Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..

Публикувано от turbozol 
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
14-06-2011 - 00:44:28
avatar
Quote
personall
Всеки ден на тренировка, а когато мога и през денsmiling smiley

Айде всички на бокс. Това е истинския спорт. За мен.

Ето едно клипче аз докъде съм се развил в бокса.

Ако Ви допадне...тренираме доста хора в Сиконко. Или пишите да си правим форумна боксова група. хаха






www.sechkov.com

Къв боксьор си ти бе тинейдърче! Ако те фана, ще те разлепя от бой. Комплексар. Ше те бия като маче у дирек. Боксьор! Кой си ти бе нищо?

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
14-06-2011 - 01:37:51
avatar
Аре кога изтрезнееш пак се опитай да напишеш нещо по-нормално. Залухарино.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-14 01:48 от personall.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
19-06-2011 - 16:41:37
Ха-ха.ха, "боксьор" до къде се се развил,че нещо не виждам развитие ? Но и изречението много ми хареса,цитирам:
"Всеки ден на тренировка, а когато мога и през ден":} А може и да си се развил. Мислиш и пишеш като "боксьор"
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
20-06-2011 - 00:29:53
avatar
Quote
фейс
Ха-ха.ха, "боксьор" до къде се се развил,че нещо не виждам развитие ? Но и изречението много ми хареса,цитирам:
"Всеки ден на тренировка, а когато мога и през ден":} А може и да си се развил. Мислиш и пишеш като "боксьор"

Надявам се да си фанал хумора. Все пак е доста явен. хаха

А трябва да имаш око, за да определяш развитие. Аз съм до там до където съм показал. Критики за развитието взимам присърце само от тренера. smiling smiley

Успех ти пожелавам със следващия саркастичен и жлъчен коментар.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
20-06-2011 - 22:32:29
avatar
Quote
personall
Quote
фейс
Ха-ха.ха, "боксьор" до къде се се развил,че нещо не виждам развитие ? Но и изречението много ми хареса,цитирам:
"Всеки ден на тренировка, а когато мога и през ден":} А може и да си се развил. Мислиш и пишеш като "боксьор"

Надявам се да си фанал хумора. Все пак е доста явен. хаха

А трябва да имаш око, за да определяш развитие. Аз съм до там до където съм показал. Критики за развитието взимам присърце само от тренера. smiling smiley

Успех ти пожелавам със следващия саркастичен и жлъчен коментар.

Явно някои комлексирани дупета, като нямат работа в строителството , почват да се изживяват като боксьори, защото за всичко друго трябват мозъчни клетки. Боксьорите са си прости по природа, за разлика от борците, затова само си намалят мозъчните клетки като се маризят по главите, а борците направиха милиарди през 90-те. Затова и всички боксьори са цигани. Най-добрите таланти в бокса са мангали!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-06-2011 - 14:37:20
avatar
Quote
sid 40
Quote
personall
Quote
фейс
Ха-ха.ха, "боксьор" до къде се се развил,че нещо не виждам развитие ? Но и изречението много ми хареса,цитирам:
"Всеки ден на тренировка, а когато мога и през ден":} А може и да си се развил. Мислиш и пишеш като "боксьор"

Надявам се да си фанал хумора. Все пак е доста явен. хаха

А трябва да имаш око, за да определяш развитие. Аз съм до там до където съм показал. Критики за развитието взимам присърце само от тренера. smiling smiley

Успех ти пожелавам със следващия саркастичен и жлъчен коментар.

Явно някои комлексирани дупета, като нямат работа в строителството , почват да се изживяват като боксьори, защото за всичко друго трябват мозъчни клетки. Боксьорите са си прости по природа, за разлика от борците, затова само си намалят мозъчните клетки като се маризят по главите, а борците направиха милиарди през 90-те. Затова и всички боксьори са цигани. Най-добрите таланти в бокса са мангали!


Някои комплексирани дупета може и да нямат работа. Но някои дупета имат и то много. хаха И си ф грешка , че са прости по природа боксьорите. Но няма да те убеждавам. Живей и си боготвори борците и мутрите. Явно си все още на тази вълна.

Искаш да кажеш Негри ли?. хахах
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
22-06-2011 - 13:34:47
Перфектният начин да се отучим да плюскаме пържоли:


Японци създадоха месо от изпражнения

Теоретично, според експертите, подобен продукт не е опасен - стига въпросното месо да мине достатъчна топлинна обработка преди консумация

От самата идея стомахът ни се преобръща, но японски учени твърдят, че вече са създали храна от... човешки екскременти.

Изследователите от лабораторията "Окаяма" са синтезирали месо от протеините и другите хранителни вещества, които се съдържат в изпражненията.

Теоретично, според експертите, подобен продукт не е опасен - стига въпросното месо да мине достатъчна топлинна обработка преди консумация, която да унищожи вредните патогени.

Идеята хрумнала на японските учени,след като към тях се обърнали властите в Токио с молба да измислят как да се оползотворяват нарастващите количества канални нечистотии.

Благодарение на многото бактерии в тях, изследователите изолирали най-вече протеини от фекалиите.

Месният концентрат бил приготвен от извлечените и повторно комбинирани вещества - 63% протеини, 25%въглехидрати и 3% мазнини, както и 9%минерали, според сайта Digital Trends ,цитиран от "Лайв сайънс".

Изследователите добавили и соев протеин за усилване на вкуса, както и оцветител, за да изглежда червено месото.

Методът на приготвяне не е ясен, но се предполага, че изпражненията се обработват топлинно, преди от тях да бъдат извлечени хранителните вещества.

Идеята е не по-различна от тази да се ядат растения, ръсени с естествена тор.

Мексикански учени например твърдят, че гъбите кладница могат да "погълнат" 90%от изхвърлените памперси в рамките на два месеца и са напълно ядливи.

Тези идеи биха могли да бъдат потенциално решение на кризата за храна, особено в развиващите се страни с нарастващо население.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-22 13:40 от general.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
22-06-2011 - 15:06:10
Попитали блондинка:
- Как би се обърнала към дебел възрастен мъж?
- Дебела свиньо...
- А ка би се обърнала към богат дебел възрастен мъж?
- Мечо-о-о... *smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход