Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Кога сривльо купува имот..

Публикувано от turbozol 
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 10:35:29
Валсодаре-Успех в излизането ...на пазара..Лошото е ,че при твоето излизане може да получиш ВЛИЗАНЕ...Колкото дали ще стигнеш до мен..."опазил ме господ"малко ме интересува ..Просто такива като теб НЕ МИ ТРЯБВАТ !!и сега си ги имам в излишък...и ги напъждам от офиса....Нищо лично ама с измекяри работа си нямам!! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 10:39:51
Турбо, Турбо,

ако си брокер...пази боже от отношение към потенциални клиенти...апропо бе вас нема ли да ви вкарват в некви стандартизационни рамки, че аман от пишманброкери...Също нищо лично просто опит от настоящето ))))
Въпрос - колко струва реално това според Вас?
Отговор - ми толкова и толкова
Въпрос - защо смятате така и бихте ли се обосновали?
Отговор - ми то такива са офертните цени в района пък и продавача каза че под тази цена няма да падне за нищо на света...

Е кво да коментирам...Без коментар просто дето имаше една такава известна рубрика по едно още по-известна телевизия



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-25 10:40 от kipelov.
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 10:56:45
kipelov Написал:
-------------------------------------------------------
> Турбо, Турбо,
>
> ако си брокер...пази боже от отношение към
> потенциални клиенти...апропо бе вас нема ли да ви
> вкарват в некви стандартизационни рамки, че аман
> от пишманброкери...Също нищо лично просто опит от
> настоящето ))))
> Въпрос - колко струва реално това според Вас?
> Отговор - ми толкова и толкова
> Въпрос - защо смятате така и бихте ли се
> обосновали?
> Отговор - ми то такива са офертните цени в района
> пък и продавача каза че под тази цена няма да
> падне за нищо на света...
>
> Е кво да коментирам...Без коментар просто дето
> имаше една такава известна рубрика по едно още
> по-известна телевизия

Това за съжаление е самата истина за професионалните качества на 99% от брокерите в БГ. Хубавото на този форум е че задниците на пишманброкитата лъсват веднага и се разбира колко им е акъла и възможностите.

Наистина пази боже от отношение към потенциални клиенти.

Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 11:23:46
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Валсодаре-Успех в излизането ...на пазара..Лошото
> е ,че при твоето излизане може да получиш
> ВЛИЗАНЕ...Колкото дали ще стигнеш до мен..."опазил
> ме господ"малко ме интересува ..Просто такива като
> теб НЕ МИ ТРЯБВАТ !!и сега си ги имам в
> излишък...и ги напъждам от офиса....Нищо лично ама
> с измекяри работа си нямам!!

хохохо, Мухозоле,
ти защо си мислиш, че грамотните клиенти ще дойдат при селтак като теб?
ти си една полуграмотна свиня, която нито може да пише правилно, нито може да говори правилно, нито може да чете правилно!

долна некадърна сган, която лепна лош етикет и на тази професия.
ти ако си професионален и кадърен брокер, то аз съм Юри Гагарин и Нийл Армстронг заедно и поотделно.

айде сега прегледай обявките за наемчета и си направи оптимистичната прогнозка за месеца.
гладна пачавро!
скоро и вас ще изринем от пазара.
добре, че не си си плащал осигуровките, та да не те храня с моите данъци през зимата *black eye* smoking smiley
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 11:48:23
Кипелов-Какво лошо съм казалосвен,че с измекяри не работя...Всеки има право на избор..Колкото до отношенията ми с клиентите..КЛИЕНТ Е ТОЗИ КОЙТО ИМА ПОВЕДЕНИЕ НА КЛИЕНТ...НЯМАМ ПРОБЛЕМИ..!!!!!и няма да имам..Защо ли?Защото не работя със сривльовци те си знаят кои са!!! *ok*
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 11:51:10
Кипелов-Обосновка на цената...,добър въпрос..Ето и отговора .ЦЕНАТА СЕ ОПРЕДЕЛЯ ОТ СОБСТВЕНИКА...не от брокера.!!!Ако цената е смешно висока...АЗ НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ..а ДА НАИСТИНА ИМА НЕЩО ТАКОВА КАТО РАЙОН И ЦЕНА...?!
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 12:00:05
Изтрещелият сривльо написал-
хохохо, Мухозоле,
ти защо си мислиш, че грамотните клиенти ще дойдат при селтак като теб?
ти си една полуграмотна свиня, която нито може да пише правилно, нито може да говори правилно, нито може да чете правилно!

долна некадърна сган, която лепна лош етикет и на тази професия.
ти ако си професионален и кадърен брокер, то аз съм Юри Гагарин и Нийл Армстронг заедно и поотделно.

айде сега прегледай обявките за наемчета и си направи оптимистичната прогнозка за месеца.
гладна пачавро!
скоро и вас ще изринем от пазара.
добре, че не си си плащал осигуровките, та да не те храня с моите данъци през зимата

Сривльо не се плаши ,ако си го закъсал емоционално ..може да те освободят сексуално..
АЗ НЕ СИ МИСЛЯ ,ЧЕ ГРАМОТНИТЕ КЛИЕНТИ ще дойдат при мен...Защото те са при мен!! А ,че си първият излетял в космоса не знаех...ИЗВИНЯВАЙ...По скоро май си долетял от там...ама знае ли човек.. :}
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 12:06:12
Турбо,

за услуга, която би ми излязла към 9 000 евра не мислиш ли, че би следвало да ми се обясни дали цената е съответстваща на пазара, а?
Ето това имам предвид обосновка дали една цена е реална - например да ми се обясни какъв наем би могъл да се изкара, какви са пазарните тенденции в момента, реални сделки с аналогични имоти...Това са все елементарни неща, които очаквам от имащите себе си за професионалисти...Но обяснение от сорта ми собственика така е решил, ми офертните цени в района са такива ми звучат меко казано нелепо и дилетантски - аз от такъв посредник нямам нужда, за 9 000 евро имам нужда от истинско профи, разбираш ли какво се опитвам да кажа?

Защото се имам за разумен и грамотен човек и повярвай ми ако дойда при теб и ми отговориш по гореописания начин никога не бих те наел за мой представител.
Ей за това трябва да Ви лицензират по скромното ми мнение и наистина да останат истинските профита.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-25 12:07 от kipelov.
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 12:18:39
Кипелов-Браво...за написането .Напълно съм съгласен с теб..Всъщност на тези въпроси специално аз отговарям и без да ме питат.-имам предвид КАКВО МОЖЕШ ДА ОЧАКВАШ ОТ ИМОТА за в бъдеще!!!..Но разбери ,че няма имот за който да не са важни три неща мястото ,мястото и пак мястото!!!!Следва всичко останало..!!! *beer*
Re: Анкета: Кога сривльо купува имот..
25-08-2009 - 12:31:45
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Кипелов-Браво...за написането .Напълно съм
> съгласен с теб..Всъщност на тези въпроси специално
> аз отговарям и без да ме питат.-имам предвид КАКВО
> МОЖЕШ ДА ОЧАКВАШ ОТ ИМОТА за в бъдеще!!!..Но
> разбери ,че няма имот за който да не са важни три
> неща мястото ,мястото и пак мястото!!!!Следва
> всичко останало..!!!

Фурбозуле,

как можеш да отговаряш на въпроси без да те питат, бе?
смешник!
какво знаеш ти какво може да се очаква от един имот в бъдеще, след като не можеш да дисконтираш едни парични потоци?!?
абсолютен смешник!

вместо да четеш, да се обучаваш, да се развиваш, ти си губиш времето в един форум, където купувачите знаят какво искат и изчакват, а продавачите и комисионерите са жалки отрепки (като теб, в случая).

вземи научи нещо повече от мантрата: "място, място, място"...
или поне научи правилното й приложение.

смешник!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход