Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кои е наи-добрия телефон

Публикувано от dival 
Кои е наи-добрия телефон
27-11-2009 - 21:24:20
Здравеите , кои според вас е наи-добрия мобилен телефон - като марка,функции, батерия и тн....
аз лично съм твърдо на Нокиа , но така и не можах да си избера модел взех едни Е 66 - страхотни като функции
батерията обаче е под всякаква критика -едва издържа един ден
Похвалиха ми i- phone
казваите, споделяите , пускаите клипчета .....
Re: Кои е наи-добрия телефон
28-11-2009 - 05:10:59
avatar
iphone
(но трябва да си поне малко IT-ентусиаст, за да си го хакнеш, иначе може би няма да си струва парите)
Re: Кои е наи-добрия телефон
28-11-2009 - 14:13:54
Интересува ме някоя наистина яка Нокиа , която да си има фунциите , да изглежда добре и да има много издържлива батерия
казвам Нокиа защото съм му свиканал
Re: Кои е наи-добрия телефон
29-11-2009 - 16:15:10
Quote
dival
Интересува ме някоя наистина яка Нокиа , която да си има фунциите , да изглежда добре и да има много издържлива батерия
казвам Нокиа защото съм му свиканал

Зависи за какво ще го ползваш, Дивал. Ако ти трябва само за разговори и да е яка батерията Моторола е по-добър вариант. Хубав модел Моторола върши идеална работа, а и няма да ти е много трудно да свикнеш с функциите. То, с всичко се свиква ... winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Кои е наи-добрия телефон
30-11-2009 - 10:50:23
Въпросът е прекалено общо зададен. Все едно да попиташ кой автомобил е най-добър. Или кой имот е най-добър (че да е актуална тематиката smiling smiley)
Без да посочиш кои функции търсиш в един апарат, няма как да стане winking smiley Освен марката има значение операционна система, форм фактор и куп, куп други неща.
Анонимен потребител
Re: Кои е наи-добрия телефон
30-11-2009 - 10:59:53
Анонимен потребител
Re: Кои е наи-добрия телефон
30-11-2009 - 11:03:48
Лошото е, че най-добрите телефони останаха в историята:
Нокия - 6310
Сименс - МЕ45
Сониериксон - Т630

Аз като собственик на последните два само ще кажа че МЕ-то издържа 6 години и половина преди за излезе в пенсия и то защото към момента не мога да му намеря батерия.
Т630 все още я ползвам, а е вече на близо 5 години.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход