Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..

Публикувано от turbozol 
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 07:24:51
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Ivel,
> Ти ресурсите да не си ги къташ в мешка на пояса?
> Щото ний срещу това уж се борим.
> А лопатата е в работно време. И като гледам
> колегите си, файда няма! Като прекалиш с нея само
> ставаш по-прост и по-гърбав. Дебел, прост и гърбав
> е ужасна комбинация.
>


Да за ужасната комбинация съм съгласен, макар и да не виждам особена връзка на лопатата с интелекта. Аз я използувам за фитнес и удоволствие едновременно създавайки добавена стойност. Три в едно. Изключително добре се чувствувам от всяка една гледна точка и сега ще се опитам да ти докажа защо е по-добре отколкото глупавите фитнес уреди и всякъкви там потилки и дивотии от сорта "и това не е всичко, ако позвъните сега..." Упражненията с лопатата допринасят за почти едновременно настоварване на най-важните мускулни групи, бицепси трицепси, коремни, бедрени и тнт. Освен това винаги става дума за работа на свеж въздух а не във запотена от говедата от предното занятие фитнес зала. Почти няма опасност от злопулука. И не на последно място остава психологическият ефект от цялата тази работа особено когато работиш за себе си, обръщайки се назад след фитнес какво виждаш - нищо, тоест това което в началото, един вид тъпчем на място, което на подсъзнателно ниво създава дисконфорт и отвращение към сътвореното, ако се изключи трепетното подхождане към кантара в края на занятието. С лопатата нещата са съвсем различни, обръщайки се назад виждаш някъкви изменения, като правило винаги в желаната посока, което не изключва трепетното подхождане към кантара в края на упражненията. Така се постига пълен синхрон между дух и тяло, което е най-висша форма на кондиция. Има и други аргументи в полза на лопатата, но за съжаление трябва да излизам, ще продължим довечера. *yes*

_________________
Abu
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 08:26:39
Ivel,
напълно съм съгласен!
Обаче кажи ми колко човека познаваш, които влагат ум във физическия труд - ей затова води до затъпяване, щото в 99 % от случаите хората предпочитат да се блъскат без да мислят или да мислят, за да не се потят (а тогава страда тялото). Здравословен е балансът. Освен това Турбо спомена нещо много важно, което се знае от всички активно трениращи - разпускането след претоварване. Това вече е абсурд за един работник, да спортува след хамалуването...
Предполагам, ти ползваш лопата за обработка на почвата (не да бъркаш бетон, нали?) - ами това си е окултно занимание! Земя е един от основните символи във всички религии, затова копането освен практична, има и голяма ритуална стойност. Все пак има известна разлика между правилно обръщане на градина и копане за постигане на духовно равновесие, ама не е кой знае каква тайна и лесно се съчетават.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 10:40:38
Абе от лопатите излизат и мазоли .Кофти.Иначе, ако ма къде да си копаеш градинка в някое селце е ок .Всъщност и аз така съм го решил ,като стана на 95год.А СЕГА СЪМ НА 44г и смятам да спортувам до 65-70г.-УМЕРЕНО!!
И възстановяванеТО ,разпусканЕто -НАЙ-ВАЖНОТО ако решите да се пробвате.Дава ефект и в килата .Кофти са първите 2-3 седмици ,до месец.После става навик.Личен опит.

Да поясня ,спортуването няма да ме лиши от възможността ,поне един път месечно "да се напивам като прасе" :} *drunk* :]
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 10:49:13
avatar
Турбо .... тоооооо спортуването си е спортуване ... ама май по добро от еб...то си няма .... :] :] *huh*
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 10:59:13
Ами аз каво съм казал на въпреки-Значи повтарям до 70 ще спортувам и ще ...А.,УМЕРЕНО!!След 70,само ще е..а,до 95 .После ще копая на село.. :] е това е живота.. *drunk*
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 11:38:03
avatar
Абе и чИкии не вредят от време на време ... :] :]

Все пак е здравословно, пук и нали сега е актуална темата за безопасния секс.

Освен това е полезно против Депресии и агресивни състояния ... Удариш си една злобарка и после изчезват всички негативни чувстФа и емоции, ставаш някак си по-унесено щастлив и замечтан ... и АнЖИлина Жули да мине гола покрай теб пак няма да и обърнеш внимание. Просто вече си облекчен ..... :] *ok* *ok*

Ехххх чИкиии, чИкиии ... вие ми бяхте първата жена ... :} :} :]
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 15:21:35
Значи след 95 ,копаейки на село ще ......................бастуна :} :] :] :]
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 15:52:47
avatar
След 95 нЕма копам, само Че лъскам .... :] *ok* *ok*
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 18:32:55
Добре, де - нема ли да редувате с някоя ичкийка winking smiley Мога и примерен график да ви дам :]
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
28-10-2009 - 19:04:40
...



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-10-28 19:29 от Ivel.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход