Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:29:50
avatar
Да, човек като сметне 5*3*30=450 лева на месец за цигари, то си е една вноска за ипотека.

Ако всички пушачи спрат да пушат, ще се случи нов имотен балон направо. Или инфлацията ще хвръкне на двуцифрен процент заради излишъка на пари smiling smiley
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:56:42
А, цена на едро? smiling smiley
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 07:57:58
Ето един начин да спестим пари за партаменче *ok*
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
22-01-2010 - 18:58:52
Каубоите са го измислили, ни машинка им трябва, ни нищо. Засаждаме по 1 нива, берем, нижем и ... дъвчем :]winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
22-01-2010 - 22:58:09
avatar
Quote
dodo2
Да, човек като сметне 5*3*30=450 лева на месец за цигари, то си е една вноска за ипотека.

Ако всички пушачи спрат да пушат, ще се случи нов имотен балон направо. Или инфлацията ще хвръкне на двуцифрен процент заради излишъка на пари smiling smiley

Ей, за каквото и да се говори, пак да имотите стига!
Аз си реших въпроса- с електронната цигара. За два месеца й избих цената. Пуша където си искам и когато си искам. На месец ми излиза 30лв. вместо 90- 100. И не вони на качак............
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
22-01-2010 - 23:30:53
Quote
камелия
Quote
dodo2
Да, човек като сметне 5*3*30=450 лева на месец за цигари, то си е една вноска за ипотека.

Ако всички пушачи спрат да пушат, ще се случи нов имотен балон направо. Или инфлацията ще хвръкне на двуцифрен процент заради излишъка на пари smiling smiley

Ей, за каквото и да се говори, пак да имотите стига!
Аз си реших въпроса- с електронната цигара. За два месеца й избих цената. Пуша където си искам и когато си искам. На месец ми излиза 30лв. вместо 90- 100. И не вони на качак............

Ками, какво точно представлява това чудо? Какво е усещането ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
23-01-2010 - 00:54:02
avatar
Quote
elissa

Ками, какво точно представлява това чудо? Какво е усещането ?

Има патронче, напоено с никотин, при това- ароматизиран. Задоволява никотиновия глад, но без катрана и другите гадости. Патроните са с различна концентрация на никотина.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
23-01-2010 - 13:56:00
Ели, не се залъгвай с тая скъпа залъгалка - електронната цигара! Защо ли? Защото тя изобщо не решава, а поддържа един основен проблем при зарязването на цигарите, а това е навика да държиш нещо в ръката си.
Единственото проверено нещо е ИНАТА. Не волята, а ИНАТЪТ е основната движеща сила при отказа от цигарите.
Пушенето е вид зависимост и при лечението от нея основното е МОТИВАЦИЯТА, тоест решението, до което сам си стигнал и си взел напълно съзнателно, решението да живееш по-дълго и по-качествено. При жените голямо значение играе желанието да бъдат по-хубави, да остаряват по-бавно, да имат по-хубав тен.
Когато ти се припуши неистово, изпий една голяма чаша чиста вода - поне 250 мл. И така всеки път, това означава, че ще изпиваш дневно поне 2`5 - 3 литра вода, а това е невероятно благоприятно за прочистване на позадръстения ти организъм.

Пробвай, не кайзвай предварително, че не можеш, защото не знаеш на какво си способна преди да си се опитала. Особено ако мноооооооооого се обичаш.:loveu:

И друго много важно, откажи кафето, вместо него пий какао, много по-полезно е, особено за кожата и тена.

Действай, паре нема:]

Скюз ми, ако съм ти прозвучал назидателно и досадно, решението е твое.

Каквото и да решиш, успех*ok**rose*
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
23-01-2010 - 15:38:22
Quote
камелия
Quote
elissa

Ками, какво точно представлява това чудо? Какво е усещането ?

Има патронче, напоено с никотин, при това- ароматизиран. Задоволява никотиновия глад, но без катрана и другите гадости. Патроните са с различна концентрация на никотина.

А излиза ли някакъв дим ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
23-01-2010 - 15:48:20
Quote
Скорпи999
Ели, не се залъгвай с тая скъпа залъгалка - електронната цигара! Защо ли? Защото тя изобщо не решава, а поддържа един основен проблем при зарязването на цигарите, а това е навика да държиш нещо в ръката си.
Единственото проверено нещо е ИНАТА. Не волята, а ИНАТЪТ е основната движеща сила при отказа от цигарите.
Пушенето е вид зависимост и при лечението от нея основното е МОТИВАЦИЯТА, тоест решението, до което сам си стигнал и си взел напълно съзнателно, решението да живееш по-дълго и по-качествено. При жените голямо значение играе желанието да бъдат по-хубави, да остаряват по-бавно, да имат по-хубав тен.
Когато ти се припуши неистово, изпий една голяма чаша чиста вода - поне 250 мл. И така всеки път, това означава, че ще изпиваш дневно поне 2`5 - 3 литра вода, а това е невероятно благоприятно за прочистване на позадръстения ти организъм.

Пробвай, не кайзвай предварително, че не можеш, защото не знаеш на какво си способна преди да си се опитала. Особено ако мноооооооооого се обичаш.:loveu:

И друго много важно, откажи кафето, вместо него пий какао, много по-полезно е, особено за кожата и тена.

Действай, паре нема:]

Скюз ми, ако съм ти прозвучал назидателно и досадно, решението е твое.

Каквото и да решиш, успех*ok**rose*

Скорпи, прав си за ината, но моят явно е с обратен ефект. По-скоро ме хваща инат да не ги откажа, нали знаеш "всички наопаки, аз натерсене". При това пуша от мнооого отдавна и не съм спирала никога. Нямам никаква мотивация, по-точно нищо не е било в състояние да ме мотивира по какъто и да било начин.
И стига с този тен на кожата и остаряване :] ... Нищо не спира часовника да се върти ! Единственото което ме дразни е, че дрехите и къщата вонят на цигари.
Иначе онова за здравето и други подобни изобщо не го отчитам. Явно човек така е устроен, че не оценява нещо, дето има , докато не "опре ножа до кокъла", колкото и лошо да звучи.
Дядо ми казваше, че "цигарите съкращават живота с 5 години, но ако ще са тези от 95 до 100 - да ги съкращава!"
Трябва ми някаква залъгалка поне ... Верно, няма да ги откажа напълно, но поне няма да мирише на цигари навсякъде ... :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход