Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дебата Борисов-Станишев. ..

Публикувано от tao 
tao
Дебата Борисов-Станишев. ..
25-03-2009 - 14:00:57
Снощи Б.Б загуби изборите.
Сташев и компания го нокаутираха и накрая откровенно се подиграваха с него.
Потресен съм от уникалната некомпетентност на Бойко и експертите му и от уникалната наглост на Орешарски и компания.
Направо ми се дорева.
Кого ще избира Българина???
Тъпия пожарникар с тоз още по тъп екип от експерти или Станишев с креатурите от Тройната проституция??
Никога не съм харесвал Костов. Обаче започвам много сериозно да се замислям че май Обединените десни крадци са най добрата алтернатива.
Ако Костов успее по някакъв начин да гарантира че нема да краде и с гъзъ си и че действително ще пусне младите напред, може и да ме спечели.
Дотам ни докараха да избираме между дебили кой е по-малко дебил.
Просто незнам какво бъдеще я чака България при управление на Герб с тоз екип или на БСП или на недай боже Герб-БСП.
Започвам да мисля че най читавата коалиция може да е АТАКА-ДСБ , ако има такава.
Ами,..на маймуни ни направиха. Вече и аз не знам какво да мисля.
..От снощи съм като ошашавен, то бива безхаберие бива ама таквизи екземпляри и такъв екип от Пожарникаря не очаквах.
Кажете си мнението за дебата. Може пък да не съм довидял нещо.
sad smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 16:04 от magic.
Анонимен потребител
Re: Дебата Борисов-Станишев. .
25-03-2009 - 14:12:38
Бат Бойко е добър изпълнител, но не става да взема на решения. На него трябва да му се каже - прави това и това и той ще го направи по-добре от всеки друг. Ама ако трябва да се вземе определено решение - за това бат Бойко не става.

По мое мнение за последните 20 години има двама човека, които са вземали решения - Виденов и Костов - и двамата си платиха за тази "смелост". Всички останали я караха на автопилот.

Така че ако трябва някой да ни управлява към момента за мен единствения вариант е Костов да взема решенията, бат Бойко да ги изпълнява. Лошото е, че това си е утопия.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 16:05 от magic.
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..
25-03-2009 - 14:32:48
Изобщо не е така!!!
Въпрос на гледна точка.
*xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 16:05 от magic.
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..
25-03-2009 - 15:17:14
Тао,прав си според мен!Нещата са трагични за Българина,но е така отдавна,не е от сношния дебат!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 16:06 от magic.
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..Бах мааму!
25-03-2009 - 15:53:32
И зависта ще ни отрови и убие!

бойко, иванчо, сергейчо....
нямат значение тези персонажи. те са просто един безличен фон на нашето медийно обкръжение.
единственото което има значение за това дали ще живеем добре или не е дали ще успеем да се излекуваме от злобата и зависта

тези наши народопсихологични дадености са като раково образувание
90% съм сигурен, че този рак ще ни надделее и ще ни изтреби
Re: Дебата Борисов-Станишев. .
25-03-2009 - 15:54:44
tao Написал:
-------------------------------------------------------
> Никога не съм харесвал Костов. Обаче започвам
> много сериозно да се замислям че май Обединените
> десни крадци са най добрата алтернатива.
> Ако Костов успее по някакъв начин да гарантира че
> нема да краде и с гъзъ си и че действително ще
> пусне младите напред, може и да ме спечели.

Отдавна знаем, че всички крадат, но Костов поне успя да вдигне заплатите /и в бюджетния и в частния сектор/ от 5$ до към 250$. Съкрати губещите производства и го намразиха всички съкратени. Следващите 2 правителства използваха инерцията, набрана от неговото правителство. Нямам представа дали е крал, колко е крал и т.н. - слухове много.
Но Виденов като не е крал /както се твърди навсякъде/ до къде ни докара? Дори и да не е крал самият той, другарите около него се спукаха от далавери.
Така, че реалността на тези географски ширини е ясна - крало се е и пак ще се краде, но поне да е с мярка, а и покрай кражбите да се вършет и полезни неща. Ако Костов отново повиши стандарта на населението и намали международната ни задлъжнялост - той е алтернативата, па, че бил краднал нещичко, халал да му е. На фона на сегашните кражби и далавери и на фона на настоящата безнаказаност, вече май претръпнахме.





Дотам ни докараха да избираме между дебили кой е
> по-малко дебил.
> Просто незнам какво бъдеще я чака България при
> управление на Герб с тоз екип или на БСП или на
> недай боже Герб-БСП.
> Започвам да мисля че най читавата коалиция може да
> е АТАКА-ДСБ , ако има такава.
> Ами,..на маймуни ни направиха. Вече и аз не знам
> какво да мисля.
> ..От снощи съм като ошашавен, то бива безхаберие
> бива ама таквизи екземпляри и такъв екип от
> Пожарникаря не очаквах.
> Кажете си мнението за дебата. Може пък да не съм
> довидял нещо.
>






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 16:06 от magic.
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..
25-03-2009 - 15:59:11
Абе не знам, но ...разбрах едно,- като не гласуваме не е добре работата.
-Дано в тия избори всеки да помисли добре и да има по-голяма активност, пък може и да излезе нещо добро от избора.
- Не е добре да оставяме 4 год от живота си на избора на хора подкупени с кебапчета!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 16:06 от magic.
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..
25-03-2009 - 16:07:03
avatar
Само да уточня - навскяъде изтрих пусвните в заглавието на темата и се наложи да редактирам и отговорите само в частта на заглавието на темата.
tao
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..Бах мааму!
25-03-2009 - 16:10:01
Бай Пешо,
И аз почвам вече да мисля като теб.
Ако Костов изкара читаава,реална, истинска програма->ще си затворя очите и априори ще приеме да краде колкото иска.
Само да дръпнем напред, да изтика турците от властови позиции и да стабилизира държавата.
Ей тея три неща ако направи съм готов да преглътна секви далавери и кражби, халал да са му.
Проблема е че трябва да се гласува! С негласуване и инат нема да се оправим.
А сегашното гласуване е като да избираш покупка на фабрика на 8 септември...трябва да фърляш боб коя фабрика да купиш че да изкара поне още 4 години преди да я национализират в "реални граници'.
Но, наистина не виждам по-добър от него в момента.
Май ще излезе верен лафа че понякога се налага да гласуваш с "отвращение".
Re: Дебата Борисов-Станишев. ..Бах мааму!
25-03-2009 - 16:24:37
Ако кражбите са най- важното при избора на новите-стари управляващи, то имаме за кого да гласуваме . РЗС мисля се казваше фрмацията.
- Доста работа свърши Яне за 1-2 месеца.
- Малка е светлинката в тунела,но все пак е нещо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход