Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Театър.

Публикувано от dodo2 
Театър.
01-04-2010 - 20:19:51
avatar
Такава тема няма.

Ако може по-интернационално. :]
Re: Театър.
01-04-2010 - 22:09:42
:] Браво, Додо! Само такава тема липсваше ! :] Вадя веднага учебниците, *book* да си преговоря и започваме.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Театър.
01-04-2010 - 22:47:34
avatar
Някой ако е бил преди на Yamato да каже хубаво ли е, сега пак ще имат представление на 10 и 11.04 в НДК smiling smiley



Re: Театър.
01-04-2010 - 23:08:41
Дори не съм чувала за тях ... Предполагам, че е интересно (за перкусионистите и любителите на азиатската култура), но аз лично предпочитам детето на съседите! winking smiley И то млати по цял ден по каквото намери.
Последните му опити за новаторско творчество бяха подлудили цял етаж, та се радва на голям успех и известност на местно ниво. :] Можеш да го послушаш всяка събота и неделя от 2 до 4 ч., при това "вход свободен".

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Театър.
01-04-2010 - 23:17:43
Да бехте ме видели кът са прибирах тия дни ,какъв театър беше... или май обърках темата:-[ :]
Re: Театър.
01-04-2010 - 23:19:37
Re: Театър.
01-04-2010 - 23:49:42
Quote
FILIP_M
Да бехте ме видели кът са прибирах тия дни ,какъв театър беше... или май обърках темата:-[ :]

По колко са билетите?! :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Театър.
01-04-2010 - 23:55:00
avatar
О, и аз имам един комплект барабани. Ако не се вземете с Филип най-сетне, ще дойда да ти правя барабанна серенада :]

Я да препоръчам моите любими идиотски неща, но за тях трябва да се пътува... ама в залата на човек му настръхва гърбът, много са странни

1. Stomp. Имай го на Бродуей и в Лондон, отреме навреме и из EU:















Re: Театър.
02-04-2010 - 00:18:44
Додкооо, къде почнАхме, къде отлетяяяхме бе братле?! Уж ТЕАТЪР, сега перкусии ... то тази ще стане:
"от светулка на светулка, та на фаса на горския" :]:]
Ама няма лошо! Важно е заглавието, после какво ще правим в темата си е наша работа! :]:}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Театър.
02-04-2010 - 00:29:21
Quote
dodo2

Я да препоръчам моите любими идиотски неща, но за тях трябва да се пътува... ама в залата на човек му настръхва гърбът, много са странни

Това е, защото не си ме виждал мен ! :]:} Ще ти настръхне ключодържателя ... :}:}

Оххх, така не се бях смяла отдавна!

На БРОДУЕЙ, казваш, квооо дават сега ?!
Щот днес на ЖЕНСКИЯ даваха 4 връзки зелен лук за левче! :]:]

Ох, край! Започвем сериозно! :-[:] маааа, немогааа :}:}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход