Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уникална наглост и безочие взривиха България!!!

Публикувано от ivo_1 
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
25-06-2009 - 19:50:20
Ужас, много ме ядосаха, отгоре на всичко г-н Овчаров заявява, че сме готови да се разделим с МВФ, нещо става..................някой ще печели много пари пак на нашия гръб :g: :g: :g:
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
25-06-2009 - 20:11:58
Проблема не е Доган,щото на негово място можеше да е Хасан,Осман и т.н.!Проблема е петата колона на руската империя в България-Българската социалистическа партия!В тази партия от руски агенти властта се предава по наследствен принцип кланово вече 60 години!Руските имперски интереси са забърквали .л...... и в други партии! Известен е случая със земеделския "водач" Ал.Стамболийски,който получил пари от Москва да създаде зърнена криза и почти успял мръсната гад. Вижте къде са Хр.Бисеров и Данчо Ментата сега в ДПС-то и си спомнете ,че ръководеха СДС-то и докъде го докараха !Тука в тоя форум най-показателен е манипулативния брътвеж на догановия фен и върл антикостовист-др. Иванов!
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
25-06-2009 - 20:19:32
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
25-06-2009 - 20:45:11
Благодаря, г-н Генерал smiling smiley
Мисля си, че момента за раздяла с МВФ, трябва да дойде когато се научим да работим пълноценно и разбием картелите в нашата | тази | държава. clap:
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
25-06-2009 - 22:04:44
И в други държави живеят милиони хора от други етноси и религии (напр. Франция), но в нито една от тях не съм чула да има новини на арменски, иврит, китайски и т.н.
Толкова сме толерантни, че няма накъде повече. От този момент нататък вече толерантността отива малко към наг---зване. И не се на---ъзва народа, а разните му народни политици, готови и фиууу да правят на бай Доган, само и само, за да не изпуснат топлото си местенце във властта. "Не е луд който яде баницата - луд е който му я дава".

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
26-06-2009 - 00:24:59
"Всеки народ си заслужава управниците"
Как няма да проявяват (Доган и съдружници) "уникална наглост и безочие", след като на едно мое съобщение от вчера точно за изказването на Доган един пигмей ми реагира така:

Re: Анкета: КОЙ КАК ЩЕ ОПРАВИ ЦЕНИТЕ (Версия 2)
Изпратено от: 4ovek Дата: June 25, 2009 06:26PM

Барбароне, много си го закъсал за да подкрепяш Бойко директно. То е ясно, че много си приличате с него по историческа линия - трябва да избивате комплекси.
За бивш служител на българо-съветско дружество (нали за такъв се представяш в анонимното интернет пространство), пуснат да ходи да работи на Запад преди 1989г. е прекалено да си такъв антикомунист за какъвто се представяш.
Сега кажи кое е вярно - историята за живота ти която ни пробутваш или политическите ти убеждения. Че нещо двете не се връзват.


Aз никога не съм бил анонимен, и не съм се срамувал от биографията си smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:40 от barbaron.
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
26-06-2009 - 02:08:01

Барбарон, беше писал миналата година. Мързи ме да го търся. А и няма значение.

Той е единственият тук, с официално изнесена в нет пространството биография.

Човек, мисля, че след като ти, самият, нямаш така показана биография, нямаш и моралното право, да задаваш такъв въпрос, та даже и да е резонен...
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
26-06-2009 - 11:18:02
avatar
Доган и комунистите трябва да бъдат изключени от системата! Стига сме махали предпазни бушони, време е да дръпнем шалтера!

Единственият начин е чрез масово гласуване на българите на 5 юли!

ЗА БОГА БРАТЯ БЪЛГАРИ ГЛАСУВАЙТЕ!!!
Нека повече не ни управляват турци и сие безродници!!!
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
26-06-2009 - 14:39:51
Съвпадение
Славимир Генчев

Укоряват ме, знам,
в конфликт на интереси:
дал съм на тъста Иван
некаква си концесийка,

на зетя – път да строи,
на шурея – да ремонтира;
подкупвал съм съдии;
свързан съм бил със фирми,

дето взели без търг
пет държавни поръчки;
пазел ме бил чадър...
Ех че досадна глъчка!

Аз ще оборя за миг
тезата на обвинението:
нема при мен конфликт –
всичко е съвпадение!

winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Уникална наглост и безочие взривиха България!!!
26-06-2009 - 14:43:47

нема при мен конфликт –
всичко е съвпадение!

...и заем за ползване... :] :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход