Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ

Публикувано от ase2 
АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
11-03-2009 - 18:39:20
КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ

Вече виждаме, че няма рекламни банери на банки по сайтовете за имоти, изчезнаха лесните парички и за сайтовете, какво ще стане сега, всичко пак безплатно и администратори на сайтове по офисите на агенциите за " бонуси ". А пък те агенциите не щат вече и те да рекламират. Изложения за имоти - също куца работа, на последното изложение имаше само охрана и портиери. Иде ли фалит на сайтовете за имоти.

" ИМОТНАТА КРИЗА " - мечтите на бедните да се сдобият с имот, ех мечти, мечти и май само мечти
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
11-03-2009 - 20:00:10
Тези, които не се развиват, тези, които не отговарят на изискванията на потребителите.
Ще се появяват и нови със сигурност. От тази криза ще излезнат само най - добрите /имоти.нет/ и тези ндсшд имат възможността да избутат кризата с друг свой бизнес въпреки, че не са най - добрите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 20:12 от jores.
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 00:13:31
дали имоти.нет са най - добрите е въпрос на мнение и идеята на темата не беше от имоти.нет да си правят реклама и да се изхвърлят, а общо за всички сайтове, щото и на сайта на имоти.нет не виждам вече банери от банки, да да не се окаже, че преди така оплюваните тук агенции и строители да прекратят работа сайтовете за имоти.
Системата е проста: банките не давът пари за реклама по сайтовете за имоти; агенциите побликуват само безплатни обяви в сайтовете и какво става?
ss7
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 01:01:02
Парите на сайтовете не са само от банките smiling smiley
И повярвай ми по-лесно се издържа сайт отколкото офис на АНИ в центъра. Тия от Адрес вече затовориха няколко, но се съм чул за сега сайт за имоти да е прекратил. Напротив - възможно е някои агенции да затворят всичките си офиси и да преминат изцяло във виртуалното пространство - ехххх тия високи технологии *pardon*
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 01:05:57
Поредната тема, чийто основен двигател е злобата, злобата към бизнеса на другите, към успеха им, към "лесните парички". А някои се питат, защо соцът е бил възприет така лесно у нас след 1944-а......
Темата е един от отговорите на този въпрос - омразата към чуждия просперитет у българите има патологични измерения.
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 01:37:19
Абе асе2, ти даваш ли си сметка каква глупост си написал - сайт да фалира!
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 12:19:21
Въпросът..кои сайтове ще фалират първи е неправилен..Аз бих задал въпроса по друг начин..Ще фалира ли ......?Но по интересният момент е ...Дали сайтовете за имоти ще сменят структурата си за да не фалират....А по добре да не фалира никой..а да влезе в час.. *xxx* winking smiley
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 12:41:46
11

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-12 18:35 от пунди.
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 17:32:04
В темата ми няма никаква злоба, тя просто е продължение на подобните теми за всичката злоба изливана в този форум по отношение на агенции, строители и инвеститори. Щото ако не съществувахме последните три бранша в подобни сайтове щяха да се предлагат само дамски превръзки за продажба.
Re: АНКЕТА: КОИ САЙТОВЕ ЗА ИМОТИ ЩЕ ФАЛИРАТ ПЪРВИ
12-03-2009 - 18:06:27
avatar
Не мисля че ще фалират сайтове за имоти. Рекламонадели не са само банки и АНИ.
Според мен ако успеят да увеличат кликовете, ще привлекат и други рекламодатели.

Разходите не са чак толкова страшни smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход