Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Красива, богата, щастлива! 2010...

Публикувано от general 
Re: Красива, богата, щастлива! 2010...
22-04-2010 - 22:55:36
avatar
По принцип съм оптимист, обаче не ми харесва нещо тази година. Всъщност акто се замисля не ми харесва никоя от периода 2006-2010 поради лични причини - през 2006 бях още ученик в 10 клас и всички се озлобиха спрямо другите. А преди това бяхме много добър клас. Е като завърших какво се оказа - че в университета е още по-зле. Не съм познавал по-отвратителни хора от колегите си в университета. Хубавото е, че догодина се очаква да зарършим (дано!) и няма да се видим повече. clap: Определено най-хубавите години в живота са в училище. А дано 2011 и следващите години да са много щастливи и да са като 2003 и 2004 за мен.
Re: Красива, богата, щастлива! 2010...
23-04-2010 - 01:59:11
Quote
2003
По принцип съм оптимист, обаче не ми харесва нещо тази година. Всъщност акто се замисля не ми харесва никоя от периода 2006-2010 поради лични причини - през 2006 бях още ученик в 10 клас и всички се озлобиха спрямо другите. А преди това бяхме много добър клас. Е като завърших какво се оказа - че в университета е още по-зле. Не съм познавал по-отвратителни хора от колегите си в университета. Хубавото е, че догодина се очаква да зарършим (дано!) и няма да се видим повече. clap: Определено най-хубавите години в живота са в училище. А дано 2011 и следващите години да са много щастливи и да са като 2003 и 2004 за мен.

Във всичките тези "масовки" - детска градина, училище, университет, тук у нас винаги е имало нещо порочно, предполагам създадено и останало от соца. Защо трябва да си приятел или другар или авер с всички в този клас, курс или група?! Кому е нужно всички да те обичат и харесват или пък ти тях? Същите порочни намерения хората прехвърлят после в работата си. Опитват се да направят колегата си приятел, в резултат - ни работата-работа, ни купонът-купон!
Макар, че не обичам съветите, ще си позволя да ти дам 1 такъв, 2003. Приятелите или просто ценните и стойностни хора в живота на всеки се броят на пръстите на 1-та ръка. Не за друго, просто са малко и в света и който намери дори 1 такъв човек е бил късметлия и трябва да благодари на съдбата. Та съветът ми е, когато попаднеш в такава масовка, просто не очаквай, че изведнъж ще се превърнете в отряд "Антон Иванов" и ще падате рамо до в боя с другарите. Не! Принципно всички викат "ураааа", но в един момент е много неприятно, когато усетиш, че си се озовал сам сред куршумите, а онези още викат урааааа от тила. Никога не залагай големи надежди в хората, за да не се разочароваш после. Залагай надежди само в мечтите си! Залагай само на онези от петте пръста на 1-та ти ръка и пак благодари на съдбата, ако изобщо успееш да наречеш всеки 1 пръст с 1 име на истински приятел, човек или личност. Никой не го е направил до сега, обаче. Единият пръст винаги ще си остане "безимен"! winking smiley
Но хубаво е, че си задаваш толкова въпроси. Ако много упорито се търси, човек все някога се намира! smiling smiley
*beer*

щях да забравя да добавя и това ...





Не печели този, който е част от масовката, а този, който главен герой в мечтите си! (не е цитат ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-04-23 02:56 от elissa.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход