Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вижте това

Публикувано от dragula 
Вижте това
10-05-2009 - 03:15:45
[www.dnes.bg]

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-10 18:38 от Misioner.
Re: Вижте това
10-05-2009 - 13:55:37
В тази насока да споделя нещо. Изключения има всякакви.
Преди малко изпратих мои гости с техни приятели от Холандия , които за първи път идват в България . Престоят им от една седмица е преминал в обиколка на страната. Впечатления от екскурзията - страхотна природа , но сервиз ..... В Търново , моите приятели спят на една цена като българи, гостите от Холандия на двойна. Страхотно "сафари" по пътищата на БГ , по точно отсечката Гоце Делчев - Доспат. Аз минах по друга подобна - Твърдица - Елена. Пресни впечатления от днес - жената , която мете улиците усърдно събира отпадъците по крайбрежната улица и след това се хвърлят в морето.
Впечатлението ми е , че гледаме на клиентите си като натрапници , развалящи рахатлъка ни , после ревем , че няма бизнес.
Re: Вижте това
10-05-2009 - 14:05:44
линкове от сорта на този са например тези с обяви за апартаменти за по 100евро/м....или такива за по 2500евро/м......общото при такива статии е , че не си заслужава да ги чете дори човек..... :g:
Re: Вижте това
10-05-2009 - 16:44:29
Само исках да покажа, че не винаги щастието и удовлетвореността от живота се измерват с пари.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Вижте това
10-05-2009 - 17:04:44
Хайде да не приемаме разни съобщения толкова романтично / наивно (журналистите трябва да си вадят хляба с нещо, все пак)
Кой го знае от какво се крие тук. Даваха го и по новините по телевизията - човекът сам си каза, че тук се лекувал от алкохолизъм. Какво още лекува или премълчава, той си знае.
Re: По-добре овчар в България, отколкото инженер в Англия
10-05-2009 - 18:33:04
Кой ми е сменил заглавието на темата. Не съм искал това да кажа. Бях я кръстил скромно "Вижте това"
Видях кой.
Мисионер, върни моля те старото заглавие!

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-10 18:36 от dragula.
Re: По-добре овчар в България, отколкото инженер в Англия
10-05-2009 - 18:37:49
Ами трябва да е с провокиращо заглавие........
И без това е позамряло.....
Re: Вижте това
10-05-2009 - 18:39:10
Еми старото си е, щом така смяташ че ще има по голям интерес...
Re: Вижте това
10-05-2009 - 18:45:16
Аз не гоня интерес и слава. Колкото го видят, толкова. Освен това за мен не това е най-важното в тази информация. Твоят вариянт звучи най-интригуващо, но аз не съм журналист и не гоня тираж winking smiley
Мерси smiling smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-10 18:46 от dragula.
Re: Вижте това
10-05-2009 - 20:28:49
Мда, щастието не се измерва с пари. Така е. тука в Канада има едни амиш които живеят на практика в 16-ти век и са си атракция. Не знам дали се възползуват от канализация или поне 911 в случай на нужда.
Та и този сигурно си е дал сметка че докато е сравнително здрав може и без канализация, течаща вода - не говоря за глезотии за през зимата отопление и през лятото хладина. И без медии може също. Би било добре да ги има тези елементарни цивилизационни придобивки в селата на малка България. Но липсата на инфраструктура е добре дошло на строителите на блокове. Всичко се блъска в апартаменти и само в градовете. Не искам да почвам с изрази от рода ' по нормалния свят, в белите държави" защото веднага излиза асоциацията за противоположното. Но... обикновено когатао хората навлизат в пасивната част от живота си продават къщите си и се местят в апартаменти за по лесни старини. Май в БГ е обратно. А че този е решил така - ами свят голям и много, много шарен. При едно връщане от България за Торонто през дългия полет се рзприказвах с жената на един мисионер (пастор) в Африка. Определено имат уважението ми такива птици но са ми странни. Повечето все пак се връщат да си живеят в цивилизацията.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход