Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.

Публикувано от Mouceu 
Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
20-06-2009 - 23:35:16
Лято 2009-то. Автомагистралите се уплътняват, като горски мравуняк на пролет. Електоратът тръгва на море. Кой към европейска Гърция, кой към нашенска Турция, кой по родното море. Колите са колкото претъпкани , толкова и на брой. Целокупният български народ е натоварил туршии и метровски промоции, устремен към последната си отпуска, но забравил да вземе бюлетината си.

И настъпва часът. Тотото започва. 5 юли, 20:00. Пред телевизорите са заредени кебапчета, бири и електорат, повече от колкото пред урните. Всички чакат тегленето. Какво ще се падне. Е, пада се нещо. Без значение какво, недоволните и знаещите защо се е паднало, са повече от доволните. Край на тиражът. Джакпотът пада.

Лятото свършва. Задръстванията по Тракия и Хемус, отнасят псувни като циганин кебапче преди избори. Шума, кори от дини и найлонови торбички преливат от столичните кофи за боклук. Вече няма бой за боклуците. Боклуците се боят от Бойко. А Бойко вече разбира, че трябваше да бие отбой. Всъщност разбира ли? Или играе театър? Незнам. Има един месец докато си седне на Д-то, а още и той не знае. Ах, колко е лукав този Бойко! Наистина ли не знае какво са му сготвили или и той е театрален готвач? Е, разбрал е явно. Той е сготвеният. Ще се играе на хорото. Няма как.

Макар и с метро от Младост до Обеля, нещо куца. Не. Не Бойко. Мачът свърши.

Трише, Барзоу, поредният парламентьор от МВФ и неискреният Искров с искра в погледът, втренчил очи в паркера пред него, си говори сам. Отче наш.........

Подписват.


Септември.
Бизнесът изнемогва. Постоянно валят от декларации до закани. Държавата трябвало да се намеси!
Да се чуди човек. Стройтелството, туризмът или селското стопнство са кръвоносните системи на българската икономика? Казва ли ти някой.

Октомври.
БТВ, Хипнотизаторът. Прекъсване.
Министър-председателят на Република България ще направи извънредно обръщение към нацията.

"Уважаеми сънародници. Изправен съм пред Вас, не като министър-председател, а като европейски гражданин.
Днес, Европейската Централна Банка и БНБ с представител - Българското правителство, с помоща на международни финансови организации подписаха споразумение за въвеждане на Европейската единна валута в монетарната система на Република България. Горд съм да отбележа, че това стана благодарение на европейският и национален избор на всички нас. Това е един исторически акт на обединение, един акт на признание на нашите усилия и сигурен знак за новото начало на България, бла, бла, бла............а другата година и за цели проводници.

Искам също така да кажа, че този акт си има цена. Макар и висока, тя е оправдана за целият български народ с неговият Европейски избор.

От утре БНБ започва издаването на новите европейски банкноти в номинал 1, 2, 5, 10, 20, 50 и 100 българско евро. Те ще бъдат валидни във всички търговски и финансови обекти на страната паралелно с настоящият паричен знак в съотношение: 1 евро отговаря на 3.8379 лева и обратно. За плавно и спокойно преминаване към новата валута, с цел противопоставяне на валутни спекулации, българското правителство налага мораториум върху депозитите на граждани и фирми в рамките на 180 дни.

Още веднъж искам да поздравя всички българи и да им пожелая да бъдат единни и търпеливи."

Мила родиноооо....

Ноември.
Печатът и медиите се отприщват неконтролируемо. Иде зима. Някой трябва да накладе огън.
6 от 10 не работят. 7ият не иска.
4то самоубийство в столицата за денонощие
Революции: ВИС-3 срещу СИК-2
Тръгна тотото за купони за кредит
ДЖИПИ-тата предупреждават - Пандемия от овча треска.
Масов бой за ред за теглене на депозит пред клон на банка
ТИМ спечели ексклузивен лиценз за ЧСИ в Несебър

Народът и кешът изстиват. Като баница извадена от фурна. Стопява се за минути. Кешовиците, чакащи кризата от цяла година, стискащи по 8-10 хил. евра и заклещили единия си пръст между ребрата на студеният радиатор, а другият върху F5 пред резултатите ПРОДАВА в търсачката на imoti.net злорадстват. Обявите се роят като профили в сайт за запознанства.


2010, Февруари. НоваТВ. На четири очи.
Темата: Намираме ли паралел между изземването на деца и изземването на имущество от родители и длъжници? Намираме ли 3те разлики между излъченият лятото миналата година репортаж по НоваТВ, за принудителното депортиране на момиченце от полското посолсво и зачестилите напоследък репортажи за изземване на имущество от длъжници? Какво ни взимат и защо?
В студиото с нас ще разговаря частен съдебен изпълнител от асоцияцията на ЧСИ-тата - "Бог е мил, Бон - лев".

Март.
Форумът на имоти нет.
Асен: Аз казвах ли ви!? Станошовчетата и техните матрьошки ви я надробиха, без да подозирате даже. БГтовицата я пишат в учебниците вече. Ама така е. В унсс-то само такива попари знаят да бъркат!
СтефанБ: Това е един съвсем адекватен и навременен ход от страна на банката. Разберете. Там си има хора и лостове за всичко. Не сте вие хората, които ще измислите по-надежден механизъм.
Коганев: Абе какви лостове, какви попари? на тази планета няма нормален човек, който да успее да асимилира гледката, как може черна ку-7ца да паркира със свирене на гуми в насрещното през ДВЕ НЕПРЕКЪСНАТИ ЛИНИИ, точно пред мен докато влизах на аварийки в гаража с волвото и с двамата ми работнци, които спят вкъши.
Иванов: Сега ставам от масата с моите хора. Тамън капарирах едно Q6 и оправих 3 УПИ-та. Трябва да почвате да свиквате, че по колата посрещат, по сметката изпращат. А вие си асимилирайте. Я марш на трастиката!
Дивал: Ребята-Давайте Жить Дружно!
Пунди: НАСТЪПИ ЧАСЪТ НА ПОКРИВА. АЗ МОЖЕ И ДА СЪМ СЕ БИЛ БИЛ, МАКАР И НАБАЛБУКАН, АМА ИМАМ ПОКРИВ. А ВИЕ - ЧАКАЩИТЕ, С НАЕМНИТЕ ПОКРИВИ, ИЗЧАКА ЛИ ВИ СЕ ЧАКАЛОТО? КАТО НЕ ЧЕТОХТЕ КОГАТО ВИ СЕ ПИШЕШЕ - СЕГА ЩЕ СИ ОСТАНЕТО

ПУНДЬОВЦИ!
Барбарон: f(x)=log(BuletIndex^tan(rent1+N*Σ(Q^Q-1))) => E=mc^2
Камелия: Още 2003 съветвах хората, че всичко може да се случи, но панелът ще ги надживее! Ела и ми виж градинката отзад само!


2011-1997:Презареждане
И нека някой да изхфърли боклука.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-11-26 11:48 от Mouceu.
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
20-06-2009 - 23:49:51
Евала,нямам думи *bow* *bow* *ok* уважавам хора с чувство за хумор. *ok*
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
20-06-2009 - 23:51:25
@Mouceu
Трябва по-честичко да пийваш, приятелю. Не бях чел скоро нещо толкова стойностно. Да си жив и здрав, и по-честичко да ни радваш!..
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
20-06-2009 - 23:53:51
avatar
clap: clap: *ok* *book*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
20-06-2009 - 23:54:28
Mouceu Написал:
-------------------------------------------------------
> Барбарон:
> f(x)=log(BuletIndex^tan(rent1+N*Σ(Q^Q-1))
> ) => E=mc^2

*bow*
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
21-06-2009 - 00:22:50
*beer* ОЩЕ !!!! ОЩЕ !!! *drink2*

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Купувам двустаен или тристаен апартамент в София: [forum.imoti.net]
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
21-06-2009 - 01:57:33
Поувлякъл си се Моисей,но си струва труда ти!!!
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
21-06-2009 - 06:21:13
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> Не искайте много, не можете да му платите цената.
>
>
> Ванга
Да в природата винаги има баланс.Колкото повече неща искаш да придобиеш толкова ще ти се вземат.Неприятното само е че когато се придобиват материални неща се заплаща с болести или смърт на много близки хора.

Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
21-06-2009 - 09:31:03
Много ми хареса есето на Mouceu, то май вярно горе-долу така ще стане. *ok*

_________________
Re: Анкета: Понеже съм си пийнал, ще ви кажа какво ще стане.
21-06-2009 - 12:57:05
Ще се скрия ли сега?
Дълбоко
Плитко


Та това е същината на анкетата? Да предположим бъдещето относно вашите действия.
С оглед тези факти:

Потребителски профил : Mouceu
Email: Скрит
Дата на регистриране: 06/20/09 11:25PM
Дата на последна активност: 06/20/09 11:52PM


Отчитайки факта, че все пак ви се отдава писането *write*, имате известно чувство за хумор и реакцията на съфорумци- предполагам ще продължите да пишете с истинският си ник, а когато нещо здраво ви натежи- ще се появи библейския пророк.
Дълбоко или плитко е без значение, така или иначе сте "извлечен из вода".
И ще настане просвещение. *book*

Гореизложеното е само хипотетично, разбира се. *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход