Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Убиха Боби Цанков

Публикувано от markk 
Убиха Боби Цанков
05-01-2010 - 14:55:21
avatar
[www.vesti.bg]
Язък за човечеца-все се надявах,че някога ще ми даде микровълновата ,която спечелих преди време...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Убиха Боби Цанков
05-01-2010 - 19:11:48
[www.vbox7.com]





[www.bnews.bg]

..... съпругата му, която е дознател в Шесто РПУ....


Банкомат е хванал в кадър Рижия убиец.

Камерата на машината за пари на бул. „Стамболийски” е заснела профила на наемника, който застреля Боби Цанков на пъпа на София. Това е станало минути след показния разстрел.

Разследващите установили, че Рижия е стар техен познайник с дебело криминално досие.

Твърде вероятно е той и помощникът му вече да са в чужбина, където също ще бъдат издирвани. Убийците са имали предварителна информация за точния час, в който Цанков ще влезе при адвоката си. Килърите са дебнали във входа. Открили огън по Цанков и охраната му в гръб. Затова и двамата бодигардове не успели да реагират.



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2010-01-08 18:09 от general.
Re: Убиха Боби Цанков
05-01-2010 - 19:47:46
Надай се - ела да ти дам един монитор - утешителна.
Re: Убиха Боби Цанков
05-01-2010 - 21:01:12
avatar
Quote
Justy
Надай се - ела да ти дам един монитор - утешителна.
Благодаря,държа на микровълновата,че ми е само една,а монитори имам много...winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход