Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Holidays,holidays!

Публикувано от general 
Holidays,holidays!
02-09-2009 - 16:30:34
Re: Holidays,holidays!
02-09-2009 - 16:35:49
Мдааа....а ние за селски туризъм си говорим... eye popping smiley :]
Re: Holidays,holidays!
02-09-2009 - 17:49:18
general,
Поздравления за темата! smiling smiley

Оптимистко,
След skywalk, няма ли да отидеш да изпиеш един чай от мащерка? smiling smiley
Abu
Re: Holidays,holidays!
02-09-2009 - 18:46:56
За сетен път се убеждавам, че високото не ми понася. 8-10 етажа се ядва, ама от това на снимките ме сви стомахът. Склонни към такъв екстремизъм да са един-два процента от хората, а останалите - всички обичат нещо вкусно на чисто и тихо място...

2:0 за селската романтика
Re: Holidays,holidays!
02-09-2009 - 20:08:11
Емиии, като ще откровеничим, то и на мен малко ми се зави свят. *xxx* *xxx* *xxx*
Предпочитам твърда почва под краката си, ако и да е пръстен под и чай от мащерка.
От ЕГН-то ще да е.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-02 20:22 от optimistko.
Re: Holidays,holidays!
03-09-2009 - 02:32:44
За какво ли не плащат хората?! Това е нещо като почивка в стил "Хотел Калифорния".
Не знам доколко е верна историята, чувала съм я в разни интерпретации, но с един и същ финал. "Някъде из калифорнийската пустош в действителност съществувал хотел "California". Той имал тъжната и злокобна слава на хотел-убиец, в него приютявали хора, на които им е омръзнал живота, но които нямали сили сами да сложат край на мъките си. Те си плащали пълен пансион и в замяна получавали невероятни преживявания в иначе уютния хотел. Пиенето никога не свършвало, персонала бил изключително мил, момичетата били най-красивите и добри. Изобщо, се чувствали като в рая, с изключение на една единствена подробност. Всяка вечер, един от гостите на хотела бивал убит (както сигурно се досещате това също влизало в цената). Никой, никога не знаел коя ще е следващата жертва, кой и по какъв начин правел избора. Единственото условие било, веднага опразненото място да бъде заето."

Тази историйка и слайта на Генерала ме карат все повече да предпочитам да си почивам в къщи на дивана :] Че то и селският туризъм - знае ли се - не се ли?! ... Току виж подочула някоя мустаката баба за модните тенденции в чужбинския туризм и ме е лопнала с мотиката някоя звездна нощ под акомпанимента на щурците, да не се мъча повече :] :]






--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-03 02:38 от elissa.
Re: Holidays,holidays!
03-09-2009 - 07:57:04
:] Ели,чадо № 1 си,признавам те *yes* *ok*
Re: Holidays,holidays!
03-09-2009 - 10:01:56
Хмм, прекрасни идеи за почивка, за който може да си го позволи... *ok*
Това тенис игрище на покрива на Дубайския Платноход, не беше ли планирано , като хеликоптерна площадка???
Де ще кацат сега вертолетите?
Верно и там има криза, щом са паднали до там, да го правят 2 в 1! clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход