Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За какво сме тук?

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 23:11:33
а бе май по-скоро нещо сте полудели
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 23:18:10
Ето ти един конкретен отговор. Аз основно чета тук, защото от време на време има доста интересни коментари. Такива като теб обаче създват сериозен информационен шум. Пишеш с настървеността на пубертет комплексар, за няма 5 седмици над 500 мнения?! И да кажем това да е строго специализиран форум, в който ти си основния гуру, но неби. Тъй като такива като теб, пречат на такива като мен ще те помоля да понамалиш спама. Най-малкото не ти подхожда на възрастта, ако не друго и ако наистина си на толкова на колкото се представяш.
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 23:32:22
avatar
sobstvenik 31 много успешно заместваш Камелия. Тъй като си нов сигурно няма да ме разбереш.. тя така беше на всяка манджа мерудия и както ти имаш страхова невроза от хората със спестени пари, така тя имаше срещу емигрантите и загнилия капитализъм и току пускаше някой тъп коментар.

Заради твоите писаници и всички останали засираме форума с глупости. smiling smiley
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 23:53:25
Много падна нивото през последните пет седмици! В всеки друг форум подобни въздухари ги изхвърлят на второто мнение.
Jim
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 01:14:10
Quote
sobstvenik 31
[.............................
Най-ликвидни са кеша и златото. Влога много зависи с какъв срок е и ликвидността му свързана с доходност се влияе от това.
Не отричам, че в момента имотите не носят добра доходност. НО ТОЧНО В МОМЕНТА ИНВЕСТИЦИЯТА В ИМОТ си заслужава!....
Едно нещо е ликвидно, когато може да се обърне в пари (кеш), Така че да кажеш че кеша е ликвиден??? Пък може да имаш предвид апартаменти - можеш веднага да си купиш и да си ликвидираш кеша. Златото да е ликвидно? Я ми кажи къде точно можеш да го продадеш на цена, близка до цена купува. То и апартаментите са ликвидни ако искаш цената на Куку. Иначе Скитър използвайки елементарна математика ти показа колко си зазлужава инвестицията в имот ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ.
На въпроса на темата. От години чета форума - има много полезна информация и ценни мнения от доста интелигентни хора. Ти дали си от тях? В тази тема са писали доста хора и само един е на "твоя страна" - пруфесур тъпарон. Преди време и жената искаше да купим апартамент, че едното дете скоро ще завърши... Добре че не я послушах, а послушах Асен, Куку и другите (не слушай женските слова, щом имаш собствена глава). Сега детето завършва и ще ходи да учи в Англия, защото не сме си набутали всичките пари в тухли. Аз, с моите неликвидни влогове всяка година (от 21 век) ходя на екскурзия в чужбина (не в съседни страни). Собственик31, ти кога и къде си водил жена си последно. Или първо ще купиш апартаменти за още неродените внуци и вече за 70 годишнината си ще си позволиш двудневна екскурзия до Охрид.
Два случая на "инвеститори": 1. Един приятел купил преди няколко години с изгоден кредит от банката, в която работи жена му - апартамента отдавна е готов, но поради някакви проблеми сградата още няма ток и не е ясно кога ще има. Т.е, доход от наем - 0лв., а всеки месец 500 лв заминават. 2. Друг приятел купи апаратмент в Ман.ливади за детето си - студент. Апартамента е доста хубав, но... детето не иска да живее там, защото е пълна пустош наоколо. И сега живее в студ.град. Предполагам всеки може да даде подобни примери. Ако тези хора четяха този форум, може би щяха да се позамислят.
А на теб каква е целта ти с тези стотици постове? Да не би да искаш да продадеш нещо и да имаш пари за някои твои удоволствия?
Jim
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 01:21:05
А, и за това съм тук - още се развеселявам като прочета поста на гриинбул [forum.imoti.net]
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 03:29:42
Quote
Jim
Quote
sobstvenik 31
[.............................
Най-ликвидни са кеша и златото. Влога много зависи с какъв срок е и ликвидността му свързана с доходност се влияе от това.
Не отричам, че в момента имотите не носят добра доходност. НО ТОЧНО В МОМЕНТА ИНВЕСТИЦИЯТА В ИМОТ си заслужава!....
Едно нещо е ликвидно, когато може да се обърне в пари (кеш), Така че да кажеш че кеша е ликвиден??? Пък може да имаш предвид апартаменти - можеш веднага да си купиш и да си ликвидираш кеша. Златото да е ликвидно? Я ми кажи къде точно можеш да го продадеш на цена, близка до цена купува. То и апартаментите са ликвидни ако искаш цената на Куку. Иначе Скитър използвайки елементарна математика ти показа колко си зазлужава инвестицията в имот ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ.
На въпроса на темата. От години чета форума - има много полезна информация и ценни мнения от доста интелигентни хора. Ти дали си от тях? В тази тема са писали доста хора и само един е на "твоя страна" - пруфесур тъпарон. Преди време и жената искаше да купим апартамент, че едното дете скоро ще завърши... Добре че не я послушах, а послушах Асен, Куку и другите (не слушай женските слова, щом имаш собствена глава). Сега детето завършва и ще ходи да учи в Англия, защото не сме си набутали всичките пари в тухли. Аз, с моите неликвидни влогове всяка година (от 21 век) ходя на екскурзия в чужбина (не в съседни страни). Собственик31, ти кога и къде си водил жена си последно. Или първо ще купиш апартаменти за още неродените внуци и вече за 70 годишнината си ще си позволиш двудневна екскурзия до Охрид.
Два случая на "инвеститори": 1. Един приятел купил преди няколко години с изгоден кредит от банката, в която работи жена му - апартамента отдавна е готов, но поради някакви проблеми сградата още няма ток и не е ясно кога ще има. Т.е, доход от наем - 0лв., а всеки месец 500 лв заминават. 2. Друг приятел купи апаратмент в Ман.ливади за детето си - студент. Апартамента е доста хубав, но... детето не иска да живее там, защото е пълна пустош наоколо. И сега живее в студ.град. Предполагам всеки може да даде подобни примери. Ако тези хора четяха този форум, може би щяха да се позамислят.
А на теб каква е целта ти с тези стотици постове? Да не би да искаш да продадеш нещо и да имаш пари за някои твои удоволствия?

Джимее, нема да закачаш собственико!!! Кога се некой напъва требе да го остаиш на спокойствие. Он мое и до Охрид да не стигне ама партменто у Слатина нема да го подари.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 09:34:38
Quote
sobstvenik 31
Първо да отговоря на скитъра. Ти много добре си описал ситуацията, но след пространното ти изявление не разбрах ти де факто какво правиш освен че си добър на теория!
Филчев ти не желаеш да съм ти гид, но живо се интересуваш колко имота ми трябват. Много нездрав интерес другарю от ДС.
В момента някои от имотите се ремонтират за да носят по-добра доходност от такива като теб! Повече не желая да закупувам засега, само ако продам нещо? Отделно имам земи които даже не знам къде са но и техният ред ще дойде! Тях въобще не ги слагам в сметката.
На бизнесменът Пайо тръгнал с 40 000лв. кредит преди 3 месеца мога само да копирам последния му пост и да го дам на МВР и данъчните. Имам пръв приятел Данъчен! Всеки си отговаря за думите и делата!
На всичкото отгоре си лишен и от чувство за хумор! Излез от пубертета! Нали искаше пример за печеливш бизнес? Искаш ли и други идеи? Може, но не е безплатно-софтуера е скъпо нещо! Ти се превръщаш в потенциална заплаха за всеки във форума. Когато говориш каквото мислиш ,мисли какво говориш!
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 09:41:12
Quote
sobstvenik31
Да виждам какво мълчание прилагаш! Въобще не съм те отразил а ти се нахвърляш и обиждаш! Така е защото докато спазваш обета за мълчание когато четеш постовете ми си биеш главата от външната страна на стената на някоя АНИ, защото нямаш собствен дом. Имаш само ВИГВАМА на дядо си който се е подписвал с отпечатъка на палеца. Тресеш се от злоба и мълчиш. Накрая се изпускаш в гащите.
Под изпускане имам предвид само обиди никаква конкретика никога!!! Какво притежаваш освен влог? - най-строго пазената тайна от теб.
С пендарите на баба си мога да купя целия ти род!

Даа, жалко - новият шут на форума продължава да ползва само част старите номера. Няма го онова разнообразие и онзи полет на мисълта с който д-р Иванов прелиташе от Тайланд до Толбухин.....

Това което съм казал е извадено от собствените ти словестни и мисловни полюции - факт, освен ако не помниш какво си писал сам.

Това което си написал за мен няма как да си го извадил от мои постове и най-вероятно е отражение на собствени(чески)те ти страхове и комплекси. Като за безплатна психоанализа толкова.
Re: За какво сме тук?
12-04-2010 - 14:33:31
Quote
Jim
Едно нещо е ликвидно, когато може да се обърне в пари (кеш), Така че да кажеш че кеша е ликвиден??? Пък може да имаш предвид апартаменти - можеш веднага да си купиш и да си ликвидираш кеша. Златото да е ликвидно? Я ми кажи къде точно можеш да го продадеш на цена, близка до цена купува. То и апартаментите са ликвидни ако искаш цената на Куку. Иначе Скитър използвайки елементарна математика ти показа колко си зазлужава инвестицията в имот ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ.
На въпроса на темата. От години чета форума - има много полезна информация и ................;

Що така, колега Jim! Ти направо уби птица в полет! :-)))) Още по-лошо, може да си разрушил една детска мечта - за ликвидността! :-)))
Все пак трябва да ни се признае, че направихме някакъв опит да спестим на собственика известно неудобство.
В интерес на истината, никой не е застрахован от някоя грешка, но ако имаш увереността, че се намираш в среда на добронамерени и некористно настроени хора и ако допълнително показваш известно уважение и сдържаност, общуването може да е радост. Това последното би ли могло да бъде дори причина ?!

Той обаче не щя да послуша и причината за това била, че можел до сочи ехидно-назидателно и дори го бивало.
Дано само в следващите си 500 мнения не забие в тази посока, че при тази производителност я загазваме здравата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход