Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На изборите - с тъмни очила!

Публикувано от Abu 
Abu
На изборите - с тъмни очила!
06-06-2009 - 13:06:39
БСП-Доган без коментар...
Костов е креатура на БСП.
А Мартин Димитров - марионетка на марионетката...
Волен е за психодиспансера.
Дедо се ненакраде.
Зелени, пембени, Напред, Отзад... все наши хора, ама да се е.а у ръчичките, ако им пипна бюлетината.

Добре, ама автобусите, кебачетата и т.н. работели за сегашните... Значи някакъв глас все трябва да дадем. И понеже ми е все едно за кого ще гласувам (щото се видя, че и този път всички си пробутват старите мазни лапачи), предлагам следното:

В деня на изборите ставаме по-раничко и докато още не е много светло, отиваме да гласуваме. За кого ли? Ами за когото падне! Слагаме тъмните очила и в тъмната стаичка опипом пъхваме една бюлетина в пликчето. Аз съм се ориентирал леко вдясно, значи ще опипвам вдясно от входа, пък каквото набарам... Хич няма да поглеждам какво е - не искам да знам и не искам пак да се срамувам от избора си. А така което и лайно да вкараме в Парламента, няма да знам помогнал ли съм за това или не. Чистата съвест ми е по-важна от благоденствието.

Да сте живи и здрави!
Купете си слънчеви очила.

ПП Наскоро споделих, че вече съм решил за кого да гласувам, с уговорката, че ще си търся обещаното... Един вид последен кредит на доверие. Обаче присъствах на една политическа сбирка, след което окончателно се отказах да подкрепям хора с интелектуално ниво на касапи и морал на барман... За СДС-Варна става дума, не си слагайте грях да гласувате за тази гнилоч!!!


Пускам тази тема, за да не замърсяваме другите теми с неизбежните коментари по изборите. Надявам се, модераторите да приемат темата като кошче за боклук и да преместват спама от другите раздели тук, а след изборите да я заличат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-06 13:08 от Abu.
Re: На изборите - с тъмни очила!
06-06-2009 - 13:52:46
Re: На изборите - с тъмни очила!
06-06-2009 - 18:26:19
С маска за електрожен трябва да се гласува. Иначе през очилата все ще те ръчне нещо отвътре да погледнеш какво пускаш и може да се разколебаеш ...А наистина тоя път трябва да се гласува *sos*
Re: На изборите - с тъмни очила!
06-06-2009 - 22:20:52
моля прочетете статията тук:

[www.dnevnik.bg]


и след това изказвайте малоумията си!

най-заинтересовани от вашето мнение и поведение са тройната коалиция!
вие ако искате да гласувате за тях - прав ви път. но моля не правете останалите хора на глупаци. все пак има много хора, които са доста над вашето ниво и само им замърсявате околната среда със словоблудните си малоумия.
Re: На изборите - с тъмни очила!
07-06-2009 - 01:33:40



Надежда за избавление !
*ok*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: На изборите - с тъмни очила!
07-06-2009 - 01:37:27
Само Бате Бойко!
Re: На изборите - с тъмни очила!
07-06-2009 - 10:36:10
Huba-Buba Написал:
> моля прочетете статията тук: [www.dnevnik.bg]
> и след това изказвайте малоумията си!
> най-заинтересовани от вашето мнение и поведение са тройната коалиция!
> вие ако искате да гласувате за тях - прав ви път. но моля не правете останалите хора на глупаци.
> все пак има много хора, които са доста над вашето ниво и само им замърсявате околната среда със
> словоблудните си малоумия.

"Винаги съм защитавал точно тази теза, без да съучея да я формулирам толкова точно. Поздравления. " clap: clap: clap:
Re: На изборите - с тъмни очила!
07-06-2009 - 11:22:27
В такъв ден , като този , чакан целиииии четири години , пък и за такъв ден като онзи , след един месец ..... нещо да се развеселите .... ЮРЯЯЯ
Re: На изборите - с тъмни очила!
07-06-2009 - 11:58:51
По-скоро трябват розови очила,нали уж трябва да сме оптимисти,мааму стара... smoking smiley [www.vbox7.com] smiling smiley
Re: На изборите - с тъмни очила!
08-06-2009 - 01:17:35
На изборите - без очила, че този път я "вапсахме", ако налунзим очила и чорапогащници, загащени до веждите ! *drunk*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход