Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!

Публикувано от ciganin 
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
19-06-2009 - 13:15:22
Крео,
Не знам за банките, но... някой да не вложи друг смисъл в думата "овца", щото от агне лесно се става на овца...
И тогава, може с радост да прибави и едно шише ракия.... :] :]

Циганин,
Докато умуваме за твоя бизнес, можем да си пуснем малко музика, ако не възразяваш... smiling smiley

[vbox7.com]

А тази, още си няма клипче...

[www.esnips.com]

smiling smiley
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
20-06-2009 - 10:04:47
Братчет, взимаш ги тези 5000Е и ги заравяш на някое място , където сомо ти си знаеш. После тайно от другите братчеди , точно в 24 часа , ги поливаш обилно. Така скоро ще израснат повече и повече и ето ти пултиплициране. Така всечи месец. Има ,обаче , една много малка вероятност някоя от купчинките да не се мултиплицира . Тогава три дни под ред поливаш с оная течност , дето прави снега жълт и ескимосчето не трябва да го яде.
Накрая , не бъди егоист и сподели какво е станало. :]

П.П. Понеже ситуацията в БГ хич не е розова , намалям ти 200Е от хонорара. Ако може агнето веднага .
na
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
21-06-2009 - 15:47:52
циганин, ти искаш някой да ти даде съвет за милиони, а да платиш 200е и агне; представи си какъв съвет ще получиш за едно агне :cry:
Ако си сериозен пиши повече подробности (може и на лични), а аз ако не мога ти дам съвета, мога да те свържа с бизнес консултант или професор по финанси
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 18:36:41
Никакви съвети не давам, щото никой не си плаща дължимото тука! :g: :g: :g:
Още си чакам тубата с ракията clap: :] :] за офертата за гранитогрес ... moody smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 18:40:38
Ааа, само аз съм сериозен кЪт инфаркт, наловил съм риба,заредил съм *beer* и *drink2* ... бели картофите.... smiling smiley
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 19:04:18
:] :] :] аз цял следобяд беля картофите, :] :] ама - нищо не се хваща на въдицата! размирих половината форум по всякакви въпроси съм компетентна и пак ... нищо moody smiley :] :] :cry: :cry:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 19:22:23
:] Стига обикаля по сокаците и по форума нагоре-надолу,няма страшно,на линия съм ,зареден кЪт топче с *drink2* и *beer* и :loveu: .... :]
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 19:25:26
... И аз уж заредих, ама то половината свършИ ! :] :] :] *drunk* Ей го как измират, дори звезди, та рекох ... да не остане поне нещо недопито ! smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 19:30:08
Бравос,зян да не става,както каза Софчето,квото хапнем,пийнем и ......т'ва остава :]
Re: Давам 200 ? + агне(12 kg) за добър съвет!
26-06-2009 - 19:38:22
... и кво си ... на он---я ми ти работа! :] :] :} :} :}
А тука някои му викат на това "мераци"! smoking smiley Мераци, мерациии, амаааа ... неможеш ги извади от КОНтекста :] :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход