Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За какво сме тук?

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 20:25:44
Браво, браво. Защо противопоставяте собствен имот и учене в чужбина, или дали само който е на квартира може да ходи на екскурзии.
За съжаление 10 години да ходиш по екскурзии и да завършиш в Лондон не струват и колкото един двустаен в Люлин.
Една екскурзия за Нова година до Тайланд е 1000 евро за човек. Голяма работа, няма що.
Едно висше в Англия е 3-4000 евро на година, колкото една добра пералня със сушилня и хладилник. И после какво ??? Ставаш министър, или започваш в "Мерил линч", или касиер в банка в България, или господ знае какво, но само по себе си /извинявам се/ обучението в чужбина нищо не означава. Да знаеш английски преди 20 години беше много, сега е нищо.
Jim
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 22:16:24
Quote
Imotko
Браво, браво. Защо противопоставяте собствен имот и учене в чужбина, или дали само който е на квартира може да ходи на екскурзии.
За съжаление 10 години да ходиш по екскурзии и да завършиш в Лондон не струват и колкото един двустаен в Люлин.
Една екскурзия за Нова година до Тайланд е 1000 евро за човек. Голяма работа, няма що.
Едно висше в Англия е 3-4000 евро на година, колкото една добра пералня със сушилня и хладилник. И после какво ??? Ставаш министър, или започваш в "Мерил линч", или касиер в банка в България, или господ знае какво, но само по себе си /извинявам се/ обучението в чужбина нищо не означава. Да знаеш английски преди 20 години беше много, сега е нищо.
За екскурзиите си прав - 10 години по двама души плюс допълнителни разходи сигурно сме дали към 25000 евро.Но за висшето в Лондон не си - 4000 евро са само таксите, "общежитието" е 90 паунда на седмица. Т.е годишно се надявам да се побера в 20000 лева. А за 4-5 години? Колко е този двустаен в Люлин? И дори и да са съпоставими, дали е трябвало да не ходим никъде и детето да учи в престижния Бургаски свободен университет за да притежаваме двустаен в Люлин? И за какво ми е този апартамент в сравнение с лихвите, които ми дава КТБ? Никой от нас не е Бил Гейт и няма пари за всичко, което иска, затова нещата се "противопоставят". Е, при мен тези и други неща надделяха над апартамента. И от първия пример който написах можеш ли да познаеш това семейство колко пъти са ходили на екскурзия след тегленето на кредита и купуването на апартамента.
А да знаеш английски ПЕРФЕКТНО според теб е нищо? Може, в Люлин това не е необходимо наистина.
Анонимен потребител
Re: За какво сме тук?
13-04-2010 - 11:30:26
Виж сега sobstvenik 31, всеки си има различни причини да е тук.
Този форум го има мисля от пролетта на 2003.
След като хората се задържат тук значи всеки намира каквото търси.

Освен това с течение на годините сме се опознали така да се каже.
Всеки си е направил сметка какво трябва да чете и какво да игнорира, чие мнение да зачита и чие не.
Re: За какво сме тук?
13-04-2010 - 12:39:58
Quote
Тинки Уинки
Виж сега sobstvenik 31, всеки си има различни причини да е тук.
Този форум го има мисля от пролетта на 2003.
След като хората се задържат тук значи всеки намира каквото търси.

Освен това с течение на годините сме се опознали така да се каже.
Всеки си е направил сметка какво трябва да чете и какво да игнорира, чие мнение да зачита и чие не.

Абсолютно точно !
Освен това , мисля че собственник 31 иска по някакъв начин да си свери часовника с някакви бизнес идеи от форума , но доколкото съм забелязал много малко хора говорят конкретно за бизнеса си ,забелязал съм също че безплатни консултации не се дават - казват се неща които са си известни , но тънкости в някоя област никои не споделя или ако това става се прави чрез лични съобщения.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход