам ще му изтрие сополите и ще му изпере опиканите гащи smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
22-12-2010 - 23:43:24
Лекоо, сривлета безимотни, леко на завоите. Ако някое умно сривле ми намери пост, дето да съм казал, че съм брокер, ще му дам едно кръгче с Кайенчето. А какво ми е образованието съм признал отдавна във форума, който иска-да рови.
Не знам защо шпионската ви информация ви води до изводите, че не разбирам от имоти.
Сигурно защото толкова ви е мозъка, славни форумни герои, особено на "търговеца" и "строителя".
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
22-12-2010 - 23:54:06
Imotko , търговеца е купувач,строителя е продавач ,ти къв чеп дириш тука с кайенчето,като не си нито едното,нито другото и не си и агент даже?Даваш "брокерски" акъли ,да настройваш участниците на имотния пазар срещу брокерите ли?Щото ефекта от заядливото ти ръсене е такъв!И не ми се прави на имотен ,щото да не се окаже ,че да ми достигнеш количеството и стойността на моите имоти, може да се наложи да се раждаш 3 пъти!
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
23-12-2010 - 00:04:04
Е, за мене това признание е меродавно!

цитат:"Здравей,

Благодаря за добрите думи и доверието. Не съм брокер, юрист съм по образование.
Пожелевам ти успех с кадрите и много, много сделки.

Имотко "
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
23-12-2010 - 01:16:58
Сега ако се окаже, че Ванчо (Ivorad) е студент по българска фиология, а не брокер, и като такъв следи стриктно за правописни грешки във форума.
*drunk*
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
23-12-2010 - 01:30:28
Quote
antoninus_pius
Сега ако се окаже, че Ванчо (Ivorad) е студент по българска фиология, а не брокер, и като такъв следи стриктно за правописни грешки във форума.
*drunk*

:]Че не е брокер вече го установихме преди време,за останалото не е сигурно!
Сигурното е,че точно тези, дето ги ядяха с пълни шепи нямат нищо общо с имотната търговия и повечето от нас им се вързвахме тука на дивотиите,зер брокерите калпави,пък то виж какво била работата.Самозванци!
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
23-12-2010 - 08:03:59
avatar
Mда, добро изтролване.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
24-12-2010 - 16:47:59
Quote
фло
Imotko , търговеца е купувач,строителя е продавач ,ти къв чеп дириш тука с кайенчето,като не си нито едното,нито другото и не си и агент даже?Даваш "брокерски" акъли ,да настройваш участниците на имотния пазар срещу брокерите ли?Щото ефекта от заядливото ти ръсене е такъв!И не ми се прави на имотен ,щото да не се окаже ,че да ми достигнеш количеството и стойността на моите имоти, може да се наложи да се раждаш 3 пъти!

Сривльо и участник на имотния пазар са две съвсем различни неща, така че няма кой да настройвам.
Пазарът там някъде си върви, а тук се забавляваме.
И, да не се хвалим анонимно, става ли? Защото е смешно.
Re: Шльокер и 3/4 пак реши да се прояви
24-12-2010 - 18:26:52
avatar
Quote
Imotko
Quote
фло
Imotko , търговеца е купувач,строителя е продавач ,ти къв чеп дириш тука с кайенчето,като не си нито едното,нито другото и не си и агент даже?Даваш "брокерски" акъли ,да настройваш участниците на имотния пазар срещу брокерите ли?Щото ефекта от заядливото ти ръсене е такъв!И не ми се прави на имотен ,щото да не се окаже ,че да ми достигнеш количеството и стойността на моите имоти, може да се наложи да се раждаш 3 пъти!

Сривльо и участник на имотния пазар са две съвсем различни неща, така че няма кой да настройвам.
Пазарът там някъде си върви, а тук се забавляваме.
И, да не се хвалим анонимно, става ли? Защото е смешно.

шо да е смешно ? Дай да направя едно кръгче с кайена :}:}:}:}:}:}:}:}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход