Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..

Публикувано от turbozol 
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-07-2010 - 13:35:29
МНОГОСТРАННА ПОЛЗА:

28 юли 2010
В Китай гонят желанието за подкуп чрез самовнушение
INSURANCE.BG

запиши отпечатай изпрати на приятел


Партията въвежда часове по "антикорупционно тай-чи"



Партийна школа в Южен Китай, която идеологически подготвя държавни служители, въведе специални занятия за борба с желанието за вземане на подкуп, съобщи агенция "Финмаркет", позовавайки се на BBC.По време на уроците, наречени "антикорупционно тай-чи", се съчетават елементи на медитация, източни техники и силови упражнения. Чиновниците трябва да започват деня си с отговор на тежки въпроси от сорта на: "Би ли отказал подкуп от $10 хиляди?".
Наскоро в Китай властите препоръчаха на чиновниците в страната да декларират не само своите доходи, но и доходите и имуществото на своите роднини. Получените данни не стават публично достояние, с тях си служат само партийните органи в държавата.
Тази година министър-председателят на Китай Вън Дзябао обеща стартирането на широкомащабна кампания против корупцията, която, по думите му, "пряко влияе на устойчивостта на нашата власт".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-28 13:37 от general.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
20-08-2010 - 02:47:05
Quote
Асусена
Quote
turbozol
Мазнини ,холестерол,наднормено тегло....туршия,домашна ракия и никакъв спорт..Затъпяване..Това ли е 70%..от българското население.. *xxx* *huh*

Почнах да чета темата, но се отказах като видях какъв е спам и какви глупости са писали 'специалистите' *book*.

Я сега и аз да се изкажа и да ви светна малко по въпроса, понеже ми е страст (храненето и тренировките):

1. Искате ли здраво, силно и красиво тяло - яжте яйца, яжте месо, сланина, масло - яжте всички онези прости и чисти храни, които баба ви е яла. И нейната баба също. Вдигайте щанги, бягайте, скачайте, бъдете колкото се може по-близко до природата и до естествените фунции и нужди на човешкото тяло. Точка.

2. Повечето хора избягват яйцата като храна - мазнини, холестерол едно, друго. Всички ние сме научени, че холестеролът е нащо адски лошо и трябва да се избягва по всякакъв начин. Това, мили ми другарчета е пълна глупост. Bullshit. Холестеролът участва в изграждането на клетъчните мембрани и синтеза на всички полови хормони. Искаме повече холестерол! А освен всичко друго наскоро се оказа, че холестерола който приемаме с храната не влияе на общия холестерол в тялото. Черният дроб сам си произвежда нужното количество холестерол, а този който влиза отвън .... излиза smiling smiley непокътнат. Добре де, ще кажете, какво аджеба става? Ами запушените кръвоносни съдове? Истината е, че високите нива на глюкоза и ниското водно съдържание на кръвната плазма разяждат стените на артериите - изтъняват ги. Тялото противодейства като трупа холестерол по стените, за да ги уплътни. Искаме холестерол. Искаме вода. Не искаме захар!

3. Алкохола и цигарите - без коментар - те са аут smiling smiley .

4. И последно - ВСИЧКО СИ Е В НАШИ РЪЦЕ!!! :]

Асусена, точка едно изчерпва въпроса! Но аз бих добавил и червено вино*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
11-03-2011 - 12:43:03
Отивате във фитнеса и усърдно сваляте излишни килограми.
Но даже не подозирате, че те търпеливо ви чакат вкъщи, скрити в хладилника.
*drink1*
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
11-03-2011 - 13:18:06
avatar
Сещам се и за друг начин за сваляне на килограми.
По-ефективен, по-необременяващ и по-разтоварващ.
Нужно е само да отидете до тоалетната ...:]*drunk*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
15-03-2011 - 14:14:18
Един дебел човек го осъдили на смърт чрез електрически стол, а той не влиза в него... Сложили го на диета – качил десет килограма. Почнали да му дават само хляб и вода – качил още десет. Оставили го само на вода – плюс още 10 килограма. Не издържали:
- Човеко, как не отслабваш?
- Нямам мотивация... smiling smiley
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
31-05-2011 - 14:28:55
Проблема не е само в пържолитре трушията и ракията ами в Facebook, Skype, игри, кисненето из нета и факта че все повече хора работят само пред компютъра. От друга страна червеугодничеството е един от седемте гряха и се прекалява с него. А и ядем нечувани боклуци (най-вече колбаси).

Блиндирани Врати Врати
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
31-05-2011 - 18:09:05
Няма нищо. Нали и лекарите, учените, диетолозите, фитнесинструкторите и т.н. трябва хляб да ядат!

Преди дни в Албена завърши симпозиум по затлъстяване, а малко преди това - конференция по хранене в Златни пясъци.

Но за да се спасим от проблема: селски труд. Ползите са многообразни, а цените на селските имоти - ниски.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-31 18:09 от general.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
10-06-2011 - 10:35:58
Ако си мислите, че само със селски труд ще се спасите от затлъстяване, горещо се лъжете...Какви са Ви многообразните ползи ? Без активен и целенасочен към определени мускулни групи спорт няма как да стане. Умерено и редовно бягане, комбиниране на различни храни, като избягваме мазните и богати на холестерол такива. Масово жените на средна и критическа възраст започват да затлъстяват от недостатъчно движение причинено от домакинска и друга сравнително застояла работа. Както и от прекомерното ядене на захарни и шоколадови изделия, които влияят много "добре" за разрастването на целулита по тялото им.Ако искаме да сме във форма трябва да спортуваме активно и редовно.

Отслабване
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
13-06-2011 - 22:00:57
avatar
Аз тренирам определени мускулни групи. Първата е тази на гърлото. Тренирам го двуразово като всяка вечер му изливам 40-50 градусов сок придружен с шопска салата, а сутрин по една вряла шкембе чорба съпътствана със ледена биричка. Марките нямат значка, важното е шкембето да е с мляко, щото е по-здравословно:}
Другата ми мускулна група е корема, който тренирам на принципа на едната едра плоча. Тъпча се с всичко вредно и издуващо. Чакам да умрем позволявайки си всичко забранено или вредно. Това е гаранцията, че е вкусно и хубаво. В резултат досега единствено имам разширение на банкетната клапа.:}

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
14-06-2011 - 00:24:31
avatar
Всеки ден на тренировка, а когато мога и през денsmiling smiley

Айде всички на бокс. Това е истинския спорт. За мен.

Ето едно клипче аз докъде съм се развил в бокса.

Ако Ви допадне...тренираме доста хора в Сиконко. Или пишите да си правим форумна боксова група. хаха






www.sechkov.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход