Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем

Публикувано от Petar(Peter) 
4овек,

Италианците вчера наистина ме изкефиха. Ако немците бяха спечелили евентуалните дузпи, нали знаеш какви глупости щяха да се изкоментират и изпишат независимо, че италианците бяха наистина по-силни.
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
05-07-2006 - 15:33:57
Италия трябва да играят много години добре за да се реабилитират пред мен. Меката на тънките сметки, разрушаване на играта и красотата, далаверите и уговорките- това е била Италия за футбола винаги. Е има и изключения - примерно Баджо е едно приятно изключение. Играеше красиво.
Спомняш ли си, че дори и срещу нас през 1994г. след кат оповедоха с 2:0 просто решиха да пазят резултата. А можеха да ни отнесат като шведи с 5, 6 на нулаsmiling smiley
Ама ти ако си фен на Англия при Ериксон те разбирам защо се кефиш на Италияsmiling smiley
Аз вече ти писах, че не съм за Италия, а срещу Германия в този мач.
Винаги съм бил срещу италианските клубове, (също и Реал Мадрид и Байерн), но срещу италианския национален отбор нямам нищо против.

А в Германия няма скандали с уговорени мачове, така ли??!!!
Освен това, ако бяха спечелили немците, нямаше да може да се спи от викове по улиците. То човек от тия жеги не може да си затвори прозорците smiling smiley
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
05-07-2006 - 16:10:03
Има навсякъде уговорки, но не в такива мащаби като в Италия. България не се броиsmiling smiley
Хайде днес да викяме яко за Франция (гол на Тиери Анри), та да гледаме един що-годе поносим финал.
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
05-07-2006 - 18:56:50
Аз още не съм решил дали не искам да има нов световен шампионsmiling smiley Иначе единствено Франция показаха футбол на това световно, предимно в мачовете с Бразилия и Испания и заслужават най-много да станат шампиони.
На теб не ти ли се иска Англия да остане единствения непобеден от Португалия отбор на това световноsmiling smiley
Няма как да бъда за Португалия докато онова младоче Кристиян Роналдо играе за тях. Ако по една случайност остане в Ман Ю, напълно бих одобрил един пердах smiling smiley smiling smiley
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
06-07-2006 - 09:24:25
А не са ли прекалено черни французитеsmiling smiley Както и да е - победиха.
Мъча се да си спомня дали освен Тигана имаха и друг черен в отбора от 1982-86г. Не , че имам против черните, ама все пак поне донякъде според мен трябва националния отбор да е отражение на обществото. Като гледаш отбора на Франция оставаш с впечатлението , че стараната е африканска с малко бяло малцинство.
А и някак се натрапва аналогията с гладиатори от завладените територии, които се трепят за забавление на населениетоsmiling smiley
Мариус Трезор беше другия черен от 82-а.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход