Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Благодаря!

Публикувано от Scyther 
Благодаря!
06-05-2010 - 23:44:30
на dodo2 за графиките, способностите, интелекта и чудесното чувство за хумор;
на greenbul за голата истина;
на Jim за подкрепата;
на BulCan за опита и здравия разум;
на granit;
на Panther1;
на goro за ерудицията, въпреки, че не споделям германофобията и елинофилията му;
на barbaron за интелекта и мъдростта. Ще ми липсва неговата усмивка.
на Милко Вълков за чудесните постове и чувство за хумор;
на dival за бизнес усета и сдържаността;
на Бойчо Курдисания и на неговия прословут коч - Рашко, както и на дузината му братовчеди за статиите и икономическите тенденции и прогнози, обилно полети с червено вино, жълта ракия и царска туршия;
на Спиридон Тепавичаров за прекрасните саркастични изложения, чувството за хумор и мъдростта зад всичко това;
на acen1975, когото не послушах и реализирам загуби. А де, питайте ме защо, да се е_а у неверника ниеден. Тоз човек каквото е написал, рано или късно е станало, да знаете. Четете го сега, за да знаете какво ни чака утре! Съвсем сериозно ви казвам!;
на kuku987! Куку, ти си знаеш за какво. Една камара ора имат да те черпят...;
на Muza, за елегантната същност;
на valsodar, за нескритата откровеност;
на Тинки Уинки;
на morski, за новините;
на Imotenbalon за чудесния сайт;
на Jores;
на nacheff за статиите, изключителната ерудиция, интелект и сдържаност;
на кратункьо, (не)видимко, Баш Брокеро, nearvana, чи-чов-ци, 3.14, peterbg, zlostyr, gogolcho, 1.9, nearvana, neo, Бай Манол Свинята, Дядо Мечо, Бай Пешо, Баш Брокeро, paio, ТОРТКО, tikvarova, budala, nihonjin, Hun, valio1900, palamud;
на малкото свестни брокери. Ками, ти не си от тях, но и на теб ти благодаря за свинското...
на пунди и др. Иванов, че ме забавляваха толкова дълго, и толкова напоително с толкова много теми, и толкова много самоличности.
на magic за шанса, който имах чрез този сайт да се запозная с всички тези хора;
на останалите, които не споменах поименно. Нека не се чувстват пренебрегнати!

Честит ви Гергьовден, сполай Ви и ме прощавайте!

БЛАГОДАРЯ ВИ!
Re: Благодаря!
06-05-2010 - 23:57:06
avatar
Това ми звучи като сбогуване с форума?
Да, вярно е че много изпростя, но това се очакваше - при това "неочаквано" развитие на пазара, мнозина останаха с излъганите си надежди и форума се изпълни с глупости и спам, защото за цените няма какво да се каже, освен че следват естественият си ход на развитие по правилата на закона на търсенето и предлагането.
В момента търсенето е все още много далеч от предлагането, така че... за сериозни дискусии едва ли ще има място тук в близко време.

А на теб - Успех!
И минавай чат-пат през тази стаичка за свиждане на този виртуален психодиспансер! winking smiley
Re: Благодаря!
06-05-2010 - 23:58:08
Quote
Scyther
на dodo2 за графиките, способностите, интелекта и чудесното чувство за хумор;
на greenbul за голата истина;
на Jim за подкрепата;
на BulCan за опита и здравия разум;
на granit;
на Panther1;
на goro за ерудицията, въпреки, че не споделям германофобията и елинофилията му;
на barbaron за интелекта и мъдростта. Ще ми липсва неговата усмивка.
на Милко Вълков за чудесните постове и чувство за хумор;
на dival за бизнес усета и сдържаността;
на Бойчо Курдисания и на неговия прословут коч - Рашко, както и на дузината му братовчеди за статиите и икономическите тенденции и прогнози, обилно полети с червено вино, жълта ракия и царска туршия;
на Спиридон Тепавичаров за прекрасните саркастични изложения, чувството за хумор и мъдростта зад всичко това;
на acen1975, когото не послушах и реализирам загуби. А де, питайте ме защо, да се е_а у неверника ниеден. Тоз човек каквото е написал, рано или късно е станало, да знаете. Четете го сега, за да знаете какво ни чака утре! Съвсем сериозно ви казвам!;
на kuku987! Куку, ти си знаеш за какво. Една камара ора имат да те черпят...;
на Muza, за елегантната същност;
на valsodar, за нескритата откровеност;
на Тинки Уинки;
на morski, за новините;
на Imotenbalon за чудесния сайт;
на Jores;
на nacheff за статиите, изключителната ерудиция, интелект и сдържаност;
на кратункьо, (не)видимко, Баш Брокеро, nearvana, чи-чов-ци, 3.14, peterbg, zlostyr, gogolcho, 1.9, nearvana, neo, Бай Манол Свинята, Дядо Мечо, Бай Пешо, Баш Брокeро, paio, ТОРТКО, tikvarova, budala, nihonjin, Hun, valio1900, palamud;
на малкото свестни брокери. Ками, ти не си от тях, но и на теб ти благодаря за свинското...
на пунди и др. Иванов, че ме забавляваха толкова дълго, и толкова напоително с толкова много теми, и толкова много самоличности.
на magic за шанса, който имах чрез този сайт да се запозная с всички тези хора;
на останалите, които не споменах поименно. Нека не се чувстват пренебрегнати!

Честит ви Гергьовден, сполай Ви и ме прощавайте!

БЛАГОДАРЯ ВИ!

clap: +1 *ok* като изключвам себе си

драги ми приятелю Честит Гергьовден и на тебе споменал си ме 3 пъти, а не мисля, че заслужавам място в този иначе абсолютно добре подбран списък с никове и причините за благодарностите. И аз се присъединявам към тебе +1.

П.П. Да! Правилно четете, благодарности и от мене за barbaron за интелекта и мъдростта. (истината си е истина)

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 01:33:48
avatar
Тъй като днес не е денят на благодарността, това значи ли че отиваш "да си чоплиш зъбите с чадърчето от коктейла на някой топъл остров в сламена колиба до брега на океана"?

Простенo да ти е и успех! :]
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 01:55:51
Няма за какво, дори, да ти се прощава. Удоволствие беше за мен да те чета. Благодаря, че си ме включил и мен! smiling smiley

Когато искам да благодаря, често ми е трудно, защото не съм сигурна, кой е най-удачния и най-изпълнения начин. И го правя тук по мой си начин - било с песнички, било...

Надявам се, че и ти изпитваш такава нужда в момента, и това е твоят начин... Искам да кажа, че се надявам, да продължаваме да те четем! smiling smiley

Каквото и да е твоето решение, пожелавам ти най-искрено да сте здрави, ти и семейството ти и късмет! smiling smiley

P.S. И аз не послушах Асен и сега търпя загуби...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 02:02 от Muza.
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 01:59:34
Скитъре, то ептен никой няма да остане в този форум. Ако няма да пишеш повече, остави барем един email address на лична, че да имаме връзка. Каквото и да решиш, благодаря за привилегията да общувам с теб и много здраве и успехи на теб и семейството ти!!!
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 02:02:59
avatar
Скитъре усещам че си с билет в ръката. Лек път и знай че всичко сам ще си накъсметиш.

Ни копува ни продава
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 08:54:16
Скитъре , пожелавам ти желязно здраве ! Останалото мисля ,че го имаш! Накъдето и да си се запътил , съм сигурен , че имаш потенциала за успех! Остава още едно празно място на кръглата маса ! Отбивай се чат пат !
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 09:15:54
Сайтаре, аз съм един от "консуматорите" в този форум и ВИНАГИ с удоволствие съм прочитал твоите постове.

Каквото си намислил нека ти се сбъдне!!!

===================================================================================================
Майка Тереза ( албанка с македонски произход)

Ако правиш добро, ще те обвинят в егоизъм и задни мисли. Прави добро каквото и да става.
Ако успееш, ще се сдобиеш с фалшиви приятели и истински врагове. Стреми се да успееш каквото и да става.
Доброто, което правиш, ще бъде забравено утре. Прави добро каквото и да става.
Честността и откровеността те правят уязвим. Бъди честен и откровен каквото и да става.
Онова, което си градил с години, може да бъде разрушено за една нощ. Продължавай да изграждаш каквото и да става.
Хората истински се нуджаят от помощ, но ще се нахвърлят върху теб, ако им помогнеш. Помагай им, каквото и да става.
Дай на света най-доброто от себе си и той ще те отритне. Дай му го каквото и да става.

==================================================================================================
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 09:53:44
avatar
Дръж все така здраво руля в ръце, Scyther, а че корабът ти е здрав и екипажът те обича, нямам никакво съмнение.
Благодаря ти за времето заедно тук и се надявам, че все още има за какво да си похортуваме.
Желая здраве и сили на теб и семейството ти!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход