Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За триене...

Публикувано от Zrfv 
Re: Съвет за влагоабсорбатор
02-01-2010 - 17:41:23
smiling smiley

Ако имаше астролог, веднага щеше да го свърже с разни елементи - вода, огън; кое, къде седяло... :]:]:]





*rose**drink1*smiling smiley
Re: Съвет за влагоабсорбатор
02-01-2010 - 23:15:37
Хехехе

Дръпнах дявола за опашката... :]

Венетчето Рангелова, като ги сбрала ясновидци, астролози и като получават информация... :]

Значи! 2010 ще е трудна, щото е 3, от 2+1. Именно затова, ако беше направо 3 - супер! Ама, този сбор ни обърква всичко. Като капак, и пълнолуние, и Марс пък, къде застанала и той...

Единият предсказал, че ще угасне една свещ по време на предаването и о, чудо! eye popping smiley УгаснА!eye popping smileyeye popping smiley

ЕС ще се разпадне, това от наредбата и...

А, и Новата Година почва лошо, но това, до 15.01. Значи, нищо нЕма пра'им до тогава. След, това хубаво.
Хубаво, ама пак лошо. ОбъркАх се...:]
Re: Съвет за влагоабсорбатор
03-01-2010 - 01:27:08
:]
И аз изгледах "тъпо" цялото предаване. То прогнози, то пророчества, то отвличания от извънземни ... на едната "звездите й го говорят", на другата "извънземното". Добре че на финала и на мен нещо ми каза, че трябва да съм голяма "лапни-муха", та да наострям слух и зрение.
То положението е ясно - проблемите нали ще са до февруари (когато ще сме на ръба на пропастта), а после както си е по Татова извадка, "ще направим стремителна крачка напред" :]* , а от там ... кой надолу, кой ... *angel* нагоре.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Съвет за влагоабсорбатор
03-01-2010 - 13:55:56
*drink1*Едно хайку ......за борбата с влагата!

Пълна печката
с кютюци.
Под юргана
нежни звуци!
:]
Re: Съвет за влагоабсорбатор
04-01-2010 - 10:43:16
Моля за извинение, че ви развалям офтопика :-[, но само да досподеля, че машинката определено върши работа и за момента кондензът просто изчезна. В момента температурите тук са около нулата, във апартамента температурите ги поддържаме около и малко над 20 градуса. Стъклата на прозорците са СУХИ, по стените конденз въобще няма, а влагата в помещенията е около 50% (купих си отделно уред, който да следи за влага)
Re: Съвет за влагоабсорбатор
04-01-2010 - 11:10:25
:-[:-[:-[ smiling smiley

Успешна Нова Година! smiling smiley
Re: Съвет за влагоабсорбатор
04-01-2010 - 13:41:22
Quote
фло
*drink1*Едно хайку ......за борбата с влагата!

Пълна печката
с кютюци.
Под юргана
нежни звуци!
:]

Печката до дупка!
Абсорбатора на шест!
Да живее техническия прогрес!

:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Съвет за влагоабсорбатор
04-01-2010 - 20:00:06
*rose*Zrfv!
Подкрепяме усилията ти безрезервно!В темата сме с мъничко фриволен и образен език и както виждаш други няма!Просто гледаме на проблема от друг ъгъл*xxx*
Re: За триене...
08-01-2010 - 00:46:04
Quote
Zrfv
Пред покупка съм на влагоабсорбатор, обезвлажнител, влагоуловител и както още се наричат тези устройства smiling smiley
Помещението е 70м3 хол+кухня и като такова образува конденз по прозорците и някои места по стените.
Ще се радвам, ако дадете препоръки и отзиви за конкретни модели. таргетната ценова група е до 250-300 лв някъде, че повече просто не ми се дават за такава джаджа smiling smiley
Нямах много време да търся в нета, нито пък да обиколя магазините, но също ми е интересно дали има и влагоабсорбатори с по-голям капацитет, работата на които е базирана на принципа на Пелтие.

Мерси предварително и весели празници на всички!

Едит: Не виждам смисъл от темата в този и вид. Благодаря предварително на модераторите!

За първи път в този сайт и на мен нещо да ми е житейски полезно.
Живея на 2 км. от брега на морето ( проблемът с влагата тук си е просто постоянен), бихте ли разказали повече за това чудо на техниката и линк, за да видя, какво точно следва да си купя.
Re: За триене...
12-01-2010 - 20:25:49
Quote
Poli_2
За първи път в този сайт и на мен нещо да ми е житейски полезно.
Живея на 2 км. от брега на морето ( проблемът с влагата тук си е просто постоянен), бихте ли разказали повече за това чудо на техниката и линк, за да видя, какво точно следва да си купя.

На драго сърце ще помогна smiling smiley. С интерес съм изчитал ваши правни съвети и се радвам, че бих могъл да върна жеста поне частично smiling smiley, още повече, че съм съпричастен към проблема, защото също живея в непосредствена близост до морето
'Чудото на техниката' е на практика един мини хладилник и докато основното рпедназначение на хладилника е да охлажда, а сушенето идва като вторичен ефект, то обезвлажнителят набляга предимно на сушенето. Давам линк към една от популярните марки, които се предлагат тук. Нашият е от 'Практикер', близък като капацитет и функции на YL-2006 от линка, а отделно имаме и 'метеорогична станцийка', която показва относителната влажност в помещението. Обезвлажнителите, които се предлагат в 'Метро' и 'Практикер' са ебсолютно еднакви, само са брандовани различно за различните вериги - Budget за 'Практикер' и 'Alaska' за 'Метро'. You Long от линка също са китайско производство.
В 'Технополис' се предлагат YL, както и някои по-известни марки, но интернет проучванията ми показаха, че няма недоволни от кйтайските съндъчета smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-12 20:51 от Zrfv.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход