Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ай сопрете се!

Публикувано от Svetlio 
Ай сопрете се!
03-09-2009 - 17:23:37
Ай сопрете се бре!

Отстрани като че ли наистина изглежда как не ви пука, когато се правите на плиткоумни олигофрени. Някои хора обаче биха сметнали, че “симулацията” ви за непукистично, “освободено” и оригинално поведение, всъщност се опитва да скрие точно тази все по-характерна черта - олигофренията.

Навсякъде в интернет олигофренията вече взима връхни нива. Лично аз я наблюдавам в 95% от форумите ни, но днес, да си призная малко се сконфузих, когато я забелязах и тук, което ме разочарова, тъй-като се надявах и аз да извлеча някаква полза/познание от вас. За съжаление, единственото което извличам е не познание, а информация и за съжаление в нея се съдържа основно – олигофренията.

Незнам дали наистина повечето от вас наистина са брокери, защото все повече се съмнявам в това. По ми прилича на зоогическа градина или специализирано болнично заведение, но знам едно със сигурност и то е, че тука влизат и четат и нормални хора. И те не знам как не сте захапали за каво са влезнали всъщност. Освен, че ще разберат как ви е кофти за слабият пазар и колко сте лабилни вследствие на което, ще се и запитат: защо ли трябва да ви се доверяват!? Никой ли не се е замислял и върху това, освен върху задълже-последващата някому провокиращият пост поредна олигофренска “остроумица”. А как си го представяте ако под ника ви с “прозрачно” мастило седеше и истинското ви име и се виждаше от потенциалните ви клиенти...

Принципно, не е необходимо да коментирате каквото и да било, просто се опитах да ви дам леко просветление как изглеждат реално нещата от страни. Нищо лично...
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 19:57:08
"И донесе Прометей огъня и го даде на хората" ...



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 20:03:30
Мдааам, плаче за голямата гума smoking smiley
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 20:22:43
[triangle.bg]



И аз откачам като чета на Пудьо и Турбото творенията

_________________
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 20:30:10
Ivel Написал:
-------------------------------------------------------
> >
>
>
> И аз откачам като чета на Пудьо и Турбото
> творенията
>
> _________________

Хехех, те се четат на сини хапчета - не на гладно

spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 21:41:34
Justy Написал:
-------------------------------------------------------
> Ivel Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > >
> >
> >
> > И аз откачам като чета на Пудьо и Турбото
> > творенията
> >
> > _________________
>
> Хехех, те се четат на сини хапчета - не на гладно
>
winking smiley :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 22:06:10
avatar
Svetlio в този форум % на брокерите май е сравнително малък, но за сметка на това полезното е, че има няколко открояващи се:

1. един вулгарен с лабилна психика
2. една нискоинтелигентна, но надута
3. един свестен, но наивен
4. (+ един, който всички знаем, че съществува, но не пише - Професионалистът)

И аналогично на CMYK представянето на цветовете, всеки един останал "брокер" в България се представя като % от горните, като частта 4. обикновено клони към нула...
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 23:07:59
Интересно какво против във форума да участват и Купувачи и Резачи и Кроячи, особено в "Общата баня" winking smiley :] Освен, ако не го направят като Ложа и брокерите да си продават само помежду си! eye popping smiley Тук влизат и много "потенциални евентуално може би клиенти", дето не могат да напишат трактати по брокерски и имотни въпроси. Или Прометей познава всички пониково, или бърка с генералните заключения. А, кой е олиго-шизо или друг вид френ могат да установят във форума за психиатри, където Светльо може да си сподели терзанията ... ако ще го караме по тясна специализация ... компютеризация, и други -ации от изминалата епоха със светльото бъдеще!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Ай сопрете се!
03-09-2009 - 23:10:00
Може и да не ми отговаря, няма да му ползУвам услугите! :] :] Много ми идва нервен за брокер ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Ай сопрете се!
04-09-2009 - 10:37:44
Уважението и следожателно чувствата са взаимни, така че следващият път преди да се наберат цифричките е добре да се вземе под внимание това...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход