Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предколедно : ще ми се да съм като вас - "произведен по трудово обучение" , хем ще ми е лека главата , хем ще ми е черна косата

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
по Коледа ставали чудеса .............ама друг път :}*ok*
-------------
честит финал на еФтинията , иде...........вие нали се сещате.......... [dariknews.bg]

по-добре негър от щата Алабама отколкото такъв като вас:]

----------------
сигурно се питате накъде вървят имотите ?!................естествено - НАГОРЕ !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-12-24 19:04 от прУфесУр тъпарон.
Ще ти се да си като "нас", правен по трудово обучение, само дето си правен в г**! Весели празници ;-)
"Имоти" е доста общо понятие в случая.Не вярвам всичко да си смени посоката едновременно.Съгласен съм единствено,че рано или късно ще я смени.
Quote
salvador
"Имоти" е доста общо понятие в случая.Не вярвам всичко да си смени посоката едновременно.Съгласен съм единствено,че рано или късно ще я смени.
............
за втори път добро попадение clap:
важното е какво разбират под имоти оФцете , за тях всичко е имот !
но като се сетиш как го засилиха пазара , как го стопираха и какво казват вече официално - може да ревизираш общата си прогноза от "принципно положителна" на "предстояща положителна"

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ
25-12-2009 - 09:17:39
avatar
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ ... АКО МОЖЕ!

НА ПУНДИ И ВСИЧКИ БРОКИТА - ЦЕНИТЕ НА ИМОТИТЕ - САМО И ЕДИНСТВЕНО НАГОРЕ, НАГОРЕ - С ПО 20% МЕСЕЧНО, А ЗАЩО НЕ И ДНЕВНО ИЛИ ДАЖЕ НА МИНУТА smiling smiley. КОМИСИОННИТЕ ДА СТАНАТ - 20, 30, 40, 90%

НА АСЕН И КУКУ - ДА ДОЖИВЕЯТ ЦЕНИ НЕ 147 ЕВРА, А 147 ЕВРО ЦЕНТА И ТО В ТОП ЛОКЕЙШЪНА ДО НАРОДНИЯ ТЕАТЪР smiling smiley

НА ТАТКО БАРБА - ДА ПРАВИ ВСЕ ТАКА ПРОГНОЗНИТЕ СИ ГРАФИКИ С ГРЕШКА - НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 2% smiling smiley

НА ДР.ИВАНОВ - СЛ.БРЯГ ДА СТАНЕ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ МОРСКИ КУРОРТ В СВЕТА С КАПАЦИТЕТ 10 МИЛИОНА ЛЕГЛА! smiling smiley

НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ - ЗДРАВЕ, ЗА ДА СИ ЧЕШЕМ ЕЗИЦИТЕ ПО ФОРУМИТЕ!*xxx* *beer*
Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА! НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ
25-12-2009 - 13:37:24
Честито Рождество Христово!Желая ви здраве и късмет и сбъдване на желанията на всички ви!Също и успех през новата 2010 година!*ok*
Quote
Servel
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ ... АКО МОЖЕ!

НА ПУНДИ И ВСИЧКИ БРОКИТА - ЦЕНИТЕ НА ИМОТИТЕ - САМО И ЕДИНСТВЕНО НАГОРЕ, НАГОРЕ - С ПО 20% МЕСЕЧНО, А ЗАЩО НЕ И ДНЕВНО ИЛИ ДАЖЕ НА МИНУТА smiling smiley. КОМИСИОННИТЕ ДА СТАНАТ - 20, 30, 40, 90%

НА АСЕН И КУКУ - ДА ДОЖИВЕЯТ ЦЕНИ НЕ 147 ЕВРА, А 147 ЕВРО ЦЕНТА И ТО В ТОП ЛОКЕЙШЪНА ДО НАРОДНИЯ ТЕАТЪР smiling smiley

НА ТАТКО БАРБА - ДА ПРАВИ ВСЕ ТАКА ПРОГНОЗНИТЕ СИ ГРАФИКИ С ГРЕШКА - НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 2% smiling smiley

НА ДР.ИВАНОВ - СЛ.БРЯГ ДА СТАНЕ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ МОРСКИ КУРОРТ В СВЕТА С КАПАЦИТЕТ 10 МИЛИОНА ЛЕГЛА! smiling smiley

НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ - ЗДРАВЕ, ЗА ДА СИ ЧЕШЕМ ЕЗИЦИТЕ ПО ФОРУМИТЕ!*xxx* *beer*

----------------
сервелчо,мойто момиче
те за гяволе ли се броиш , сменяш заглавието на темата ми ?*smiley_ahh*
рано ти е да си гявул , до дяволията има много чай да изпиеш и хляб да изядеш а и да ми носиш куфара , немой се с мен задява , че съм "кофти чесалка за езика ти " , щото ми е лютиф езика и тежко му кой ме прездивика .........но все пак коледа е - упрущавам ти грехЪ winking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА! НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ
25-12-2009 - 16:32:58
Много полезен начин да се използва тая тема на ПунДьо. Весела Коледа!!! ХО ХО ХО
Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА! НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ
25-12-2009 - 17:14:09
да,весели празници,само че някой замислял ли се е какво реално празнуваме?
раждането на христос?и защо?защото "дева" мария е забременяла извънбрачно от съседа и за оправдание е измислила "светия дух"smiling smiley
цял свят празнува една голяма лъжа,да не говориме,че дядо коледа е в голяма степен продукт на кока кола, ама и това не се знаеsmiling smiley......
да е честита коледата на всички-една добре утвърдена лъжа+имидж фигури в следствие на рекламна кампания на американска корпорация в края на 1920 годиниsmiling smiley
Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА! НЕКА НА ВСЕКИ МУ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ
25-12-2009 - 17:30:47
Quote
acen1975
да,весели празници,само че някой замислял ли се е какво реално празнуваме?
раждането на христос?и защо?защото "дева" мария е забременяла извънбрачно от съседа и за оправдание е измислила "светия дух"smiling smiley
цял свят празнува една голяма лъжа,да не говориме,че дядо коледа е в голяма степен продукт на кока кола, ама и това не се знаеsmiling smiley......
да е честита коледата на всички-една добре утвърдена лъжа+имидж фигури в следствие на рекламна кампания на американска корпорация в края на 1920 годиниsmiling smiley

:]

Много хубави празници са, даже. Макар, и празнувайки лъжа, не е зле човек да се остави да бъде излъган, понякога...
А, дали е лъжа... За кока-кола само мъничетата не го знаят, но им доставя радост.

Това е празник, който доставя радост на всички, събира хората...

Погледни и от друга страна. Колко оборот се прави по Коледа...winking smiley Мен, ако питаш, трябва да се измисли и още някой друг такъв празник... smiling smiley

Все пак, Весела Коледа и на теб! Бъди жив и здрав! Много късмет и много щастлив! smiling smiley*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход