Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Застраховка за пътуване в чужбина

Публикувано от Koлев 
Застраховка за пътуване в чужбина
13-12-2010 - 13:16:18
Да знаете някоя застрахователна компания, която прави застраховки за пътуване в чужбина за хора над 80 години?
Re: Застраховка за пътуване в чужбина
13-12-2010 - 13:44:57
Не съм много компетентен, но преди 2-3 год. беше факт, че за Англия например, не беше нужна такава застраховка, въпреки тукашните твърдения. Дали тази на приемащите роднини е достатъчна или друго не знам.
Работещи и осигурени/застраховани (не съм вниквал) в Англия, майка пенсионерка+брат на работещия пътуват.
Убеден съм, че беше избран най-изгодния възможен вариант.
Проверете си конкретно - по-добре приемащите да видят, че нашенци кой знае какво покриват..
Re: Застраховка за пътуване в чужбина
13-12-2010 - 14:24:17
До Германия ще се пътува за Коледа, ама пусто Алианц застраховат до 70 години, Булстрад до 80, а човека е на 81 години.
Той си има европейска здравно осигурителна карта, ама една застраховка не е излишна.
Навремето символични бяха цените - по 2-3 лева на ден. За 5 дена сега да е най-много 15-20 лева, ама никой не ще да застрахова над 80 години.
Re: Застраховка за пътуване в чужбина
13-12-2010 - 16:28:55
Вижте тук

[www.coris.bg]

От 01.12.2010, за възраст над 65 години , без горна възрастова граница, може да се издаде полица, но преди това се попълва декларация, в която са изредени заболявания. При повече от едно, се отказва издаването и.

smiling smiley
Re: Застраховка за пътуване в чужбина
13-12-2010 - 21:04:14
Някоя туристическа агенция /ако става дума за здравна застраховка/..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход