Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сграда в Младост 1 - София, Кара Инженеринг

Публикувано от michel 
Сграда в Младост 1 - София, Кара Инженеринг
26-05-2009 - 06:45:37
Става въпрос за бизнес сграда, намираща се до последната спирка на тролей 5 в квартал Младост 1 в София. Дали се продава? Чия фирма е собственик? Въобще ако някой знае нещо за този имот да каже моля. winking smiley

Едит: Знаете ли нещо за архитекта/проектантския екип? Не мисля, че ще е преувеличено, като кажа, че това е една от най-добре изглеждащите офис сгради в София. Стилът й е доста издържан като в същото време не е прекалено дразнеща и кичозна като някои други побдобни.


Бих искал да се запозная и с други обекти на същите хора които са я проектирали и построили.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-26 16:10 от michel.
Re: Въпрос за търговски обект в Младост 1 София
26-05-2009 - 08:29:09
Там се намира офиссградата на Евромаркет! Доколкото ми е известно не се продава, не съм чувал за подобно нещо.

[www.euromarket-group.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-26 09:12 от hrabar.
Re: Въпрос за търговски обект в Младост 1 София
26-05-2009 - 11:06:55
Да, между другото и аз се сетих, че е на тази фирма. А като не се продава дали може повече информация за фирмата, построила сградата? Харесва ми архитектурата й, доста издържана в сравнение с някои другиподобно постройки.
Re: Въпрос за сградата на Евромаркет Груп в Младост 1 София
26-05-2009 - 11:40:42
smiling smiley
Ами дадох Ви линк! Звъннете, попитайте кой, кога и как го е строил, архитект, стр. инженер ала-бала...едва ли ще ви откажат подобна информация!
Re: Въпрос за сградата на Евромаркет Груп в Младост 1 София
26-05-2009 - 11:59:21
ами да
най-лесно е да питате самата фирма
Тяхното мнение е по-вярно и ценно от 100 страници с мнения тук

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Въпрос за сградата на Евромаркет Груп в Младост 1 София
26-05-2009 - 15:54:45
Определено това е една от най-добре изглеждащите офис сгради в София. В същото време е ненатрапчива и функционална. Евалата на този, който я е създал! Де да бяха всички такива... много други офис сгради в София са символ на кича.
Re: Въпрос за сградата на Евромаркет Груп в Младост 1 София
26-05-2009 - 16:08:37
Вече намерих кой е "виновникът" за създаването на сградата.

КАРА ИНЖЕНЕРИНГ

Какви са отзивите ви за тази фирма?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-26 16:15 от michel.
Re: Сграда в Младост 1 - София, Кара Инженеринг
26-05-2009 - 17:13:25
avatar
Коментарите за фирми - в дискусията за фирми!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.