Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съдия-изпълнителите дърпат цените на имотите надолу

Публикувано от VladimirYosifov 
Re: Съдия-изпълнителите дърпат цените на имотите надолу
15-10-2009 - 12:03:32

Ще се вмъкна и аз... smiling smiley

Мен не ме дразни. Само, бих искала да кажа, че писането във който и да е форум, в случая тук, не винаги е с цел за изработване на визия, в което не намирам нищо лошо.

Форумът е място и за обменяне на мисли, идеи, дори и настроение. Тук пишат хора, чието ниво е в пъти по-голямо от моето и техните постове съвсем не са свързани с градене на личен имидж.

А, дали господинът наистина, коментира болни неща в обществото ни за да рекламира сайта си, или и двете, си е лично негов морален казус.

С ник съм, но и много хора от форума ме познават вече. Така, че не се крия и заставам зад думите си... smiling smiley

Re: Съдия-изпълнителите дърпат цените на имотите надолу
15-10-2009 - 13:07:47
jores Написал:
-------------------------------------------------------
> Поли не ме притеснява, наблюдавам и изразявам
> мнение. Прави впечатление отношението.
> Йсифов едва ли си прави труда да пуска всеки ден
> по нещо в полза на обществото
съответно има цел,
> целта е популярност и трафик към неговите си неща.
>
> Имаме цел, имаме и постигането и та така.
> Аз ако нямах лична цел, както и визия за
> постигането и не бих драснал и ред във форума и за
> това някак му симпатизирам.
> Харесвам рационалните хора за това се вмъкнах. За
> мен всяко действие трябва да има смисъл с реален
> положителен ефект за мен и интересите ми
. Уважавам
> индивидуалистите, тези които са се осъзнали, че
> при месена баница от трима никой няма баница.
>
>
>
> targ.bg

Quote

4. Работя коректно с колеги - брокери, но си запазвам правото да избирам с кого.
И теб разбирам- популяризираш си сайта по идентичен начин( макар и не така натрапващ се), поради това не ме учудва никак съдържимото в предният ти пост.
Нима не забелязваш очевадното противоречие в представителната му картичка и действията?!

Вторият бол пък на мен говори много, но не съм никому квестор.
А по отношение изводът ти... и аз уважавам индивидуалистите, но имам повечко претенции за същината на тази дума, та така - ще пасувам, че е щекотлива тема.
Re: Съдия-изпълнителите дърпат цените на имотите надолу
15-10-2009 - 13:11:02
п.п. И са СЪДЕБНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ, не съдии.
Re: Съдия-изпълнителите дърпат цените на имотите надолу
15-10-2009 - 14:42:05
Вторият бол пък на мен говори много, но не съм никому квестор.

И какво освен очевидното ти говори, мисля, че по - ясно и откровено не може да се каже.

Аз противоречие във визитната му картичка и поведението му не намирам, има цели преследва ги.

Да си избираш с кого да работиш показва, че не работиш просто заради самата работа а имаш по - специално отношение към нея пък може и принципи някакви да са залегнали в мисълта.
Аз не правя нищо в полза на обществото освен единственото правилно, градивно и продуктивно поведение: Преследвам собствените си цели, чрез това което харесвам и умея да правя добре. Чрез продуктите, които произвеждам задоволявам собствената си потребност и егоизъм това е моят мотив.
Следствието: чрез задоволяване на собственият ми егоизъм и потребности обществото има възможността да се възползва от призведеното, но аз него правя за тях или от любов към който и да било.
Индивидуализма и егоизма са в основата на всичко сполучливо случвало се някога на този свят.
Под егоизъм не разбирам да ощетявам някой за да получа облага, а да не приемам максимата, че трябва в основата на разбиранията ми да бъде заложено, че трябва да се грижа за околните.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-15 14:44 от jores.
Re: Съдия-изпълнителите дърпат цените на имотите надолу
15-10-2009 - 15:34:39
въпрос на тълкуване - запазвам си, а не възползвам се от правото си.

Личи самочувствие, гордостта на откривателя, гордостта на героя на Алеко в банята, който се бие с юмрук в гърдите...

малък човек, който си мисли че е голям, но пък може и наистина да е такъв за средата, в която вирее...

Всичко е въпрос на гледна точка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход