Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За какво сме тук?

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 20:45:25
Quote
sobstvenik 31

.............................
Най-ликвидни са кеша и златото. Влога много зависи с какъв срок е и ликвидността му свързана с доходност се влияе от това.
Не отричам, че в момента имотите не носят добра доходност. НО ТОЧНО В МОМЕНТА ИНВЕСТИЦИЯТА В ИМОТ си заслужава!
Да закупиш при ниски цени е благодат! Ако мислиш, че трябва да купиш в бъдеще когато ще са още по-ниски кажи кога ще дойде това време! Аз не мисля ,че ще падат още много цените. Ако чакаш дъното може да се окаже че си го задминал и вече е късно за покупка.

Започваш темата с обидни думи. При това почти нищо не знаеш за този форум. Трудно си представям, че така може да се получи разговор.
После се правиш на задълбочено анализиращ. Нещо като цитата малко по-горе.

За да се убедиш, че съм добронамерен, приеми приятелското ми предложение - изтрии го и то много бързо.
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 20:50:13
avatar
Начев отсега обявявам, че на постове които не са по темата няма да отговарям с такива по темата, само и аз ще соча с пръст и ще квалифицирам. Това го умея повярвай. В този смисъл ти засягаш формата на поста ми, но не водиш диалог по темата. От мен толкова.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:01:28
Quote
sobstvenik 31
Аз никога не съжалявам за закупен от мен имот. Освен това аз визирам точно такива от първия тип който описа. Те понеже нямат пари и чакат 2012г. Като казваш, че няма голям избор, гледай да не засегнеш тази агитка която твърди че в София има 1млрд. апартамента!
Аз не се сърдя на някого за нещо конкретно, а за факта, че яко манипулират. И понеже единственият им довод е падащите цени никога не влагат никаква конкретика за да не се окаже, че и те се интересуват от имоти.
На факта, че има цикли в икономиката и че ръста е винаги по-голям като период от спада, ми се отговаря, че само сега и само в България спада ще е докато свят светува!
Имаш ли реална представа колко апартамента ново строителство се продават само в София? А колко стари? Твоите имоти се обезценяват всеки час. Ти да не живееш на Марс случайно! Строителните материали поскъпвали! Направо феноменално! Който е купувал скъпо - моите съболезнования! Който очаква много евтино - ще има,но след време .При имотите инерцията е много голяма.За известно време ще поевтинеят под себестойността си.Тогава Големите от Мъглата ще купуват цели квартали.(това се е случило навсякъде по света по време и след криза) Пунди знае много добре за какво говоря.До този момент има още много време за реакция.Собственик 13,за тебе няма опасност -ти не правиш нищо и няма как да сбъркаш.Чакай спокойно още някое наследство.
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:11:23
avatar
Как веднъж ме цитираш, че съм купил в края на 2009г. и как после получаваш амнезия и казваш че нищо не правя. Кога лъжеш?
Ако те питам кое е най-значимото нещо което ти си направил в живота ще ме излъжеш или замълчиш. Но аз знам направил си си една ч....я!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:30:33
Quote
paio
Тогава Големите от Мъглата ще купуват цели квартали.(това се е случило навсякъде по света по време и след криза) Пунди знае много добре за какво говоря.

Ти познаваш ли такива? А не можах да се сетя за някой които да купи и една панелка. Ако Пунди е човека евала, диагнозата е ясна.
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:37:05
Добър вечер собственик31!
Искам да те попитам едно нещо?
Имаш 7 имота като този от Редута по твои сметки е над 300 000 евро.Магазина в Обеля и другите не ги знам колко струват но да кажем общо 500 000 евро.Работиш на държавна работа а желанието ти е да не работиш а да живееш от рентата от имотите(няма лошо в това).Та още колко имота са ти нужни за да не работиш?
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:47:16
Quote
sobstvenik 31
Как веднъж ме цитираш, че съм купил в края на 2009г. и как после получаваш амнезия и казваш че нищо не правя. Кога лъжеш?
Ако те питам кое е най-значимото нещо което ти си направил в живота ще ме излъжеш или замълчиш. Но аз знам направил си си една ч....я!
Най-великото нещо което съм направил о Велики Собственико на "не знам си какво" е да общувам с твоя милост! Между нас казано,правил съм и другото нещо,и то не един път!
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:48:27
avatar
Quote
Диян Филчев
Добър вечер собственик31!
Искам да те попитам едно нещо?
Имаш 7 имота като този от Редута по твои сметки е над 300 000 евро.Магазина в Обеля и другите не ги знам колко струват но да кажем общо 500 000 евро.Работиш на държавна работа а желанието ти е да не работиш а да живееш от рентата от имотите(няма лошо в това).Та още колко имота са ти нужни за да не работиш?
..............................................................
Както вече казах, не ми води на мен сметки, колко ми трябват. Ако има някакво недоверие от твоя страна, чукни ми среща на лични и ще те разведа из всичките на една дневна екскурзия. Най-далечният е на 65км. от София, като 4 са в София.
За пореден път призовавам участниците във форума да не ми смятат на мен стандарта и от какво имам нужда, а да се концентрират върху това те какви операции извършват и имат ли някакво намерение поне малко от малко като киснат години в този форум да пробват нещо реално а не само "демо" както ме изкефи един варненец на нивото на щерка ми която играе монополи.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 21:48:34
Quote
Диян Филчев
Добър вечер собственик31!
Искам да те попитам едно нещо?
Имаш 7 имота като този от Редута по твои сметки е над 300 000 евро.Магазина в Обеля и другите не ги знам колко струват но да кажем общо 500 000 евро.Работиш на държавна работа а желанието ти е да не работиш а да живееш от рентата от имотите(няма лошо в това).Та още колко имота са ти нужни за да не работиш?

Остави го той, ако види толкова пари в банковата си сметка ще се осе....ре от страх какво да ги прави, че банките ще фалират, борда ще пада, еврото ще пада, долара е несугурен ами сега? Отговор пендари.
Re: За какво сме тук?
11-04-2010 - 22:00:57
avatar
Не ще продам всичко за Е500 000 и като видя кеша - отивам на бахамите! След това като се наакам по света скитайки немил недраг, ще се върна в България и ще правя апокалиптични прогнози по форумите!:}

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход