Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Let it be ! Любими песни за любими хора...

Публикувано от Naskata 
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
15-12-2009 - 23:24:32
Дранга, Пётр Юрьевич


[ru.wikipedia.org]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
15-12-2009 - 23:30:01
Ще пеем ли? Супер текст... :]:]:]





*drink2**drink1*smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
15-12-2009 - 23:51:04
по-бавничко нИмОй ли нЕкак ? :]:] аз и до средата не съм откарала и се сменя *angel*
направо с глас се смях, :} ееее, уби ме с тези първите 2, 3 уводни думи от текста.
отказвам се! егати испанския, а бях решила да го уча ... :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-15 23:56 от elissa.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 00:20:32
Веднага се ориентирах към думкане по масата, пък който го може, да действа... :}:}
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 00:31:33
1000 пъти съм я слушала тази песен, но си мислех, че защото пее, излиза слято :] , то пък си се оказаха цели думи! Чакай, че пак запалих моторетката в "онова, другото място" :g: под песните темата в общи

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 00:31:59
Лека нощ! smiling smiley *rose**drink1*





smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 00:43:20
Quote
elissa
1000 пъти съм я слушала тази песен, но си мислех, че защото пее, излиза слято :] , то пък си се оказаха цели думи! Чакай, че пак запалих моторетката в "онова, другото място" :g: под песните темата в общи

Аууу... :] вЕрно, че си я запалила...

Ама, то е ясно и на пеленачетата вече, че това е провокация. Спор няма, че трябва да се сигнализира.
Какво общо имаше професията, много не ми стана ясно, но карай...

smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 01:14:28
Опитах се да доизясня, макар че ... кучета ги яли моите "утопии" във времена в които закусваме "на секира" и кусаме супата с нож! Такава диващина и по времето на питекантропите не е имало, озверя народа до N степен! Жалко, че си тровим душите с омраза! sad smiley

Лека нощ и от мен! *rose*





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 01:58:13
Quote
elissa
Опитах се да доизясня, макар че ... кучета ги яли моите "утопии" във времена в които закусваме "на секира" и кусаме супата с нож! Такава диващина и по времето на питекантропите не е имало, озверя народа до N степен! Жалко, че си тровим душите с омраза! sad smiley

Лека нощ и от мен! *rose*

Ели,
Не е утопия! Това е най-силното и сигурно оръжие, ако мога така да се изразя - любовта и доброто.
И, права си! Тровим си душите с омраза. Излишно е. Нищо не се печели, а само се губи.
Хубавото, все пак е, че много хора мислят така - вижда се от коментарите отдолу.
В случая, не би трябвало да се раздухва изобщо. А, само да се вземат необходимите мерки. И толкова.

smiling smiley*rose*
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
16-12-2009 - 02:48:32
Аз добре се "разпрострях" по темата! Пази Боже ... като запаля мотретката! Но има неща, за които не мога да премълча! Няма начин ... просто не го мога! Срамота и грехота да се повдига изобщо този въпрос! Никой който го прави не желае доброто, нито на нас, нито на другите! Както и да е! Каквото ми беше на душата го казах, зле или добре. Останалите също имат право на всичко, това беше моето верую, дет се вика ...

Я прадалжаю! продължавам ...





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход