Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.

Публикувано от OwnerBG 
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
08-07-2009 - 21:50:18
Аз пък съм решил да се разпищоля това лято като никога до сега.Повече от седмица никога не съм имал време да стоя.Този път обаче време бол *yes* .Измислил съм си и мото- "Дълго черноморско лято" *beer* .В началото на май вече бях на Албена.От 20 до 30 този месец съм в гранд хотел Варна.От там директно ще отпрашим на юг.Все пак трябва да се уважи и южното черноморие.За сега сме се спрели на един хотел в Обзор, или Магнолиите в Приморско, бил много хубав от миналата година.
Но от 6-7 години не съм стъпвал на южното и незнам дали и Приморско не е бетонирано като Слънчев бряг и Несебър, ако е такава картинката остава Обзор, там поне знам че не е осрано.
Анонимен потребител
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
08-07-2009 - 21:53:45
Така де - то като гледам по-евтино излиза един месец на на морето на all inclusive, отколкото наема в София smiling smiley
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
09-07-2009 - 15:05:59
Оунърче,

Намерих ти даже за 6 лв. в такава стая:



Малко тясна за твоята душа е, но за 6лв... smiling smiley

Комплекс 4* - 24лв. За апартамент - 4 човека -96 лв.
Стартово оферираните цени са: Апартамент хол/дневна, кухненски бокс и една спалня 2+2 легла-
Висок сезон
11.07 - 25.08 - 72 ?

Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
09-07-2009 - 17:10:30
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
>


> Извинявай, не съм се изяснил достатъчно.
> Не става дума за покупка а за цена на нощувка.
> За стая или ателие.
> И да знаеш че хотелиерите закъсали не свалят
> цени.
> Чаках 300Е топ локейшън.
> Нема.
> Чакам тънка цена за почивка.
> Нема.
> А дано не скочи бирата че само това ми остана.


Ти ще извиняваш, ама ти нещо не си ме разбрал!

Аз по цели 8 лв. на ден няма да им давам, като мога да си го купя за тез пари!

Нали така казаха в другите форуми, Се професионалисти - икономисти, ядрени физици, наночастици ...

Нали наесен ще ги продават на килограм!

Аз съм прост брокер, образованието ми и то просто - архитектурно и строително, не ги разбирам тез работи. Ще чакам наесен или зимЪска, като сняг запръска, ще си взема кило-две...

А дотогава ще чета, ама други учебници, не тез, дето са ги чели световните икономисти и банкери, че виж каква стана... *book*
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
10-07-2009 - 17:27:46
avatar
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Оунърче,
>
> Намерих ти даже за 6 лв. в такава стая:
>
>
>
> Малко тясна за твоята душа е, но за 6лв...
>
> Комплекс 4* - 24лв. За апартамент - 4 човека -96
> лв.
> Стартово оферираните цени са: Апартамент
> хол/дневна, кухненски бокс и една спалня 2+2
> легла-
> Висок сезон
> 11.07 - 25.08 - 72 ?

Муза, мила, нещо съм загубил дар да обяснявам.
9.60 за вечер за ЦЕЛИЯ апартамент и 10% отстъпка за 7бр. нощувки може да ме накара да помисля.
Как така основното средство за производство ще поевтинява МА НАПРАВОООО ДРАСТИЧНО а цените като преди кризата.

Аз така разбрах от експертите.Ако нещо бъркам, поправете ме.
Ако не дайте конкретни предложения.
Нема време.
Ей.
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
10-07-2009 - 17:43:01
:] :] *ok*

Оунърче,
Тез' подробности не си ги казал..

А това, от 24лв, стана на 29 лв. Може би, защото вчера ги попитах, това нетна цена ли е, или крайна за клиента. Сигурно са размислили... :]
Но пак, си струва там... поне по картинки и описание...

Сега, сериозно. Пожелавам на всички успешен сезон. smiling smiley
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
10-07-2009 - 19:40:01
Някой ще ме светне ли каква е обстановката в Приморско, като посетители и най-вече спокоен тип ваканция ли да очаквам или........За цени съм се информаирал и даже и на хотел съм се спрял.
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
17-07-2009 - 21:59:15


ЦЕНОРАСПЕС


Спане У одаята с исглед накъмто барата - два лева на креват. У одаята с исглед накъмто дворо - един и педесе пак на креват. (и двете такси са независимо за мъжко ели за женско ама ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка с некакви процентове)

Ядане Закуска - пържени филий с кисело млеко една паничка. Обет - пържена лютеница, пръжки с боб, картофена чорба и компот (секи път различно само компота е секогаш.) Вечера - яйцета на очи ели бъркани (секи път различно) и ена малечка шльокавица по желание на клиенто с мезе торшиа а летоска домат ели краставица. Сичко наедно - два и педесе секи ден. (ако неко ден ми ареса компаниата може да отпущим по ена голема кайсиева за бес пари)

Хигиенски нужди Ако некой му се прикъпе слочайно може летоска у барата а зимъска у цинково корито с ладка вода от котел. И у двата случая претвиждаме търкане на гръб с кисе от назе. Ако търка Глигорица таксата е лев и осемдесе ако търкам язе таксата става на лев и педесе що съм по як. Ако некой си мие забите да си носи паста що у Добролево немаме. Ние заран като се нажабурчиме с шльокавица и не завъждаме микробе ебаси. Сапун нема нужда да се носи ние имаме ператен он се не пеняви като грацкия ама отмива добре. Нужник си имаме у дворо и е екологически исправен. Секи път като се размерише та почне да люти на очите му фъргам вар. За него таксата е двайсе стотинки на исхождане става дума за голема нужда (леле а Натка расправа че у градо зимат по педесе стотинки). Иначе пикането може и у дворо за бес пари ама гледай да не е у насадено ебаси.

Торизам и други заебавки Отиване (и завръщане) до гората за гъби ели е тека само за расодка с придрожвач (язе) - един лев натам и един лев навам става на въпрос за пеша. Ако е с яздене на магаре таксата е секи път различно що требва да го пазарим от друк, що мойта магарица Живка е проклета и може да стане неко сакатлък ебаси. Ама нема да се върже повече от два лева нанатам и два лева нанавам сметам язе. Посештение на хоремаго с придрожвач (язе) - педесе стотинки сичко ама кво си викнеш на Витка ели Благой си плащаш оделно. Ако викнеш нещо и на мене (ама да не е лемонада) таксата отпада. Апа ако тръгнеме сички тористе у група един е за бес пари ама вие че си се разберете кой ебаси. Издойване на коза (ели офца) с инструктор (Глигорица) - осемдесе стотинки. Издойване на крава пак тека - лев и двайсе. Цепене на дърва с манара и инструктор (язе) - два и педесе за кубик. Копане с малечко мотиче у дворо - един и десет на фитириа (по грацки май се вика леха). Копане със сащинска мотика на кукуруз ели лозе - два и двайсе на рет. Чистене на кочината на прасето Гошко - осемдесе стотинки. Изфъргане на тор от оборо до улицата - лев и четиресе на количка. Други - наспорет клиенто. (у други олизат Глигорица да ви пее като едете ели язе да ви водим до казано да видите как се пече рикия ели текива неща)

ЗабелеШка: Ако дойде чожденец ели чожденка в независимос от каде е в смисал на даржава, таксата веднъга се преобръща у еврота по същите цени. И да си водат превеждач ебаси.

Добре дошле у назе! Опознай селото та да обикнеш градо!

Язе сметам че като туриш едно връз друго неизлиза скъпо ебаси.


:] :] *drunk* smoking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Кога четири звезден хотел ще е по 8.00лв. за нощувка. Криза е.
17-07-2009 - 22:39:43

:} :} :} :} :} :} :}

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход