Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поздрав за всички

Публикувано от general 
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 20:54:53
Една съвсем нова групичка в тюбчето!
Мисля, че са ентусиасти, но бюджета им явно още не е достатъчен, но пък не им липсва талант и желание.
Ако харесат и на вас, кликвайте на звездичките под видеото ...









--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 20:55:37
Quote
elissa




*beer*

*ok**ok**ok*

Ели,

Пуснах си я няколко пъти. Дори и в момента я слушам. Веднага отиде при любими... smiling smiley*rose**drink1*
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 21:30:27
:ami:*drink2**drink2*

... и аз днес го открих, при това най-случайно както си "сърфирах" в тюбчето smiling smiley
но наистина е страхотен изпълнител, а песента е ... и аз направо eye popping smiley като го чух !

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 21:34 от elissa.
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 21:48:58
Bryn Christopher роден на 1-ви януари, 1985 година е певец и композитор от Бирмингам, Англия.

Влияния

Брайън цитира влияето на велики изпълнители, като Отис Рединг, Сам Кук, Нина Симон и Стиви Уондър.

Ранните години

Bryn е възпитан в Great Barr, Бирмингам, едно от четирите деца, родени от черен баща и бяла майка. Родителите му са разделени преди Bryn да посрещне седмия си рожден ден, и е бил отгледан от майка си и баба си по майчина линия. Болезнено кльощав, с различни интереси от другите деца, Bryn със страх и ниприязън тръгва на училище, докато се присъединява към младежката театрална трупа на 12-годишна възраст. Тук той открива едно ново чувство на доверие и се вдъхновява ор зазни стилове на поп музиката - Алиша Кийс, Майкъл Джексън и др.
Той се присъединява и към музикалната групата в средното училище и пише първите си песни, като част от своята музика GCSE. Но може би ключов момент в звукова образованието си дойде, когато Bryn и някои училищни приятели присъствахт на концерта и чуват песента Try A Little Tenderness "Кой е той" се пита Брайн, " Никога не съм чувал някой да пее така. И тогава някой ми каза, че е Отис Рединг.
А музиката Redding's обръща музикалния живот на Bryn с главата надолу: внезапно, той разбира, че иска да прави точно такъв стил музика - комбинация от страстна интензивност и мелодична достъпност. Тогава открива и Марвин Гей и Стиви Уондър. ..........
Той живее в малък град, без музикален продуцент и с приятели, които са били по-щастливи от шляенето по улиците и играта на футбол.

Набързо го преведох от уикипедия ... winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 21:55:41








--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 21:57 от elissa.
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 22:26:41
Дааа, направо си е откритие. Но, първата песен, направо ме обсеби, докато я чуя. А, и аз съм ужасна, понякога.
В състояние съм да си пускам една и съща песен... не знам колко пъти.
Re: Поздрав за всички
09-03-2010 - 22:54:54
Ели,
В търсене на една стара песен... winking smiley:] , попаднах на руски вариант...





Ето част от българския вариант

[vbox7.com]

:]
Re: Поздрав за всички
10-03-2010 - 00:23:48
*ok**ok*
Руският вариант си е откритие! Той си е направо чуден за Айшето и тя много ще се зарадва winking smiley*ok*
Но ти, доколкото разбирам търсиш песента Шутаранга :]:] за четящите (да не ни сметнат за луди) ще кажа, че мой познат когато бил малък мислел, че песента се казва Шутаранга от стихчето "забравил шута (никога не се пее с пълен член) ... ранга свой" ... ами не е чувало детето за думичката "ранг" пък и възрастните като запеят (особено на 1, 2 компота) :] зааабрааавил шууутарангаааа свооооой :]
Ще потърся и аз, дано ГО открием Шутарангата.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-10 00:28 от elissa.
Re: Поздрав за всички
10-03-2010 - 00:46:51
:]

Да...
Ели, и аз като твоя познат го чувах като ШУТАРАНГА... :]:] Звучеше ми като ИНДЖЕКТОПЛЯКТОР...:]:]:}

Ровейки из нета, обаче, се оказа, че не сме само аз и твоя познат, така... :]

Друг вариант...





smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-10 00:49 от Muza.
Re: Поздрав за всички
10-03-2010 - 01:10:13
Я, виж какво ти намерих ... за шут и кралица smiling smiley





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход