Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..

Публикувано от turbozol 
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
06-11-2009 - 01:30:22
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> А КАКВО ПРАВИ ЛИСА ,КАТО Я СТИГНАТ


Подгонил петелът една кокошка, а тя си мисли: ако бягам прекалено бързо – ще ме вземе за непристъпна, ако бягам прекалено бавно – ще ме вземе за мръсница, я да взема да се спъна … winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
06-11-2009 - 09:30:44
Те наште футболисти и те така - па и по някоя дузпа заработват :}
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
06-11-2009 - 13:40:53
Ами спъни се бе Лисе winking smiley
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
07-11-2009 - 04:19:40
[www.zdravoslovno.com] winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
08-11-2009 - 13:04:32
Кога ми се много приработи първо седам да медитирам

*angel*
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
07-12-2009 - 01:55:45
Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: "Отслабнете с 5 кг. на ден!". Позвънил, казали му, че ще дойдат на място.
На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара - отслабнал с 5 кг!
Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: "Искам да отслабна с 10 кг!". Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал..., застанал на кантара - бил отслабнал с 10 кг!
Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал:
- Искам да отслабна с 20 кг!
- Сигурен ли сте?
- Сигурен съм!
- Е, добре. Чакайте вкъщи.
И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела "Ако те хвана си мой!". smiling smiley
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
07-12-2009 - 02:02:36
:]:]:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
09-01-2010 - 20:53:07
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
15-01-2010 - 10:31:17
Това беше обещанието ми за тази година:
- да почна да спортувам и да се храня по-здравословно.

Записах се на фат бърнинг йога и smiling smiley основно наблягам на риба, пиле и салати!
Не пия и не пуша smiling smiley, така че в тази посока няма какво да си обещавам!

Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
15-02-2010 - 09:24:07
avatar
Quote
turbozol
Мазнини ,холестерол,наднормено тегло....туршия,домашна ракия и никакъв спорт..Затъпяване..Това ли е 70%..от българското население.. *xxx* *huh*

Почнах да чета темата, но се отказах като видях какъв е спам и какви глупости са писали 'специалистите' *book*.

Я сега и аз да се изкажа и да ви светна малко по въпроса, понеже ми е страст (храненето и тренировките):

1. Искате ли здраво, силно и красиво тяло - яжте яйца, яжте месо, сланина, масло - яжте всички онези прости и чисти храни, които баба ви е яла. И нейната баба също. Вдигайте щанги, бягайте, скачайте, бъдете колкото се може по-близко до природата и до естествените фунции и нужди на човешкото тяло. Точка.

2. Повечето хора избягват яйцата като храна - мазнини, холестерол едно, друго. Всички ние сме научени, че холестеролът е нащо адски лошо и трябва да се избягва по всякакъв начин. Това, мили ми другарчета е пълна глупост. Bullshit. Холестеролът участва в изграждането на клетъчните мембрани и синтеза на всички полови хормони. Искаме повече холестерол! А освен всичко друго наскоро се оказа, че холестерола който приемаме с храната не влияе на общия холестерол в тялото. Черният дроб сам си произвежда нужното количество холестерол, а този който влиза отвън .... излиза smiling smiley непокътнат. Добре де, ще кажете, какво аджеба става? Ами запушените кръвоносни съдове? Истината е, че високите нива на глюкоза и ниското водно съдържание на кръвната плазма разяждат стените на артериите - изтъняват ги. Тялото противодейства като трупа холестерол по стените, за да ги уплътни. Искаме холестерол. Искаме вода. Не искаме захар!

3. Алкохола и цигарите - без коментар - те са аут smiling smiley .

4. И последно - ВСИЧКО СИ Е В НАШИ РЪЦЕ!!! :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход