Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поздрав за всички

Публикувано от general 
Re: Поздрав за всички
03-09-2009 - 23:34:43

От тук нататък ще е само хубавото! *yes* smiling smiley
Re: Поздрав за всички
04-09-2009 - 00:51:41
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> > От тук нататък ще е само хубавото!
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !







--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
04-09-2009 - 12:03:01
Re: Поздрав за всички
04-09-2009 - 17:38:35
Re: Поздрав за всички
04-09-2009 - 19:46:18
"Марица е моята река" - познайте кой пее тая песен преди "100" години......





*ok* *ok* *ok*


и същата песен в наши дни







Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-09-04 19:54 от Сладур.
Re: Поздрав за всички
04-09-2009 - 20:47:34
Re: Поздрав за всички
05-09-2009 - 11:02:34
[vbox7.com] smiling smiley

(Повечето информация не я разбирам :] )
Re: Поздрав за всички
05-09-2009 - 16:44:54
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> (Повечето информация не я разбирам )
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !

100% ще да е нещо за за любов! :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
05-09-2009 - 17:53:44
elissa Написал:
-------------------------------------------------------
>
>
> 100% ще да е нещо за за любов!

И аз така реших, но все пак да се застраховам. Представяш ли си, онази песничка за скасе-то... тя е с хубав ритъм.. да започна да припявам "шасе...на-на" (като кен ли) и да се поклащам в такт , а пък то на-на-то... "аре, чупи се, от' ме нервиш..." :]
Re: Поздрав за всички
05-09-2009 - 21:53:02
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> elissa Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> >
> > 100% ще да е нещо за за любов!
>
> И аз така реших, но все пак да се застраховам.
> Представяш ли си, онази песничка за скасе-то... тя
> е с хубав ритъм.. да започна да припявам
> "шасе...на-на" (като кен ли) и да се поклащам в
> такт , а пък то на-на-то... "аре, чупи се, от' ме
> нервиш..."
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !


:] :] Или ... взимай си багажа и въз!

Имам аз мн. интересни гафове в началото, преди да говоря добре. Историята е за тенджери и хлебарки и горе - долу е следната. За разлика от хората, дето като нещо не знаят па си траят, аз дрънках най-различни щуротии, те ме поправяха и така по-лесно учех езика. Та в един летен ден щяха да ми идват гости. И там се пие биричка и се ядат пуканки, но аз реших да ги направя по моя си реципта с масълце и по бабински да ги изпукам в тенджерата. Студентска работа, обаче. Нямам голяма тенджера *pardon*, та решавам да поискам от съседката, една възрастна и мила баба Анастасия. Тенджера на гръцки е katsarola, чувала съм го сигурно там, но в последния момент ми изплува някаква друга дума katsarida което си е хлебарка на гръцки от където и да го погледнеш. Та, звъня аз и питам бабата: "Извинете случайно да имате "хлебарки"?" eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley бабето ме гледа тъпо и казва: "Oxi mono liga mirmikia sto balkoni" (Не, ама имам малко мирмикя-мравки на балкона). Мирмики за мен беше нещо дребно и оповестих, че мирмики имам и аз (малка тенджира), ама търся по-голяма "хлебарка", че ще готвя!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
А, бабата пита: "А, как ги готвите в България?". Тук се започва много описателен разказ на развален гръцки как слагаш първо олиото да загрее и после ги сипваш отнези дребните (не знам как е царевица, но бабата се сеща какво сипвам :] ) и на финала обяснявам, че номера е да държиш здраво капака, за да не "избягат" eye popping smiley eye popping smiley
Приключих с бабата, ама не се спрях и се качих и на 2-рия етаж да питам една по-млада съседка с голямо семейство, викам те ще имат някоя по голяма тенджера (хлебарка). Питах и там ... После и в супера питахМ "Хлебарките ви на кой рафт са?". Дойде управителя да им покажа къде съм видяла хлебарки. А, аз обяснавах, че имало винаги: малки, големи с капаци, без капаци ... :ami: :] Та като казах за капаците хората взеха да стоплят и викат : Кацарола или Кацарида ? Показват ми "кацаролите", а питам аз "кацарида" какво е ... Заведоха ме на щанда с Райт и др. препарати - та видях какво съм търсила по съседите и потънах в земята. :]
По същото време телевизията гърми, че сме в брашнена (зърнена) криза и в БГ е глад ... eye popping smiley Една по една съседките ме ожалили, милите носят кутии с храна всякаква. Само и само да не ям ... сещате се кво ... :] :] :]
Абе не е лесно хем да ти се приказва, хем да не знаеш добре езика winking smiley smiling smiley *pardon*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход